Kde stiahnuť AUDIOKNIHY ZADARMO?

30.12.2019 0:07  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Čas na knihu si treba nájsť. Čas na audioknihu je vždy. Oproti filmom, knihám a e-knihám má audiokniha jedno veľké plus – počúva sa a vy tak môžete popri počúvaní prerozprávanej knihy robiť čokoľvek iné.

Čas na knihu si treba nájsť. Čas na audioknihu je vždy. Oproti filmom, knihám a e-knihám má audiokniha jedno veľké plus – počúva sa a vy tak môžete popri počúvaní prerozprávanej knihy robiť čokoľvek iné.

Dávate prednosť knihám pred filmom? Keď idete na dovolenku máte so sebou kufor plný kníh? Pokiaľ si naozaj oddýchnete len s knihou v ruke máme pre vás jednoduchšie a podstatne ľahšie riešenie – audioknihy. Jazda autom, počúvanie pred spaním so slúchadlami v ušiach, počas varenia, alebo rozprávka vo forme audioknihy deťom pred spaním môžu byť príjemným spestrením bežných činností.

 

Čo je audiokniha?

Audiokniha, ako názov napovedá je zvuková kniha, teda zvukový záznam čítaného textu – knihy. Nie vždy ide o presný záznam, niekedy môže ísť aj o skrátenú verziu originálnej knihy. Ich veľkou výhodou je, že audioknihy na stiahnutie zadarmo sú a môžete si legálne stiahnuť.


Možno vám teraz prišli na um e-knihy. E-knihy zadarmo si dnes môže stiahnuť a prečítať ktokoľvek. Buďte o krok vpred a stiahnite si audioknihy zadarmo. Nemusíte si vyhradiť čas na čítanie, môžete celú knihu počúvať a popri tom robiť čokoľvek. Nemusíte čakať do večera, aby ste si urobili čas pre seba a konečne sa dočítali kto je vo vašej detektívke vrahom. Môžete si to vypočuť aj počas jazdy domov z práce, pri žehlení, alebo relaxovaní vo vani či práci na záhrade.

Hovorená kniha, kniha na počúvanie či kniha do ucha – audioknihy majú viacero pomenovaní. Knihy na počúvanie na stiahnutie môžete mať aj vy. Stačí len vedieť kde si ich stiahnuť zadarmo, prípadne za menší členský poplatok, alebo symbolickú cenu.

 

Kde stiahnuť zdarma audioknihy

Audioknihy zadarmo sú čoraz obľúbenejšie. Nemusí ísť vždy len o bestsellery, ale aj o náučné motivačné knihy, knihy v cudzích jazykoch (zdokonalíte sa v iných jazykoch), alebo o rozprávky pre najmenších.

Tak ako si kupujete normálne knihy môžete si nakúpiť aj audioknihy, ak ale viete kde hľadať, nemusíte za ne platiť a môžete si stiahnuť audioknihy zadarmo. Nájdete tu množstvo žánrov od detektívok, cez romantické romány až po rozprávky pre deti.

Ak neviete ako počúvať audioknihy ide to úplne jednoducho. Ak je nahratá audiokniha na CD, potrebujete CD prehrávač, ale dnes nájdete väčšinu audiokníh vo formáte MP3. Do svojho mobilného telefónu si môžete stiahnuť audioknihy MP3 a počúvať vždy keď budete chcieť. Tiež si môžete stiahnuť aplikáciu, pomocou ktorej audioknihu do mobilu nahráte. Pokiaľ máte v mobilnom telefóne čítačku kníh môže mať zabudovaný program aj na audioknihy – čítačka audiokníh.

 

Audioknihy zdarma

Ak vás audioknihy zaujali mali by ste sa po nejakých zaujímavých knihách obzrieť. Stiahnuť audioknihy zdarma nie je také ťažké ako sa zdá. Môžete si vybrať z rôznych žánrov a do prehliadača zadať výraz Audioknihy sk, Audioknihy cz.

Ak niekde natrafíte na výraz audioknihy download, prípadne audioknihy free rozhodne bude tá stránka stáť aspoň za prezretie. Možno tam natrafíte na titul, ktorý už dlhšie hľadáte. Pokiaľ budete mať smolu skúste sa pozrieť po stránkach s ponukou lacné audioknihy.

Audioknihy na stiahnutie nájdete aj na stránkach s filmami – audioknihy ulož to je jednou z tých najznámejších. Ak hľadáte audioknihy pre deti, detské audioknihy, rozprávky či príbehy pre mládež stačí len hľadať. Isto nájdete audioknihy na stiahnutie vhodné pre každú generáciu.

 

Motivačné audioknihy zadarmo

Motivačná literatúr Vám môže pomôcť rozvíjať svoju osobnosť, motivovať vás, vzdelávať a aj inšpirovať. Ak hľadáte niečo z tohto žánru vo formáte audioknihy bude pre vás váš cieľ ľahšie dosiahnuteľný. Učiť sa cudzí jazyk pomocou nahrávky tesne pred tým ako pôjdete spať je tou najlepšou ukážkou toho, že to funguje.

Takže ak chcete na sebe trochu popracovať môžete si vyhľadať motivačné audioknihy na stiahnutie zadarmo. V internetovej ponuke nájdete veľké množstvo vzdelávacích a motivačných žánrov. Stačí si len vybrať či chcete české, alebo slovenské audioknihy zadarmo.

Jednou z úspešných a často vyhľadávaných motivačných audiokníh je Šlabikár šťastia. Ak ste o nej ešte nepočuli stiahnite si ju. Je to jednoduché - Šlabikář štastia audiokniha a hneď ako ju budete mať v počítači začnite počúvať.

 

Audioknihy online

Pokiaľ vám počítač oznámi, že má preplnenú pamäť a ďalší súbor nemá kde umiestniť môžete si ho vyčistiť, alebo si vypočujte audioknihu online. Je síce pravda, že budete musieť byť pripojený na internet, ale v dnešnej dobe je signál takmer všade na svete.

Či už sú pre vás výhodnejšie online audioknihy, alebo máte radšej, keď si môžete súbor otvoriť kdekoľvek a kedykoľvek záleží od vašich nárokov. Isté ale je, že nebudete musieť so sebou všade nosiť ťažké knihy a ich počúvaním si môžete spestriť bežné domáce, či aj pracovné činnosti.

 

Audioknihy YouTube

Portál Ulož to sme už spomínali. Ďalšou stránkou, kde môžete nájsť audioknihy zdarma je YouTube. Nájdete tu množstvo kníh v rôznych jazykoch, ale nájdete tu aj slovenské audioknihy zadarmo. Ak do vyhľadávača zadáte pojem audiokniha a názov knihy, ktorú hľadáte nájde vám ju – ak sa ovšem na tejto stránke nachádza.

Z YouTube nemusíte nič sťahovať, stačí len nájsť audioknihu, ktorú chcete a začať počúvať. A to úplne zadarmo. Nie je už nad čím rozmýšľať. Sťahuj a počúvaj audioknihy zadarmo.

 

Najlepšie audioknihy

Keď neviete kde sťahovať zdarma audioknihy stačí len do prehliadača zadať výraz audioknihy free, alebo sťahuj audioknihy zdarma. Pokiaľ hľadáte TOP audioknihy skúste sa pozrieť na stránkach, ktoré vám teraz trochu predstavíme.

Nenájdete tu síce audioknihy zadarmo, ale obrovské množstvo titulov z rôznych žánrov a od celosvetovo známych autorov v slovenskom, alebo českom jazyku.

 

Audioknihy Audiotéka

Množstvo audiokníh nájdete na stránke Audiotéka. Veľký výber z rôznych žánrov a množstvo zaujímavých akcií, vďaka ktorým pojem lacná audiokniha nie je len mýtus.

Skôr ako si knihu kúpite môžete si bezplatne ukážku z nej stiahnuť a až následne sa rozhodnúť, či si ju kúpite alebo nie. Bestsellery, populárna náučná literatúra, klasika, humor, sci-fi,... rozhodne je z čoho vyberať. Skôr ako sa pre konkrétnu knihu rozhodnete zadarmo si vypočujte ukážku.

 

Audioknihy Audiolibrix

Audioknihy Audiolibrix obsahuje viac ako 4000 titulov v slovenskom jazyku. Otvorené majú 24 hodín denne 7 dní v týždni, takže vždy keď dostanete chuť na audioknihy na stiahnutie stačí len navštíviť túto stránku a jednu z kníh si kúpiť.

Nájdete tu aj kriminálne romány od jedného z najvyhľadávanejších autorov - Jo Nesbo audioknihy. Okrem tohto žánru tu nájdete aj novinky, autobiografie, historickú literatúru, drámu a aj dobrodružné romány.

V tomto kníhkupectve nájdete aj množstvo náučných a vzdelávacích kníh. Ak chcete rozvíjať svoju osobnosť a aj profesionálne rásť môžu vám v tom pomôcť aj audioknihy na stiahnutie.

 

Audioknihy Martinus

Nájdete tu množstvo audiokníh od tých najpopulárnejších autorov. Echart Tolle audiokniha, alebo Dominik Dán audioknihy prezrite si tieto stránky, isto ich tu nájdete. Kníhkupectvo Martinus má množstvo titulov s rôznymi žánrami. Novinky, ale aj klasika, história, či kriminálky. Audioknihy sú vo formáte CD a do 24 hodín od objednania vám ich pošlú. Na ich vypočutie teda nepotrebujete pripojenie na internet a ani počítač, do ktorého si ich stiahnete. Môžete ich počúvať v aute či doma, potrebujete k tomu len CD prehrávač.

Síce si za ne budete musieť zaplatiť, ale nájdete tu aj audioknihy za výhodné ceny – stačí len sledovať aktuálnu ponuku a nenechať si ujsť knihu, po ktorej túžite.

[wp-faq-schema accordion=1]   
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3694

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2573

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2436

Freeware

2386

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2274

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2204

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2130

Freeware

Mafia 1

PC hra.

1984

Freeware

Viber pre Pc 11.6

Jedna z najlepších aplikácií v kategórii online komunikácií má názov Viber. Používa ju takmer miliarda spokojných užívateľov nie len v mobilných telefónoch, ale aj vo svojich počítačoch. Pridajte sa k nm a užívajte si bezplatnú komunikáciu.

1949

Freeware

1935

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

IKEA 3.60.0

Nákupná aplikácia

Freeware

0 kB

Batch Translator 3.4

Preklad dlhých textov

Freeware (pro nekomerční účely)

0 kB

Ubian 2.17.1

Dopravná karta v mobile

Freeware

0 kB

Moje SPP 1.1.210026

Mobilné aplikácia

Freeware

0 kB

AI Security 27105

Antivírus do mobilu

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

eZóna SSE 1.4.13

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Allegro: Nákupy on-line 8.57.1

Nákupná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Sazkabet 5.4.3927 (b22f6db9c)

Stávkovanie cez mobil

Freeware (pro nekomerční účely)

0 kB

Freeware

0 kB

Učte sa jazyky s Duolingom

Aplikácia na výučbu jazykov

Freeware

0 kB

Sleep Monitor: Sledovanie spánku v2.6.6.1

Aplikácia na sledovanie spánku

Freeware

0 kB

Sazkabet 2.0.12.2

Stávkovanie v mobile

Freeware (pro nekomerční účely)

0 kB

Action 1.67.0

Mobilná aplikácia obchodného reťazca

Freeware

62 kB

Biedronka 2.2.0

Mobilná aplikácia obchodného reťazca

Freeware

87 kB

Mi Fitness 3.24.0i

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Paint the Flag 2.2.2

Hra do mobilu

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9237 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 23 hodinami