Ako ZRUŠIŤ PAYPAL

23.6.2021 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Ako zrušiť PayPal? Ak aj vy rozmýšľate nad tým ako zrušiť účet, konto alebo ako zrušiť platby PayPal máme pre vás odpovede. Ak PayPal účet nepoužívate nemusíte zaň zbytočne platiť a je lepšie ho zrušiť.

PayPal je jeden z najznámejších a aj najpoužívanejších internetových platobných systémov. Možno ste si ho založili aj vy. Pokiaľ ho už nevyužívate isto rozmýšľate nad tým ako zrušiť PayPal. Platiť neustále PayPal poplatky za vedenie účtu je ďalším dobrým dôvodov prečo tento účet zrušiť.

To, že účet momentálne nepoužívate nemusí hneď viesť k jeho zrušeniu. Môžete zrušiť platby, ktoré máte v účte nastavené a zatiaľ si konto ponechať. Ak sa totižto rozhodnete zrušiť konto už sa k nemu nedostanete. Aj keď iné služby ponechávajú svojim užívateľom čas na rozmyslenie (napr. Netflix, kde po zrušení účtu máte 10 mesiacov na rozmyslenie) tu to neplatí. Zrušenie účtu PayPal je definitívne a nezvratné.

Ako zrušiť účet na PayPal

 Nedávno všetkých užívateľov PayPal účtu prekvapila správa, že si môže účtovať poplatky aj za neaktívne účty. Ak sa týmto poplatkom chcete vyhnúť je dobré aspoň raz za rok sa na účet prihlásiť. V opačnom prípade je PayPal poplatok za neaktivitu 12 euro. Ak tento účet nepoužívate je dobré vedieť ako zrušiť PayPal účet.

Na zahraničné platby či online platby nepotrebujete nutne mať PayPal účet, takže ho môžete pokojne zrušiť. Stačí ak máte účet v banke. Bežne tieto platby pre banky nie sú žiaden problém a ak máte internet banking môžete previesť peniaze aj z pohodlia domova. Dobre si to ale premyslite, keďže zrušenie konta je nezvratné. Ak aj napriek tomu chcete vedieť ako zrušiť účet PayPal čítajte ďalej.


Kompletný PayPal cenník nájdete na stránkach tejto organizácie. Nakoľko len nedávno spoplatnili neaktívne účty zmena mohla nastať aj v poplatkoch.  Prezrite si dobre PayPal poplatky, zistite či je Paypal zadarmo, prípadne čo sa spoplatnilo.  Ak vám zmeny nevyhovujú môžete zrušiť svoje konto.

Chcem zrušiť účet PayPal

Prihláste sa do svojho účtu. Na stránke sa prihláste do svojho účtu ( tu ). Stránka je v slovenčine takže nemusíte vyhľadávať výrazy ako PayPal kontakt Slovensko. Vo svojom účte kliknite na ozubené koliesko a vyberte položku „Zrušiť účet“. Teraz stačí už len potvrdiť svoje rozhodnutie a máte to. Ako zrušiť PayPal konto už viete.

Nejde mi zrušiť PayPal

Ak vám nejde zrušiť PayPal môžete kontaktovať podporu, alebo si prezrieť diskusie na internete a aj na konkrétnej stránke. Prečítate si názory iných používateľov tohto systému, zistíte aké majú s PayPal skúsenosti a možno sa dozviete aj kde robíte pri

PayPal platba

PayPal zrušenie platby môžete vykonať viacerými spôsobmi. Pokiaľ príjemca o platbu nepožiadal v položke „Aktivity“ si prezrite „Históriu“ a platbu zrušte. Ak už bola platba požadovaná musíte príjemcu požiadať o jej vrátenie.

Ako zrušiť platbu PayPal , ktorá sa opakuje? Vo svojom profile nájdite položku  „Moje peniaze“. Tu kliknite na „Aktualizovať“ a „Vopred schválené platby“ . Vyberte, ktoré platby chcete zrušiť a zrušte ich.

Ak ste si zakladali PayPal účet určite ste si ho prepojili so svojou kartou. Je jedno či ste tak prepojili VUB  PayPal, alebo SLSP Paypal.  Zrušením konta zrušíte aj prepojenie s kartou.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2539

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni