HRY ZADARMO, hraj online hry zdarma alebo sťahuj zdarma!?

27.2.2020 8:08  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Hry zadarmo sú často vyhľadávaným výrazom na internete. Či už hľadáte online hry, alebo hry na stiahnutie vyberať si môžete z veľkého množstva rôznych typov hier pre všetky vekové kategórie – od tých najmenších až po tých najstarších. Kto z nás dokáže odolať hrám? Asi nik. Či už to je pár minút denne, alebo ráz za týždeň občas si nejakú počítačovú hru zahrá každý z nás.

Hry zadarmo sú často vyhľadávaným výrazom na internete. Či už hľadáte online hry, alebo hry na stiahnutie vyberať si môžete z veľkého množstva rôznych typov hier pre všetky vekové kategórie – od tých najmenších až po tých najstarších.

Kto z nás dokáže odolať hrám? Asi nik. Či už to je pár minút denne, alebo ráz za týždeň občas si nejakú počítačovú hru zahrá každý z nás. Nemusí zostať len pri hrách na počítači. Okrem hier do PC na internete nájdete aj hry na stiahnutie do mobilu alebo tabletu. Najlepšie je ak sa vám podarí nájsť možnosť stiahnuť si plné hry zdarma. 

 

Hry zdarma na stiahnutie

Na internete existujú státisíce hier. Nie všetky sú ale zadarmo. Dokonca ani výzva „Sťahuj hry zdarma“ nemusí byť až taká pravdivá. Zväčša si môžete stiahnuť len časť hry, alebo ju hrať len istý čas. Následne dostanete výzvu aby ste si hru zakúpili. Pokiaľ zadáte do internetového prehliadača výraz Hry zdarma download zobrazia sa vám stránky, z ktorých si môžete hry stiahnuť. Ak si myslíte, že hry zadarmo sú vhodné len pre deti lepšie si ponuku jednotlivých stránok prezrite. Nájdete tu aj dobrodružné hry a množstvo strieľačiek. Niektoré stránky umožnia akčné hry na PC stiahnuť zdarma, či už pôjde len o časť hry, alebo plnú verziu záleží od ponuky servera. Pokiaľ ale hľadáte isto nájdete aj free hry. Ak hľadáte hry na PC zadarmo, alebo do mobilného telefónu mali by ste si rozmyslieť aký typ chcete. Môžete mať hry do mobilu bez internetu zdarma, ale ak chcete môžete si zahrať aj napr. online strategické hry. Záleží to od toho ktorým hrám dávate prednosť, alebo na ktoré máte práve chuť. Veľa hier na stiahnutie nájdete v aplikácii Google Play. Táto aplikácia nie je vhodná len ak hľadáte program na stiahnutie zadarmo. Do príslušného políčka len stačí zadať výraz Obchod Google Play hry zdarma a zobrazia sa vám PC hry na stiahnutie plne verzie zadarmo. Ak si chcete stiahnuť hry na PS3 zadarmo , alebo hry na Xbox zadarmo nemáme pre vás dobré správy. S najväčšou pravdepodobnosťou stiahnete len demoverzie. Občas sa na serveroch objavia aj plné hry zdarma, ale nebýva to často. Je lepšie si hru normálne zaplatiť ako stiahnuť hru aj s vírusom z neznámej a pochybnej stránky. PC hry zdarma (a nie len do PC) sa prevažne delia do niekoľkých kategórií

  • logické hry
  • casino hry (automaty hry zdarma)
  • hry autá
  • strategické, akčné hry
  • kartové hry zadarmo
  • tematické hry
  • športové hry
  • a množstvo ďalších

Ak hľadáte hry pre Windows 10 stačí len navštíviť stránku Microsoft, vybrať si hru a stiahnuť ju do počítača. Nájdete tu hry pre deti, ale aj akčné hry na stiahnutie zdarma či policajne hry na stiahnutie zadarmo. V podstate si z tejto stránky môžete stiahnuť aj hry zdarma na tablet, ak používate Windows 10. 


 

Online hry zadarmo – hraj hry!

Ak si myslíte, že nájsť dobré hry zadarmo je problém mýlite sa. PC hry zdarma si môžete kedykoľvek zahrať napríklad na stránke 1001hry.cz. Nájdete tu množstvo rôznych online hier vhodných pre tých najmenších ale aj dospelých. ďalšie podobné stránky sú

Stránok s online hrami je na internete nepreberné množstvo. Takmer v každej nájdete klasické a obľúbené logické hry mahjong, Bubble Shooter zdarma či populárne online hry auta. Jedinou nevýhodou online hier je nutnosť byť neustále pripojený na internet. Ak vám náhodou vypadne signál, alebo budete mať problémy s WiFi sieťou či elektrikou je dobré mať pár hier stiahnutých v zariadení (počítač, mobilný telefón, tablet). 

 

Hry zdarma pre deti

Ak neviete ako by ste počas nevhodného počasia zabavili doma deti môžete si vyhľadať hry na stiahnutie zadarmo pre deti. Hry si môžete stiahnuť zadarmo do počítača. Dobrý nápad sú aj hry zdarma do mobilu čo vám umožní zabaviť deti počas dlhšej cesty autom. Cesta im rýchlejšie ubehne a vy sa môžete pokojne venovať riadeniu. Logické hry pre deti v nich podporia logické myslenie, omaľovánky v nich rozvinú kreativitu alebo im môžete čas skrátiť stiahnutím hry bubliny zadarmo. Nemusí ale zostať len pri hrách na stiahnutie. Ešte väčší výber hier pre deti nájdete v online hrách zdarma. Online hry pre deti 1001 nájdete na stránkach 1001.cz. Ponúkajú množstvo zábavy pre vaše deti. Ak sa na túto stránku dostanete prvý krát a neviete čo hrať ako prvé všimnite si najlepšie online hry. Ak túto webstránku navštevujete častejšie môžete sa vždy tešiť na najnovšie hry. 

 

Hry pre najmenších

Zabaviť najmenšie deti môže byť dosť náročné. Máša a medveď je séria krátkych ale poučných hier a rozprávok pre tých najmenších. Nemusia ale zostať sedieť pri počítači – pohybové hry pre najmenších budú zábavou nie len pre vaše ratolesti. S počítačovými hrami môžete u detí rozvíjať aj ich talent. Omaľovánky pre najmenších sú obľúbenou zábavou pre každé dieťa. Ak chcete mať v hrách pre deti (a nie len tie) prehľad mali by ste navštíviť YouTube - Hry YouTube. Na tejto stránke nájdete okrem videí, hudby na stiahnutie aj YouTube rozhlasove hry.   

 

Hry pre dievčatá

Tématicky ladené hry pre deti sa delia aj na hry pre chlapcov a dievčatá. Medzi tie najvyhľadávanejšie hry pre dievčatá patria barbie hry. Barbie obliekačky a ďalšie obľúbené hry pre dievčatá obliekačky . Tieto dva typy hier pre dievčatá patria medzi najvyhľadávanejšie, ale nájdete aj množstvo iných žánrov online hier – varenie, pečenie, kaderníčka, starostlivosť o zvieratká, farmárčenie a pod. Nájdete ich na rôznych serveroch, stačí len vyhľadať napríklad hry pre dievčatá 1001.   

 

Hry pre chlapcov

U chlapcov by ste asi s obliekaním bárbie veľmi nepochodili. Vo svete hier ale nájdete aj niečo pre malých a aj väčších chlapcov. Autá a motorky sú to čo ich najviac zaujíma. Hry pre chlapcov autá nájdete na každej stránke s hrami. Ak dávajú prednosť dvojkolesovým tátošom hry pre chlapcov motorky sú to čo ich istotne zaujme. Medzi TOP online hry pre chlapcov (a nie len tých) patria strieľačky. Ak sa Vám Counter Strike, alebo Fortnite zdajú až príliš akčné môžete siahnuť po online hrách pre chlapcov – hry pre chlapcov strieľačky.    

 

Kartové hry zdarma

Všeobecne obľúbené hry sú kartové hry. Niektoré z nich sa dostali aj do tzv „povinnej“ výbavy operačných systémov. S ich inštaláciou si zároveň inštalujete aj pár hier. Často takto môžete vo svojom počítači nájsť hru karty solitaire zdarma prípadne nejaké iné. Pokiaľ ale tento typ hier nemáte môžete si niektoré z nich zahrať online, alebo si môžete niektoré hry zdarma do mobilu, alebo PC stiahnuť. Ak neviete ktorej hre dať prednosť vyhľadajte kartové hry zoznam a možno objavíte hru, ktorá vás zaujme. Kartové hry srdcia, hry karty freecell, alebo Faraon hry zdarma sú vhodné pre staršie deti a dospelých. Ak sa ale chcete zahrať kartové hry pre deti skúste to s pexesom. Hru pexeso si môžete stiahnuť do mobilného telefónu na stránke pexeso.net. Alebo si môžete zahrať pexeso online zadarmo.   

 

Logické hry zdarma

Ak vás Minecraft hry zdarma nebavia možno dáte prednosť logickým hrám. Mahjong hry zadarmo si môžete zahrať na počítači, ale aj na mobilnom telefóne. Veľký výber logických hier nájdete na každom serveri s online hrami. Pokiaľ chcete hrať aj bez potreby pripojenia na internet môžete si hry stiahnuť zadarmo. Ak si nie ste istí, či sú online hry vhodné pre deti skúste detské logické hry. Okrem zábavy deti pri ich hraní zapoja myseľ a niečomu sa aj priučia. Pokiaľ ste fanúšikom Tetris a neviete odolať výzve Tetris hraj zdarma máme pre vás dobrú správu. Stará známa hra sa dá hrať aj online, ale môžete si ju aj stiahnuť do mobilného telefónu.   

 

Hry zdarma na mobil

Najpopulárnejšou verziou hier sú hry, ktoré si môžete stiahnuť do mobilných telefónov. V závislosti od operačného systému si môžete stiahnuť hry na mobil zdarma Android, alebo iPhone. Veľké množstvo kompatibilných hier nájdete ak sa poobzeráte na stránkach Obchod Google Play hry zdarma. Nájdete tu PC hry zdarma, ale aj hry na mobil zadarmo. O obľúbenosti týchto hier svedčí aj fakt, že si môžete vybrať z obrovského množstva bezplatných hier a najväčší výber má zastúpenie logických a kartových hier.   

 

HRAJ HRI - ONLINE HRY ZADARMO (kde a aké?)

 

Online hry

https://www.zahraj.sk/ https://tetris.com/play-tetris  - tetris hra  

Hry pre deti

http://www.hrypredivky.sk/t/masa-a-medved https://rozpravkamasa.webnode.sk/omalovanky/  - omaľovánky  

Hry pre dievčatá

https://rexik.zoznam.sk/hry/dievce nske/ http://www.hrypredivky.sk/ http://www.hryzadarmo.sk/c/hry-pre-baby  

Hry pre chlapcov

http://www.onlinovky.sk/c/super-hry-pre-chlapcov https://www.hrajhry.sk/hry/z%C3%A1vody  

Kartové hry

http://www.webgames.sk/online-hry/kartove/ https://www.1001hry.cz/karty http://www.pexeso.net/nejstahovanejsi  

Logické hry

http://www.detskehry.sk/hry/logicke-hry/  - logické online hry pre deti http://milionar.hra-hry.sk/ - vzdelávacia hra Milionár http://m.superhry.cz/logicke-hry  - logické online hry na mobil

[wp-faq-schema accordion=1]
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3718

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni