Ako STIAHNUŤ FOTKY z INSTAGRAMU?

25.11.2020 12:39  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Ak rozmýšľate ako stiahnuť fotky z Instagramu môžete tak urobiť niekoľkými spôsobmi. Poradíme vám ako ich stiahnuť a aj uložiť.

Instagram je jednou z množstva sociálnych sietí, ktorá sa o prvé priečky obľúbenosti delí s Facebookom. Dnes nájdete na Instagrame nie len bežných užívateľov ale aj väčšie a menšie spoločnosti, firmy a podnikateľov. Okrem nich tam často natrafíte na obrázky a fotky, ktoré by ste si radi stiahli do počítača, alebo mobilného telefónu. Ak neviete ako stiahnuť fotky z Instagramu máme pre vás pár spôsobov ako na to.

 

Ako stiahnuť fotku z Instagramu

Samotná sociálna sieť vám ponúka len možnosť fotky zdielať na Facebooku, alebo prostredníctvom URL adresy. Ak viete ako na to, môžete si fotky stiahnuť do počítača či mobilu bez toho aby ste ich museli zdielať. Fotky z Instagramu môžete stiahnuť viacerými spôsobmi.

 


Webové stránky

Na stiahnutie fotky z Instagramu vám stačí navštíviť webové stránky, ktoré vám to umožnia. Jednou z nich je aj stránka dinsta.com. Stačí sa prihlásiť na svoj účet v Instagrame, otvoriť fotografiu, ktorú chcete stiahnuť a skopírovať URL adresu. Adresu vložte do políčka na stránke a kliknite na políčko „go“. Kliknutím na „download“ fotku stiahnete do počítača.

 

Google Chrome

Druhým spôsobom ako stiahnuť fotky z Instagramu je prostredníctvom Google. Obrázok alebo fotku, ktorú chcete stiahnuť otvorte v novom okne a kliknite na ňu pravým tlačidlom myši a zvoľte „zobraziť zdrojový kód stránky“. Otvorí sa vám ďalšie okno. Teraz stlačte CTRL + F a napíšte „jpg“.  Prvý riadok, ktorý sa objaví  ( začína http a končí jpg)  skopírujte a vložte do adresného riadku. Následne by sa vám mal otvoriť obrázok, ktorý chcete stiahnuť. Pomocou kontextového okna a možnosti „uložiť obrázok ako...“ si ho uložíte do počítača.

 

Ako stiahnuť fotky z Instagramu do mobilu?

Instagram sociálna sieť zameraná hlavne pre mobilné telefóny. Isto väčšina z vás používa túto aplikáciu v mobile. Výhodou je, že sa jedným kliknutím dostanete hneď do svojho účtu a môžete si prezerať všetky nové obrázky, fotky či videá. Ak si chcete uložiť fotku z Instagramu do mobilu budete na to potrebovať vhodnú aplikáciu. Na Google Play, alebo App Store nájdete viacero aplikácií, ktoré fotky a obrázky zo sociálnych sietí pohodlne stiahnu.

Jednou z nich je napríklad FastSave pre Instagram. Hneď ako otvoríte Instagram a túto aplikáciu vyberiete fotku, ktorú chcete stiahnuť. Teraz stačí len skopírovať  adresu fotky – tá sa začne hneď sťahovať do mobilu.

Týmto spôsobom môžete tiež sťahovať videá z Instagramu.

Na stiahnutie fotky môžete využiť aj webové stránky, ktoré fotku stiahnu a uložia do mobilu. Oplatí sa to v prípade, že z Instagramu sťahujete fotky zriedka. V tomto prípade si nemusíte inštalovať žiadnu mobilnú aplikáciu, ktorá to umožní.

Ako stiahnuť profilovú fotku z Instagramu

Ako stiahnuť fotku z Instagramu už viete. A viete ako stiahnuť profilovku  z Instagramu? Prihláste sa na svoj účet, zvoľte fotku a kliknite na ňu. Zvoľte možnosť „kopírovať“ . Otvorte si nové okno, vložte do neho adresu a skôr ako ju potvrdíte ju upravte. Zmažte z nej časť „s150x150/“. Teraz stránku otvorte a profilovku stiahnite ako klasický obrázok.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2335

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni