IKEA PLÁNOVAČ - 3D návrh interiéru

26.5.2021 12:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

IKEA plánovač je online program na dizajn interiéru známy hlavne ako najlepší plánovač kuchýň. IKEA plánovač kuchyne ale môžete použiť aj na plánovanie kúpeľne, spálne či iných miestností.

IKEA plánovač je jedným z najpoužívanejších CAD programov na navrhovanie interiéru. V tomto programe zvládnete návrh interiéru jednoducho a rýchlo. Navyše zároveň s návrhom vám program vypočíta aj cenu nábytku, ktorý do návrhu zakomponujete.

Softvér na návrh interiéru IKEA online plánovač si do počítača nestiahnete. Môžete ho ale bezplatne používať online na stránke spoločnosti. Je to ideálny 3D plánovač nie len na návrh nie len na návrh interiéru kuchyne, ale aj kúpeľne, obývacej izby či akejkoľvek inej miestnosti v dome.

 

IKEA plánovač kuchýň

Najčastejšie po programe siahajú ľudia, ktorí plánujú novú kuchyňu. Z toho dôvodu je tento CAD program známy ako IKEA plánovač kuchýň 3D. Jeho používanie je bezplatné a vy máte k dispozícii všetky jeho funkcie. IKEA plánovač kuchyne v češtine, alebo slovenčine je zároveň vhodný aj pre jazykovo menej zdatné osoby.


Aj keď nemáte v oblasti používania týchto programov žiadne znalosti nemusíte sa obávať plánovač kuchyne IKEA použiť. Nič také ako IKEA plánovač kuchýň návod hľadať nebudete. Stačí ak na internete vyhľadáte výraz IKEA 3D plánovač. Hneď ako si prečítate a potvrdíte podmienky používania môžete sa do návrhu kuchyne pustiť. Výhodou online CAD programu je, že si môžete svoj návrh prezrieť v 3D.

Dobré je ak si ešte skôr ako začnete s vytváraním návrhu vytvoríte účet. IKEA plánovač prihlásenie sa vám zíde, ak sa rozhodnete svoj plán previesť do reality. Ak si návrh uložíte a prídete do predajne, môžu si váš návrh kuchyne pozrieť, poradiť vám a hneď vybrať nábytok, ktorý ste si v pláne vybrali.

 

IKEA plánovač – IKEA Planner kuchyne

Pokiaľ hľadáte program na návrh kuchyne môžete si stiahnuť program IKEA Planner. Plánovač kuchyne IKEA je kompatibilný len s počítačmi s operačným systémom Windows. Získate výborný IKEA 3D plánovač kuchyne zadarmo.

Nevýhodou ale je, že tento IKEA plánovač kuchyne vám cenu vášho projektu nezobrazí. Ak si svoj návrh neuložíte na stránkach IKEA nebude personál vedieť aké kusy nábytku ste si vybrali. Z tohto dôvodu je lepšie používať IKEA 3D plánovač kuchýň online.

Keď prídete do obchodu budete potrebovať len meno a heslo pod ktorým ste si svoj návrh uložili a z obchodu odchádzate už len s nábytkom, ktorý ste použili vo svojom návrhu. Nemusíte ani chodiť do obchodu. Všetko čo ste v plánovači kuchýň IKEA použili v návrhu si môžete objednať na dobierku.

Plánovač kuchýň IKEA na stiahnutie nie je ale jediný program na dizajn interiéru zadarmo. Na plánovanie kuchýň a iných miestností môžete využiť aj iné programy ako napríklad SketchUp, Kitchendraw alebo Furnish 3D.

 

3D plánovač kuchyne IKEA

3D plánovač kuchýň IKEA je síce najhľadanejším a aj najpoužívanejším programom. Určite v ňom ale zvládnete naplánovať dizajn akejkoľvek miestnosti. IKEA plánovač kuchýň online zadarmo zároveň s cenovou kalkuláciou sú plusmi, pre ktoré po tomto programe isto siahnete aj vy.

Návrh interiéru kúpeľne, izby či kuchyne si môžete vytvoriť aj v iných programoch na dizajn interiéru. IKEA 3D plánovač je ale najkomplexnejší program, v ktorom nájdete všetko.

 

Plánovače IKEA

Aj keď je tento online CAD program známy pre plánovanie kuchýň nájdete v ňom viacero IKEA  plánovačov, kde si môžete zariadiť každú jednu miestnosť. Ide skôr o plánovacie pomôcky, ktoré vám pomôžu

  • IKEA kuchynský plánovač (kitchenplanner IKEA)vizualizácia kuchyne
  • IKEA Besta - plánovanie rozloženia úložných kúskov nábytku (skrine, komody a pod.)
  • IKEA plánovač Pax - ide o IKEA plánovač skríň. Môžete si vytvoriť skriňu presne podľa vašich potrieb.
  • IKEA Eket plánovač – efektívne využitie priestoru
  • IKEA plánovač kúpeľne vizualizácia kúpeľne
  • IKEA plánovač izieb (miestností)

Či sa už rozhodnete použiť plánovač kúpeľni,  alebo siahnete po IKEA online plánovači kuchýň budete mať k dispozícii program, ktorý myslí aj na detaily. Nájdete tu aj IKEA plánovač pracovnej dosky, či plánovač na návrh nábytku (skrine). Detailný plánovač kuchýň IKEA myslí naozaj na všetko.

Existuje množstvo plánovačov, či programov na dizajn interiéru. Pokiaľ ale hľadáte jeden, v ktorom nájdete všetko siahnite po IKEA plánovač kuchýň. Oproti iným podobným programom má množstvo výhod. Nájdete tu nábytok, ktorý v obchode ponúkajú, nemusíte si pamätať čo ste v pláne použili, stačí si len zapamätať heslo,, pod ktorým máte svoj návrh uložení. Plánovanie kuchýň s IKEA ale aj iných miestností je v tomto online programe naozaj jednoduché. Prehľadné rozhranie, ľahké používanie a možnosť používať program zadarmo sú výhody, pre ktoré môžete program bez najmenších obáv používať aj vy.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3717

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni