Ako založiť Gmail? Založenie kvalitného emailu zadarmo!

27.1.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Ak sa pohrávate s myšlienkou založiť gmail a neviete ako poradíme vám. Určite s tým ale neotáľajte. Vieme ako založiť e-mail a aj ako vytvoriť účet gmail. Získajte vďaka gmail účtu zadarmo aj prístupy k ďalším službám a funkciám tiež zdarma.

V dnešnej internetovej dobe sa bez emailovej adresy nezaobídete. Ak eštegmail, alebo email zadarmo nemáte mali by ste si ho čo najskôr založiť. Založiť emailovú adresu nie je vôbec ťažké a zvládne to naozaj každý. Pokiaľ ste už počuli o gmaile a chcete si založiť gmail poradíme vám aj v tom. Takže, ako vytvoriť nový gmail? Ako založiť gmail pre dieťa? Ako založiť gmail bez telefónu? Či ako založiť email?  Ale poďme po poriadku.

 

Čo je e-mail

E-mail, email, emajl alebo mejl sú pomenovania pre jednu službu, konkrétne elektronickú službu, prostredníctvom ktorej môžete komunikovať s ostatnými užívateľmi.

Emailových služieb je dnes obrovské množstvo a v každej z nich si môžete založiť email zadarmo. Veľmi sa od seba nelíšia. Jednou z najznámejších a aj najpoužívanejších je gmail, ktorý ponúka spoločnosť Google. Ak používate aj vy tento prehliadač určite by ste si mali založiť email Google.


 

Prečo vytvoriť gmail účet?

Prečo sa oplatí vytvoriť email Google? Práve Google ponúka vo svojej službe viac funkcií než ktorákoľvek iná rovnaká služba. Okrem toho výborne spolupracuje s aplikáciami tretích strán, takže ak budete chcieť o nejakú aplikáciu svoj založený nový gmail vylepšiť nebude to pravdepodobne problém.

 

Ako na založenie gmailu

Vytvoriť e mail, konkrétne vytvoriť účet gmail môžete na stránkach prehliadača Google ( tu ). Prípadne stačí vyhľadať v prehliadači výraz „gmail vytvorenie účtu“. Je potrebné sa zaregistrovať. Gmail registrácia nie je ťažká máte ju hotovú za minútku. Vyplňte všetky políčka ako je meno, priezvisko a používateľské meno. Na konci stačí len zvoliť heslo a potvrdiť to. Práve sa vám podarilo vytvoriť účet na Google gmail.

Heslo si dobre zapamätajte, budete ho potrebovať vždy, keď sa budete chcieť do gmailu prihlásiť. Skôr ako sa dostanete do svojho účtu bude potrebné vyplniť pár ďalších okienok. Určite si poriadne nastavte zabezpečenie účtu a dobre zvoľte aj mailovú adresu (alebo tel. číslo) kde, v prípade zabudnutia hesla vám má prísť nové heslo.

Založiť email si môžete aj v iných službách. Patrí medzi ne napríklad Mozilla, Yahoo!Mail, Seznam.cz a veľa ďalších. Vytvorenie gmailu bude ale isto najlepšou voľbou.

Ak sa vám gmail založenie nového účtu podarilo získate prístup nie len ku gmail doručenej pošty, ale môžete emaily aj posielať alebo využívať ďalšie služby, ktoré vytvorenie gmailu ponúka. Získate prístup k Dokumety Google, Kalendár Google alebo Google Drive.

 

Gmail login – prihlásenie do gmailu

Vytvoriť nový účet na gmaily nie je problém a rovnako jednoducho sa do gmailu aj prihlásite. Stačí navštíviť v prehliadači stránku gmail.com (prípadne kliknúť na položku „prihlásiť sa“ v hornej lište na pravo). Zadajte e-mail (alebo tel. číslo) a heslo. Kliknutím na políčko „Ďalej“ sa dostanete do svojho vytvoreného účtu na gmaily.

Založiť e-mail bez telefónu na počítači môžete kedykoľvek. Keď ho už budete mať založený môžete sa do neho prihlásiť aj z mobilného telefónu.

Ak zabudnete heslo do emailu gmail môžete požiadať o nové heslo. Stačí kliknúť na okienko „Zabudol som heslo“. Nový prístup do založeného účtu gmail vám príde do mobilu, alebo na mailovú adresu, ktorú ste zadali pri vytvorení gmailu na obnovenie hesla. Hneď po zadaní kódu sa zobrazí výzva na vytvorenie nového hesla.

 

Nejde mi založiť gmail

Ako založiť gmail viete. Pri jeho zakladaní sa ale môžete natrafiť na problém. Pokiaľ vám nejde založiť nový gmail chyba bude najčastejšie v používateľskom mene. Ak ho už niekto používa nemôžete si gmail účet vytvoriť. Zmeňte ho. Rovnako sa to stáva aj v prípade ak už používateľské meno niekto (možno aj vy osobne) v minulosti použil a neskôr účet zmazal. Ďalší problém môže byť ak sa vaše používateľské meno podobá na už existujúce meno.

Vytvoriť nový gmail, alebo akýkoľvek e-mail zvládnete behom chvíle. S Gmail SK získate prístup aj k ďalším službám, ktoré určite využijete a nahradia vám programy a aplikácie, ktoré by ste si v opačnom prípade museli kupovať alebo sťahovať (dokumenty, tabuľky, cloudové úložisko,...). Získajte kompletný balík služieb a nástrojov len jednoduchým založením Google gmailu.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3717

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni