Najlepšia APLIKÁCIA NA BICYKEL zadarmo

12.9.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Rozmýšľate aká aplikácia na bicykel zadarmo je najlepšia? Môžete si stiahnuť apku na bicykel, ktorá vám poskytne množstvo údajov z každej trasy, ktorú prejdete. Tiež môžete mať v mobile cyklonavigáciu s cyklo trasami zadarmo.

Jazdíte často na bicykli alebo ste sa len rozhodli zapojiť do kampane „Do práce na bicykli“ istotne sa vám zíde nejaká aplikácia na bicykel. Minimálne cyklistická navigácia alebo aplikácia na meranie km na bicykli by mal mať v mobilnom telefóne každý, kto aspoň čas od času sadne na bicykel. Ktorá aplikácia pre cyklistov je najlepšia?

 

Aplikácia na bicykel

Existuje množstvo aplikácií, ktoré sledujú váš tep, monitorujú spánok alebo  počítajú kroky. Sú aj rôzne aplikácie na cvičenie s tréningami ale aj navigácie do auta či na turistiku. Čo poviete ale napríklad na aplikáciu s cyklotrasami, alebo apku, ktorá bude zaznamenávať koľko km ste na bicykli prešli.

Ak rozmýšľate ako zaznamenať trasu, ktorú chcete prejsť, ak neviete aké mapy na bicykel sú najlepšie či ktorá aplikácia na bicykel meranie kilometrov je najlepšia nechajte si poradiť.


 

Strava

Aplikácia Strava je univerzálnou aplikáciou na cvičenie, beh, turistiku a aj na bicyklovanie. Aplikácia zaznamenáva váš výkon, trasu a dĺžku ktorú ste prešli. S touto apkou môžete svoje výkony porovnávať s ďalšími užívateľmi. Zároveň sa môžete počas svojich výletov podeliť o fotky alebo komentovať fotografie ďalších ľudí.

Strava je aplikácia na bicykel zadarmo, ktorú si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom aj do iPhone.

 

DPNB – Do práce na bicykli

Do práce na bicykli aplikácia je určená pre všetkých, ktorí sa zapojili do rovnomennej kampane. Táto aplikácia na jazdu na bicykli zaznamenáva len počet jázd, množstvo prejdených kilometrov a množstvo ušetreného CO2 keby ste rovnakú trasu prešli autom.

Záznam trasy na bicykli alebo cyklotrasy aplikácia neobsahuje. Je naozaj vhodná len pre ľudí, ktorí sa rozhodli vymeniť cestu autom do a z práce za bicykel. Ak chcete získať dopracenabicykli aplikáciu je lepšie ak budete vyhľadávať výraz aplikácia DPNB.

 

Cyclemeter

Aplikácia Cyclemeter je najlepšia aplikácia na bicykel. Či už jazdíte po meste, trénujete v prírode alebo hľadáte aplikáciu na bicykel na horskú cyklistiku táto aplikácia je to čo hľadáte. Táto aplikácia pre jazdu na bicykli zaznamená úplne všetko. Ak hľadáte aplikáciu tachometer na bicykel našli ste ju. Je dokonca presnejšia ako tachometer, zaznamená prejdenú trasu, výkon premietne do grafov, môžete v nej sledovať medzičas, počet okruhov. Ak trénujete táto aplikácia vám pomôže. Aplikácia meria aj čas kola takže ľahko zistíte, kedy ste najrýchlejší a kedy už nevládzate.

Aplikácia zaznamená aj tep srdca, rýchlosť jazdy alebo vám zobrazí, kde sa práve nachádza váš člen rodiny či známy.  Najlepšia aplikácia na bicykel Android či iPhone vám poskytne množstvo údajov z každej jednej trasy. S touto aplikáciou získate cyklocomputer do mobilu.

 

Navigácia na bicykel

Hľadáte cyklo mapy do mobilu? Aplikácií s navigáciami na bicykel je niekoľko. Nemusí ísť vždy len o samotné navigácie ale môžete s nimi merať aj vzdialenosť, rýchlosť, tep srdca a veľa ďalších parametrov. Ak ale aplikáciu na bicykel, ktorá zaznamenáva všetky možné údaje nepotrebujete, ale hľadáte skôr navigáciu pre bicykel s cyklotrasami môžete si ich stiahnuť.

 

Google Mapy

Možno si to ani neuvedomujete ale navigácia na bicykel sa už možno vo vašom mobilnom telefóne nachádza. Aj keď app Google Mapy je určená hlavne pre automobily využiť ju môžete aj ako navigáciu na bicykel do mobilu. Je to najznámejšia aplikácia pre cyklistov Android ale môžete si ju pokojne stiahnuť aj ak hľadáte aplikáciu na bicykel iPhone.

 

Bikemap

Aplikácia na cyklotrasy Bikemap vám umožní plánovať si nie len výlety na bicykli ale aj zaznamenávanie trás, rýchlosti, vzdialenosti, stúpania či ďalších údajov. Najlepšia aplikácia na cyklotrasy je tá, ktorá obsahuje takmer všetky cyklotrasy. A presné v app Bikemap ich nájdete. V aplikácii nájdete cyklotrasy nie len zo Slovenska ale z celého sveta.

Táto cyklistická aplikácia vám umožní plánovať trasy podľa dĺžky, stúpania, povrchu, typu bicykla,... Túto aplikáciu pre cyklistov oceníte aj keď sa pohybujete v miestach, kde nie je signál. Aplikácia trás na bicykel funguje aj offine. Offine mapy a trasy v aplikácii si vystačia aj s GPS.

 

Mapy CZ

Aplikácia Mapy CZ je výborná aplikácia na cyklistiku. Aj keď ju využívate prevažne ako navigáciu do auta môžete ju použiť aj ako cyklonavigáciu. Aplikácia na bicykel v slovenčine, češtine a ďalších jazykoch sa ľahko používa a môžete ju používať aj keď nemáte práve pripojenie na internet. Stačí len povoliť GPS a môžete prezerať cyklistické trasy v aplikácii.

Či už hľadáte cyklistické aplikácie Android, aplikácie pre cyklistov iPhone alebo Apple Watch navigáciu bicykel môžete si ich stiahnuť aj zadarmo. Cyklistické aplikácie nemusia byť určené len pre cyklistov, môžu pokojne merať aj počet krokov a vzdialenosť pri túre, merať váš tep pri cvičení alebo rýchlosť behu.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3718

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni