Ako ZRUŠIŤ ÚČET NA NETFLIX

16.6.2021 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Viete ako zrušiť účet na Netflix? Ak ste sa rozhodli prejsť ku konkurencii je dobré vedieť ako zrušiť predplatné v Netflixe alebo ako zrušiť účet Netflix v mobile? Veľa otázok, na ktoré vám dáme odpovede.

Ak aj vy patríte k užívateľom služby Netflix isto vás už napadla otázka ako zrušiť účet na Netflix. Či nad tým len rozmýšľate, alebo chcete s používaním tejto služby prestať a prejsť ku konkurencii (napr. Horizon GO) je len na vás, vždy ale príde vhod vedieť ako na to.

Či už sledujete Netflix filmy na TV, v mobile či na počítači máte isto založený účet. Práve cez tento účet môžete zastaviť predplatné služby a zrušiť svoj účet. Ak rozmýšľate ako sa odhlásiť z Netflixu na TV preto, že na TV sledujete filmy nejde to. Účet ale zrušiť môžete.

 

Netflix účet

Netflix je streamovacia služba, ktorá umožňuje svojim užívateľom sledovať filmy a seriály. Aj keď existuje už viac ako 20 rokov u nás zaznamenala veľký úspech v roku 2019 kedy umožnila sledovať filmy aj v českom jazyku či s českými titulkami.  Netflix SK (teda v slovenskom jazyku) stále nejde. Ak ste sa v Netflixe registrovali, vytvorili si účet a používate ju možno sa teraz chcete odhlásiť. Ako zrušiť účet Netflix?, ako  zrušiť Netflix na TV či ako odhlásiť Netflix? Na tieto a aj ďalšie otázky vám tu dáme odpoveď.


 

Ako zrušiť Netflix

Túto streamovaciu službu si musíte predplácať. Ak už nechcete prostredníctvom nej sledovať filmy a seriály môžete túto službu jednoducho zrušiť. Zrušením predplatného na Netflixu sa z tejto služby neodhlásite.

Stačí ak si na stránke nájdete svoj účet, prípadne vyhľadajte v prehliadači výraz Netflix.com your acount.  Prihláste sa do svojho účtu. Hneď prvá možnosť je „Cancel Membership“. Dostanete ponuku či chcete naozaj zrušiť účet Netflix alebo prejsť na iné Netflix balíčky.  Pre zrušenie len potvrďte svoje rozhodnutie a máte to.

Svoj účet ste takto v podstate nezrušili len pozastavili.  Keďže si službu predplácate budete ju môcť ešte používať do doby na akú ju máte zaplatenú. Netflix zrušenie zmluvy iným spôsobom nie je možné. Zrušenie predplatného Netflix môžete vykonať hneď ako zrušíte svoj účet. Nevadí ale ak to nespravíte. Hneď ako vám prestane byť služba dostupná malo by sa zrušiť aj jej platenie z vašej karty. Ak by nastali ale nejaké problémy je dobré hneď písať na Netflix kontakt, kde vám čo najskôr odpovedia.

 

Ako zrušiť Netflix zadarmo

Ako zrušiť Netflix predplatné už viete. Rovnako postupujte aj v prípade, že máte Netflix na 30 dní zadarmo. Pokojne sa môžete odhlásiť z používania tejto služby aj počas skúšobnej doby.

Je jedno či používate mobil alebo počítač, nezáleží ani na operačnom systéme. Nemusíte vyhľadávať výrazy ako „ako zrušiť netflix na iOS“ alebo „ako zrušiť účet na iPhone“ Aby ste sa odhlásili zo služby je potrebné prejsť na stránku Netflix, nájsť svoj účet a odhlásiť sa z neho.

Ak ste využili ponuku Netflix 30 dní free sledujete v službe filmy a seriály zdarma. Platiť budete až po uplynutí tejto doby. Počas tejto doby môžete ale svoj účet zrušiť. Ak ho zrušíte skôr budete môcť filmy a seriály sledovať do doby pokiaľ ponuka používať túto službu zdarma platí.

 

Zrušiť Netflix – zrušiť účet

Aj keď oficiálne svoj účet v Netflixe zrušíte nie je zrušený úplne. Je len pozastavený. 10 mesiacov po jeho zrušení bude spoločnosť uchovávať  vaše údaje pre prípad, že si to rozmyslíte. Počas tejto doby máte možnosť kedykoľvek sa vrátiť a využívať službu znova.

Ak má Netflix viac užívateľov vo vašej domácnosti a každý z nich má svoje predplatné je potrebné zrušiť každý účet zvlášť.  Zrušením (pozastavením) Netflix zruší platbu od dátumu, od ktorého by ste mali platiť ďalší mesiac.

 

Netflix vrátenie peňazí

Ak sa rozhodnete zrušiť účet hneď a očakávate, že vám vrátia peniaze mýlite sa. Vzhľadom na vaše predplatné môžete sledovať filmy ešte tak dlho ako máte zaplatené a až potom sa služba aj s predplatným zruší.

 

Ako zrušiť účet na Netflix v mobilnom telefóne

Mnoho užívateľov streamovacej služby ju má aj v mobilnom telefóne. Väčšina z vás si ju isto predplatila hlavne z dôvodu sledovať filmy a seriály kdekoľvek sa práve nachádzate. Nastáva tak otázka ako zrušiť Netflix na mobile. Cez aplikáciu to nepôjde. Netflix účet môžete zrušiť (pozastaviť) len na stránke spoločnosti vo svojom účte. Nijak inak to nejde.

Stále vám ale zostáva 10 mesiacov, počas ktorých si môžete svoj odchod rozmyslieť.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2335

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni