Ako zrušiť predplatné na Spotify? NÁVOD

7.2.2024 10:00  | 
DownloadWik.com

Kategórie: PORADCA

Spotify je obľúbená hudobná streamovacia služba. Pokiaľ ju ale nevyužívate každý deň možno rozmýšľate ako zrušiť predplatné na Spotify? Neviete ako zrušiť Spotify Premium a prejsť na iné predplatné? Poradíme vám ako na to.

Spotify je streamovacia služba, ktorá sa teší veľkej obľube. Na počúvanie hudby túto službu využívajú milióny ľudí po celom svete. Komu nestačí verzia zadarmo a chce v službe využívať viaceré funkcie môže si zaplatiť verziu Spotify Premium. Okrem lepšej kvality zvuku a možnosti výberu skladieb je veľkou výhodou Spotify predplatného aj absencia reklamy či možnosť sťahovať hudbu. Čo ale robiť ak chcete zrušiť predplatné na Spotify?

Ako zrušiť predplatné Spotify

Ak ste si v minulosti zaplatili službu Spotify Premium možno ho chcete teraz zrušiť. Možno ste prešli na inú streamovaciu službu, alebo sa vám zdá mesačné predplatné vysoké. Nech už je dôvod akýkoľvek rozmýšľate ako zrušiť predplatné na Spotify, prípadne ako neplatiť Spotify.

Ak chcete zrušiť Spotify Premium na mobile mali by ste mať prístup k počítaču. Funkciu zrušenia v mobilnej aplikácii nenájdete, či už chcete zrušiť predplatné Spotify na iPhone alebo Androide cez mobil to nepôjde. Cez webový prehliadač sa prihláste do svojho účtu v Spotify a kliknite na položku „Účet“. Nájdite položku „Predplatné“ a kliknite na políčko „Upraviť alebo zrušiť“. Z ponuky, ktorá sa vám otvorí vyberte položku „Zrušiť predplatné Premium“. Potvrďte zrušenie a hotovo.

Hneď ako na Spotify zrušíte predplatné bude služba fungovať do konca obdobia, ktoré máte predplatené a následne automaticky prejde do Spotify Free. Zrušením predplatného sa automaticky zruší aj automatické obnovenie.


Spotify zmena predplatného

Zrušiť Spotifi Premium na mobile nie je možné. V aplikácii túto funkciu nenájdete. Ak ale zrušiť predplatné Spotify nechcete ale chcete prejsť na iný typ predplatného, ktorý vás môže vyjsť lacnejšie môžete. Obľúbené je napríklad Spotify Duo. V tomto prípade môžu službu aj s výhodami využívať dvaja ľudia. Koľko stojí Spotify Duo? Tento typ predplatného vás bude stáť 8,99 euro mesačne.

Prejdite do svojho účtu na Spotify cez webový prehliadač a kliknite na „Účet“. Kliknite na položku „Predplatné – Upraviť alebo zrušiť“. V tejto časti vyberte položku „Zmeniť predplatné“ a z ponuky si vyberte typ predplatného, na ktorý chcete prejsť.

Ak sa rozhodnete službu nevyužívať môžete svoj účet zrušiť. Skôr ako tak urobíte musíte zrušiť predplatné a až potom zrušiť účet Spotify. Najrýchlejší spôsob ako to urobiť je prihlásiť sa do svojho účtu a v časti „O nás“ (dolnej časti obrazovky“ alebo v položke „Ako vám môžem pomôcť“ kliknúť na odkaz „Chcem zmazať svoj účet na Spotify“.

Nezabúdajte, že zmeniť predplatné na Spotify cez Android, iPhone a ani zrušiť účet sa nedá cez aplikáciu. Môžete tak urobiť len cez webový prehliadač. Ak práve nie ste pri počítači dostanete sa na stránku aj z prehliadača, ktorý máte v mobilnom telefóne.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3854

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3625

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2830

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2621

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2615

Freeware

2537

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2450

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2329

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2303

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2172

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 6 dni