Najlepšia aplikácia na ROZPOZNANIE HÚB ZADARMO!

1.9.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Aplikácia na rozpoznanie húb sa zíde skúseným hubárom ale aj začiatočníkom. Rozpoznajte huby prostredníctvom fotky alebo si ju vyhľadajte v atlase húb priamo v mobilnom telefóne.

Radi chodíte na huby? Ak áno istotne tie jedlé poznáte. Ak s hubárčením len začínate a nie ste si istí či je huba, ktorú ste našli jedlá zíde sa vám aplikácia na rozpoznanie húb a najlepšie zadarmo. Tieto aplikácie vám pomôžu z rozpoznávaním húb a niektoré vám aj napovedia kde ich máte hľadať.

 

Aplikácia na rozpoznanie húb

V slovenských lesoch rastie množstvo húb. Ak neviete, či je huba, ktorú ste našli jedlá je lepšie nechať ju tak. Čo ale ak neskôr zistíte, že išlo o výbornú jedlú hubu? Rozpoznať akú hubu ste našli vám pomôžu rôzne aplikácie na huby zadarmo.

Ak ste v lese, kde nie je signál Atlas húb online veľmi nevyužijete, môžete si ale stiahnuť obrázkový atlas húb a porovnávať nájdenú hubu s obrázkami húb v mobilnej aplikácii.


 

Aplikácia na huby

Aplikácia na huby je názov mobilnej aplikácie, v ktorej nájdete viac ako 200 húb. Táto aplikácia vám umožní aj rozpoznávanie húb podľa fotky. Stačí len namieriť fotoaparát na nájdenú hubu, chvíľu počkať a následne sa vám zobrazí v aplikácii zhoda. Na koľko je zhodná huba s hubou na obrázku budete vidieť v percentách. Okrem toho sa aj dozviete či je huba jedlá alebo nie.

 

Atlas húb

Ďalšia aplikácia na huby s názvom Atlas húb obsahuje zoznam cca 140 druhov húb. Samotná aplikácia a aj popis húb sú v českom jazyku, takže sa nemusíte obávať jazykovej bariéry. Okrem toho tu nájdete aj informácie o poskytnutí prvej pomoci pri otrave hubami.

Táto aplikácia na rozpoznávanie húb vám umožní aj zaznamenať výskyt húb pomocou GPS do mapy. Huby sú v aplikácii rozdelené prehľadne do rôznych kategórií. Nájdete tu Atlas jedlých húb, jedovatých, liečivých alebo aj exotických.

 

Rozoznávanie húb

Ďalšia výborná aplikácia na huby Android sa volá Rozpoznávanie húb. Táto aplikácia pre rozpoznávanie húb rozpozná hubu podľa fotky. Aby ste mohli bezpečne rozpoznať hubu mali by ste urobiť z nej aspoň 3 fotky a byť pripojený na internet.

 

Mushroom Identification

Aplikácia rozpoznávanie húb Mushroom Identification je síce v angličtine, ale ak tento jazyk poznáte môžete si ju pokojne stiahnuť. V programe nájdete aj diár a atlas húb, v ktorom môžete zistiť akú hubu ste vlastne našli. Aplikácia na huby iPhone a aj Android vám prostredníctvom fotky huby pomôže s jej rozpoznaním. Odfoťte hubu. Počkajte pár minút a dozviete sa všetko o odfotenej hube.  

Aplikácia na rozpoznanie húb nie je zadarmo, je potrebné si ju zakúpiť. Rozhodne to ale za to stojí. Na vývoji tohto mobilného programu spolupracovali odborníci z celého sveta, takže môžete zbierať a spoznávať aj huby, ktoré u nás nerastú.

 

Výskyt húb

Chcete ísť na huby ale neviete kde rastú? V tom prípade sa vám zíde aplikácia Výskyt húb. Nejde síce o najlepšiu aplikáciu na huby ale zobrazí vám miesta, kde aktuálne huby rastú. Táto apka spolupracuje s webovou stránkou nahuby.sk kde miesta výskytu húb pridávajú samotní užívatelia. Na tejto stránke nájdete okrem miest aj atlas húb, ktorý vám z rozpoznávaním húb pomôže.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2539

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni