Ako ZRUŠIŤ ÚČET NA WHATSAPP?

9.6.2021 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

WhatsApp je celosvetovo známa komunikačná aplikácia. Nie každý ale s touto apkou je spokojný. Ak chcete zrušiť účet na WhtsApp, zmazať správu či odstrániť kontakt z aplikácie ale neviete ako na to poradíme vám.

WhatsApp je komunikačná aplikácia, ktorú využívajú milióny užívateľov z celého sveta. Jedna z najznámejších aplikácií na komunikáciu má vo svete veľký úspech. Stačí ak ju máte stiahnutú v počítači alebo mobilnom telefóne a vytvorili ste si v nej účet. Ak ste pripojení na internet môžete bezplatne komunikovať s rodinou, priateľmi či kolegami z práce, ktorí tento program majú tiež.

Ako stiahnuť, inštalovať a komunikovať cez túto komunikačnú aplikáciu vie asi každý. Viete ale aj ako na WhatsApp prihlásenie. Viete ako zmazať kontakt z WhatsAppu, prípadne ako zmazať správy z WhatsApp či zrušiť účet?

 

Ako zrušiť účet WhatsApp

Nech už máte dôvod na zrušenie WhatsApp účtu akýkoľvek ide o nezvratný proces, takže si to dobre rozmyslite. Zrušiť účet WhatsApp je celkom jednoduché. Otvorte WhatsApp a prejdite do „Nastavenia“. Tu kliknite na „Účet“ a okienko „Odstrániť môj účet“. Zadajte svoje telefónne číslo  (v medzinárodnom formáte, takže začína +421) , uveďte dôvod zrušenia a kliknite na „Odstrániť môj účet“.


Čo sa stane ak zmažem WhatsApp? – v tomto prípade nejde o odstránenie účtu ale len o odinštalovanie WhatsApp (program, či aplikácia). Vaše kontakty v skupinách vám správy budú posielať, ale vy si ich nebudete môcť prečítať.

 

WhatsApp  ako zmazať skupinu/odstrániť kontakt

Ak ste si v tejto komunikačnej aplikácii vytvorili skupinu a chcete ju zmazať dá sa to. Nemusíte preto rušiť účet, stačí zmazať skupinu. Keďže ste skupinu vytvorili ste jej správcom a rozhodujete čo s ňou bude. V prvom rade musíte zo skupiny vyradiť účastníkov. Otvorte skupinu, klepnite na „Téma skupiny“ a kliknite na „Odobrať kontakt“ a „OK“. Keď odoberiete všetkých zostanete v skupine len vy. V položke „Téma skupiny“ kliknite na „Opustiť skupinu“ a „Opustiť“.  Takto môžete odstrániť kontakty WhatsAppu v skupine, ktoré tam už nechcete mať.

Ak ste skupinu nevytvorili nemôžete ju zmazať. Môžete ju ale opustiť. V tomto prípade nebudete už dostávať správy, ktoré si budú v ostatní užívatelia v skupine posielať.

Ako odstrániť kontakt WhatsApp? Konkrétny kontakt odstránite v položke „Chaty“. Kliknite na „Nový chat“, kliknite na kontakt, ktorý chcete odstrániť, vyberte „Ďalšie možnosti – Zobraziť v adresári – Ďalšie možnosti“ a tu kliknite na položku „Odstrániť“.  Teraz stačí už len obnoviť kontakty a ten ktorý ste chceli odstrániť sa vám už v zozname nezobrazí. Kliknite na „Nový chat“, potom na „Ďalšie možnosti“ a „Obnoviť“.

 

Ako zmazať správy/konverzáciu vo WhatsAppe?

Ako zmazať správy na WhatsAppe? V programe WhatsApp môžete zmazať aj jednotlivé správy. Stačí podržať prst na konkrétnej správe a po zobrazení ikoniek v hornej časti kliknúť na kôš. Podobne môžete postupovať aj v prípade ak neviete ako zmazať konverzácie na WhatsAppe. Kliknite na meno kontaktu a potom na ikonku koša.

 

WhatsApp prihlásenie na počítači.

Väčšina ľudí používa komunikačné aplikácie v mobile. Popri Skype či Messengeri môžete mať v počítači aj túto aplikáciu. WhatsApp prihlásenie na PC je jednoduché, ak už máte apku v mobile. V mobile kliknite na „Ďalšie možnosti“  a potom na „WhatsApp Web“. Následne stačí už len postupovať podľa pokynov v mobile.  Nezabudnite, že pri tom musíte mať zapnutý aj počítač, len tak bude možné WhatsApp online dostať aj na PC.

 

Ako sa odhlásiť z WhatsApp?

S tejto komunikačnej aplikácie sa môžete odhlásiť ale len v prípade ak ju používate v počítači. Odhlásenie z WhatsAppu na mobile nie je možné, ale môžete sa odhlásiť cez mobil z programu v počítači. Kliknite na „Ďalšie možnosti“ následne na WhatsApp Web a kliknite na zariadenie, z ktorého sa chcete odhlásiť.

Odhlásiť sa z účtu (pozor, ide o odhlásenie, nie o zrušenie účtu) môžete aj v počítači v položke „Ďalšie možnosti“ (tri bodky).

Pokiaľ máte inteligentné hodinky, ktoré počítajú vaše kroky, spálené kalória, srdcový tep a podobne môžete ich prepojiť so svojim mobilom.  Ak máte v mobile túto komunikačnú aplikáciu budete dostávať upozornenia na prijaté správy tak ako z iných aplikácií či SMS – iek. Neexistuje žiadna verzia WhatsApp do hodiniek. Túto apku dostanete do inteligentných hodín len tak, že ju budete mať v telefóne, ktorý je spárovaný s hodinkami.

 

Ukladanie fotiek                           

Určite ste si všimli, že všetky fotky, videá alebo dokumenty, ktoré vám cez aplikáciu WhatsApp prídu sa automaticky stiahnu a uložia vo vašom telefóne. Isto vás neraz zaujímalo ako zrušiť ukladanie fotiek na WhatsAppe. Stačí prejsť do „Nastavenia“ v „Ďalšie možnosti“ a kliknúť na „Úložisko a dáta“. V tejto sekcii si môžete sťahovanie súborov zmeniť tak ako to chcete.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3717

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni