Najlepšia aplikácia na cvičenie zdarma!

29.8.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Aplikácia na cvičenie doma vám môže ušetriť ako čas tak aj financie, ktoré by ste investovali do návštevy posilňovni a fitness centier. V aplikáciách na cvičenie nájdete tréningové plány, rady trénerov a aj motiváciu.

Nemusíte mať osobného trénera ak sa chcete dostať do formy, rozhýbať sa alebo len urobiť niečo pre svoje zdravie. Vhodná aplikácia na cvičenie vám môže splniť všetko čo sme tu spomínali. Mobilných aplikácií na sledovanie športových aktivít nájdete na internete množstvo. Či už hľadáte aplikáciu na cvičenie doma zdarma, alebo aplikáciu na cvičenie zdarma iOS nemusíte sa obávať. Predstavíme vám najlepšie aplikácie na cvičenie zdarma.

 

Najlepšia aplikácia na cvičenie

Chcete vedieť ako cvičiť s gumou? Rozmýšľate ako si zostaviť tréning doma aby bol efektívny a účinný? V najlepšej aplikácii na domáce cvičenie nájdete aj tréningové plány, rady od trénerov či návody ako správne cvičiť. Aplikácie na posilňovanie vám ukážu ako cvičiť s vlastnou váhou, aplikácie na behanie zlepšia vašu kondičku a nájdete tu aj aplikácie na chudnutie. Tie sú zamerané na konkrétne partie tela ale aj na zlepšenie kondičky a vyrysovanie postavy.

 


Fitify: Fitness. Home Workout

Ak budete hľadať aplikáciu na cvičenie zadarmo určite sa vám v prehliadači zobrazí aplikácia Fitify. S touto aplikáciou sa dostanete do formy doma. Nájdete tu cvičenia s vlastnou váhou takže nepotrebujete navštevovať posilňovňu ani kupovať nákladné vybavenie. V app Fitify zadarmo nájdete viac ako 900 cvičení, osobný fitness plán, tréningy zamerané na konkrétnu časť tela, rôzne typy tréningov, strečing, jogu a veľa ďalšieho.

Stačí si len vyhľadať výraz „aplikácia Fitify recenzie“ a sami uvidíte, že ide o najlepšiu aplikáciu na posilňovanie, cvičenie a aj chudnutie.

 

7 Minute Workout

Táto aplikácia na cvičenie doma poteší hlavne ženy, ktoré chcú schudnúť rýchlo. Nájdete tu rôzne typy cvičenia zamerané na chudnutie počas 30 dní. Či už chcete zhodiť zo zadku, brucha alebo len vyrysovať postavu v tejto aplikácii nájdete na to ideálny tréning.

Túto aplikáciu na cvičenie pre ženy si môžete stiahnuť zadarmo. Výhovorky typu „Nemám čas“ tu neplatia. Tréningy v aplikácii na domáce cvičenie trvajú len 7 minút, tie si istotne nájdete.

 

Tréning formou 30 dňovej výzvy

Hľadáte aplikáciu na domáce cvičenie bez vybavenia? Potom skúste Tréning formou 30 dňovej výzvy. Tento program na cvičenie vás postaví pred 30 dňovú výzvu. Budete mať 30 dní na to aby ste ju splnili. Nápomocný vám bude cvičebný plán. V aplikácii nájdete samozrejme aj návody ako robiť cviky správne. Náročnosť tréningov sa postupne zvyšuje a ak robíte všetko správne výsledky do 30 dní uvidíte.

Aplikácia na cvičenie zadarmo v slovenčine je kompatibilná s mobilnými telefónmi s Androidom ale aj s iPhone.

 

Strava

Ak vám spojenie cvičenie aplikácia nejde dokopy asi ste ešte nemali aplikáciu Strava. Táto aplikácia je síce určená predovšetkým na behanie, túry či bicyklovanie ale pomôže vám udržať sa v kondičke či zhodiť pár kíl. Preto sme ju medzi appky na cvičenie pridali. S aplikáciou Strava budete mať prehľad o tom koľko km ste zabehli alebo prešli na bicykli, koľko kalórií ste pri tom spálili a akú nadmorskú výšku ste zdolali.

Ak hľadáte aplikáciu na cvičenie iPhone zdarma stiahnite si app Strava. Samozrejme, že ju nájdete aj vo verzii pre Android.

 

Adidas Running by Runtastic

Ak vás program na cvičenie doma nebaví máme pre vás ďalšiu aplikáciu na behanie. Program cvičenia v tejto aplikácii je nahradený tréningami na behanie so spätnou väzbou od trénera.

S touto aplikáciu na cvičenie do mobilu sa pripojíte ku skupine užívateľov, ktorí vám môžu poradiť alebo vás motivovať v behaní. Aplikáciu Adidas Running by Runtastic si môžete zadarmo stiahnuť do iPhone aj do telefónu s Androidom.

 

Habitica

Aplikácia zadarmo na cvičenie a zároveň RPG hra? Presne túto kombináciu nájdete v aplikácii Habitica. Aj keď nejde priamo o najlepšiu aplikáciu na cvičenie doma ide o apku, ktorá vás formou hry prinúti urobiť niečo pre svoje zdravie. V tomto programe si vytvoríte vlastnú postavu. O jej zdravie sa staráte tým, že plníte body, ktoré ste si stanovili ako je napríklad beh, posilňovanie, každodenné cvičenie, zdravé stravovanie, .... táto aplikácia vám pomôže vybudovať si návyk na cvičenie.

Aké ciele si stanovíte v tejto aplikácii je len na vás.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2335

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni