Ako ZRUŠIŤ ÚČET HBO GO

30.6.2021 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Ako zrušiť účet HBO GO? Ako zrušiť predplatné na HBO GO? Dôvodov na jej zrušenie môže byť veľa. Nemáte o ňu záujem, chcete ju vymeniť za Netflix či inú službu. Zrušiť predplatné HBO GO môžete kedykoľvek jednoducho a rýchlo.

HOB GO je platená steamovacia služba, ktorú poznajú nadšenci filmov a seriálov. Ak ste si túto službu predplatili aj vy a už vám nevyhovuje isto by ste chceli vedieť ako zrušiť účet HBO GO či ako zrušiť predplatné HBO GO. Jeho zrušenie nie je žiadna veda a stačí na to pár kliknutí.  

Všetky služby, ktoré umožnia užívateľom sledovať filmy a seriály je možné zrušiť. Či už chcete vedieť ako zrušiť Netflix, HBO GO alebo UPC dá sa to, len treba vedieť ako na to. Ako na zrušenie HBO GO vám prezradíme v tomto článku.

 

Ako zrušiť HBO GO?

HBO GO je streamovacia služba, v ktorej nájdete online videotéku. Okrem obľúbených seriálov si tu prezriete filmové novinky ale aj filmy, ktoré vám ako novinka ušli. HBO GO zrušenie predplatného môžete uskutočniť len cez svoj účet na stránke HBOgo.sk v časti HBO GO nastavenia. V pravom hornom rohu kliknite na „Nastavenia“ a prejdite do položky „Spravovať predplatné“.  Tu prejdite na stránku „Stránky pre zrušenie“ a potvrďte „Zrušiť predplatné“.


Zrušením predplatného došlo aj k zrušeniu HBO GO ale nie hneď. Čas, do ktorého máte túto službu predplatenú ju ešte môžete využívať. Ak si to časom ale rozmyslíte môžete HBO zrušenie predplatného zrušiť a pokračovať v sledovaní filmov a seriálov. Tým, že ste zrušili predplatné nedošlo k zrušeniu účtu HBO GO. Vždy sa môžete naň prihlásiť a obnoviť predplatné.

 

Zrušiť HBO

Zrušenie predplatného HBO GO môžete urobiť len cez webovú stránku. Je jedno či sa na ňu prihlásite cez počítač alebo mobil.  Pokiaľ na sledovanie filmov používate aplikáciu cez ňu predplatné nezrušíte.

Ako zrušiť predplatné HBO GO , alebo ako na HBO GO zrušenie účtu už viete. Ak ste ale získali možnosť sledovať filmy cez túto službu prostredníctvom mobilných operátorov je jej zrušenie trochu iné.

 

Ako zrušiť HBO GO – mobilný operátor

Ako zrušiť HBO GO Telekom? Je potrebné poslať deaktivačnú sms s textom „HBO GO VYP. TV ID číslo používateľa na číslo Telekomu.  Pokiaľ by deaktivácia HBO GO Telekom takto nešla je dobré navštíviť pobočku spoločnosti osobne, alebo tam zavolať.  Ak ste ale dostali možnosť využívať službu na mesiac zadarmo môžete mesiac sledovať filmy aj seriály zadarmo.  Dôležité ale je aby ste predplatné zrušili ešte skúr ako tento čas uplynie. Ak Telekom HBO GO zrušenie premeškáte ďalší mesiac už budete za službu platiť.

Ak máte app T-mobile určite rozmýšľate či ako zrušiť HBO v nej. V aplikácii túto službu zrušiť môžete, často sa ale stáva, že HBO môžete sledovať aj po dátume ku ktorému ste ju zrušili. Ako zrušiť HBO GO T-mobile najlepšie? Zavolajte do pobočky alebo ju navštívte osobne. Budete tak mať istotu, že ďalší mesiac služba už bude deaktivovaná.

Ako zrušiť účet HBO GO O2? Podobne ako v Telekome. Treba poslať SMS ale môžete tak urobiť aj v aplikácii „Moje O2“.

Nejde mi zrušiť HBO GO – tento problém najčastejšie nastáva ak chcete službu zrušiť prostredníctvom aplikácií mobilných operátorov. Aj keď zrušenie HBO GO T-mobile je možné nemusí to vždy fungovať.

Najlepšie a aj najistejšie je zavolať alebo navštíviť pobočku osobne. Ak vám nejde ani HBO GO zrušiť predplatného cez webovú stránku kontaktujte spoločnosť. 

Ako zrušiť účet na HBO GO? Svoj účet tu nezrušíte. Môžete v ňom ale zrušiť predplatné HBO GO. Kedykoľvek sa budete chcieť k sledovaniu filmov cez túto službu vrátiť môžete predplatné obnoviť.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2539

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni