Spoľahlivá aplikácia na predpoveď POČASIA do mobilu ZADARMO!

28.4.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Hľadáte najlepšiu aplikáciu na predpoveď počasia? Chcete vedieť aké bude počasie o hodinu, zajtra alebo o týždeň? Predpoveď počasia alebo radar počasia v mobile vám poskytnú všetky informácie ohľadom počasia. Stačí len mať tú naj apku na počasie.

Chcete vedieť aké bude počasie? Nechcete sa spoliehať len na predpoveď v televízii, slovenský hydrometeorologický ústav a predpoveď počasia v rozhlase? V tom prípade vám padne vhod aplikácia počasia v mobilnom telefóne. Aplikácií na predpoveď počasia nájdete na internete množstvo. Pokiaľ ale očakávate presnú predpoveď počasia rozhodne si vyberajte tie najlepšie aplikácie.

 

Počasie aplikácie

Najlepšia predpoveď počasia je určite tá, ktorá sa aj splní. Či už využijete na predpoveď počasia nórsky radar, spoľahnete sa na predpoveď počasia Google alebo vsadíte na predpoveď počasia hydrometeorologického ústavu záleží len od vás. Z toho dôvodu by ste si do mobilu stiahnuť len aplikácie, ktoré získavajú informácie od príslušných inštitúcií. Dobré je ak aplikácia obsahuje aj najlepší radar na predpoveď počasia. Medzi dobré aplikácie, ktoré vám poskytnú kompletnú predpoveď počasia do mobilu patrí počasie AccuWeather. Nejde ale o jedinú aplikáciu na počasie do mobilu zadarmo. Predpoveď počasia a radar dnes nájdete vo väčšine aplikácii.

Predpoveď počasia nórska aplikácia – väčšina ľudí verí práve nórskym predpovediam počasia vďaka ich presnosti. Tieto aplikácie ponúkajú predpoveď pre celý svet. Takže nórska predpoveď počasia pre Slovenskú republiku bude istotne tá najpresnejšia. Využiť ale môžete aj iné aplikácie, ktoré vám poskytnú informácie z iných zdrojov. Predpoveď počasia SHMU nájdete nie len na internete, ale aj ako aplikáciu na počasie zadarmo do mobilu.


 

Najspoľahlivejšia predpoveď počasia

Vedieť kedy bude pršať, ako bude zajtra či ako bude na dovolenke v letovisku by chcel každý z nás. Každý meteorológ vám povie, že počasie je vrtkavé a každá predpoveď sa môže zmeniť. Našťastie, dnes vedia v SHMU predpoveď počasia dosť presne predvídať. Ak máte v mobile vhodnú aplikáciu na počasie môžete tak vždy vedieť ako bude. Vďaka aplikácii môžete predpoveď počasia zobraziť v mobile vždy keď to potrebujete.

 

Nórska predpoveď počasia

Dobré je ak aplikácie získavajú aktuálne informácie o počasí priamo z hydrometeorologických ústavov. Jednou z najpresnejších predpovedí počasia je tak nórska predpoveď počasia, aplikácia kde ju nájdete sa volá KLARA. Môžete tak získať nórsku predpoveď počasia pre Európu, ale aj iné časti sveta. V aplikácii na predpoveď počasia KLARA nechýba predpoveď počasia na pár dní dopredu ale ani dlhodobá predpoveď počasia. Predpoveď je v nej zobrazená v grafoch, ktoré ocenia hlavne profesionáli. Táto aplikácia na predpoveď počasia je ale len vo verzii pre Android. Výraz Klara počasie iOS by ste hľadali zbytočne.

Nórske predpovede počasia sú tie najlepšie. Presnú predpoveď počasia z Nórska nájdete aj v ďalších aplikáciách. Nórsky radar predpovedá počasie aj v aplikácii s krátkym názvom Yr. Táto aplikácia je už pre laikov prijateľnejšia a zrozumiteľnejšia. Animácie zodpovedajú aktuálnemu počasiu a vy sa rýchlo a jednoducho dozviete aké počasie vás čaká. Ak hľadáte najlepšie počasie pre iOS túto aplikáciu nájdete aj v App Store.

 

Meteo radar predpoveď

Najpresnejšia predpoveď počasia pre Android môže byť pre každého iná. Ak ale siahnete po app Počasie Meteo Radar určite nespravíte zle. Túto aplikáciu na sledovanie počasia si môžete stiahnuť do mobilu zadarmo. V tejto app na počasie nájdete aj predpoveď počasia na radare. Môžete tak sledovať napríklad smer búrkového frontu.

 

Počasie&radar

Ak hľadáte radar predpoveď počasia máme pre vás ďalšiu ponuku. Mobilný program Počasie&radar je ďalšou výbornou aplikáciou na počasie pre Android.

Android počasie bez reklám – táto aplikácia síce obsahuje reklamy, ktoré ak chcete môžete zrušiť. Stačí si stiahnuť vyššiu verziu tejto aplikácie – Počasie&radar Pro apk. Túto verziu si už ale musíte zakúpiť.

 

Windy predpoveď počasia

Najlepší radar počasia má aj názov Windy. Na internetovej stránke vám zobrazí aktuálnu mapu a vy viete z nej vyčítať všetko potrebné. Zistíte tak nie len či bude pršať, ale aj rýchlosť a smer vetra, teplotu a kvalitu ovzdušia.

Tento radar počasia nájdete na stiahnutie aj vo forme aplikácií. Ak do prehliadača zadávate výrazy ako „počasie iPhone“ alebo „počasie Android“ nájdete v Google Play a aj App Store  Radar Windy predpoveď počasia na stiahnutie zadarmo.

Aplikácia na predpoveď počasia

Stiahnuť aplikáciu počasia do mobilného telefónu nie je náročné. Aplikácií na počasie na stiahnutie je veľa. Aby ste ale mali naozaj najlepšiu aplikáciu na predpoveď počasia  mala by obsahovať zopár užitočných funkcií. Takže, najlepšie počasie do mobilu by vám malo zobraziť radar, predpoveď na pár dní dopredu, dlhodobú predpoveď počasia (aspoň na 10 dní dopredu). Okrem toho by ste sa z nej mali dozvedieť aké bude počasie kdekoľvek na svete, nie len v lokalite, kde sa práve nachádzate. Najpresnejšiu predpoveď pre naše územie dostanete ak navštívite predpoveď počasia Slovenský hydrometeorologický ústav. Ten vám ale nepovie aké bude počasie v iných kútoch sveta.

To ale nie je všetko. Ak si stiahnete počasie do mobilu mali by ste zistiť aj aká bude rýchlosť a smer vetra, aký bude tlak, množstvo zrážok či snehu. Predpoveď počasia Najlepšie predpoveď počasia iPhone ale aj najlepšia predpoveď počasia Android vám môže zobraziť aj množstvo peľu v ovzduší, ukázať množstvo znečistenia vzduchu a posielať vám výstrahy. Aby ste mali čo najpresnejšiu predpoveď vždy v mobile mali by ste byť pripojený na internet. Len tak môže každá appka na počasie získavať aktuálne údaje o počasí.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3717

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni