Ako STIAHNUŤ a NAINŠTALOVAŤ ZOOM?

19.5.2021 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Nainštalovať Zoom Cloud Meetings do počítača, notebooku alebo mobilu je otázka pár minút. Vďaka tomuto programu vám už neujde žiadna video konferencia či pracovná porada. Môžete dokonca schôdzky organizovať či použiť ZOOM na online vyučovanie.

Zoom, alebo Zoom Cloud Meetings je počítačový program, ktorý sa čoraz častejšie používa. Program v podstate zabezpečí online stretávanie, čo je výhodné nie len v dnešných časoch pandémie, ale určite ho využijete aj bežnom režime. Ako nainštalovať ZOOM?

Kto si už raz Zoom online meeting absolvoval ocenil jeho kvality a tak ľahko sa ho nevzdá. Ak tento program ešte nemáte, potrebujete ho ale obávate sa jeho náročnosti prevedieme vás krok za krokom jeho stiahnutím, inštaláciou a aj používaním. Povieme vám ako nainštalovať ZOOM na tablet, PC či mobil a či sa oplatí vyhľadávať ZOOM download Windows 7.

 

Ako stiahnuť a nainštalovať ZOOM do notebooku?

prostredníctvom  programu Zoom.  Možno aj u vás v práci sa konajú Zoom online konferencie / conference. Aby ste sa ich mohli zúčastniť potrebujete vedieť ako sa dostať na Zoom


V prvom rade si potrebujete program stiahnuť. Kliknite na ZOOM download a stiahnite si ho, alebo na to využite našu stránku tu. Ak teraz vyhľadávate výrazy „ako nainštalovať ZOOM do notebooku?“ alebo „ako nainštalovať ZOOM do počítača?“ vedzte, že postup je rovnaký.

Po stiahnutí len kliknite na aplikáciu, ktorá sa sama nainštaluje. Po otvorení stačí kliknúť na položku „join Meeting“ ( pripojiť sa k schôdzke) zadať údaje (identifikačné číslo schôdzky), ktoré vám poslali mailom a vaše meno. Následne sa môžete pripojiť k pracovnému stretnutiu. ZOOM inštalácia na PC, alebo notebook je rovnaká.

 

Ako nainštalovať ZOOM do mobilu?

Ak chcete vedieť ako nainštalovať aplikáciu ZOOM do mobilu postup je rovnaký. Potrebujete ale verziu programu kompatibilnú s mobilným telefónom. Nainštalovať ZOOM do mobilu zadarmo je jednoduché. V Google Play, alebo App Store si stiahnite aplikáciu a po stiahnutí ju inštalujte. 

Inštalácia ZOOM Android a aj inštalácia ZOOM iPhone je rovnaká a totožná s inštaláciou Zoom ako v počítači a notebooku. Týmto spôsobom sa môžete len zúčastňovať pracovných schôdzok, porád ale aj vyučovania cez mobilný telefón.

Program si môžete stiahnuť v rôznych jazykoch aj v slovenčine. Nezabudnite na internete vyhľadať ale výraz Inštalácia ZOOM slovensky zdarma. Ak sa vám ho predsa len podarí stiahnuť v angličtine neobávajte sa. Pár slovíčok v angličtine, ktoré sa pri registrovaní zobrazia zvládnete v pohode.

 

ZOOM bez inštalácie – ZOOM online

Aplikáciu Zoom si nemusíte sťahovať ak ju nebudete často používať. Stačí len kliknúť na link, ktorý vám ohľadom ZOOM onile vyučovania, či ZOOM online hodiny, stretnutia či prednášky prišiel. Dostanete sa na stránku ZOOM, kde kliknete na položku „lauch meeting“.

Následne sa vám zobrazí možnosť pripojiť sa k meetingu cez browser (prehliadač). Ak máte ZOOM inštalovaný ponúkne vám stránka zapnúť program, ale môžete ju obísť. Teraz už len stačí vyplniť vaše meno a hneď sa dostanete na online stretnutie. Nezabudnite si zapnúť kameru a mikrofón, aby ste videli a aj počuli čo sa preberá na meetingu. Už viete ako sa dostať na schôdzku bez potreby mať program v PC – Zoom online join.

 

Ako sa prihlásiť na ZOOM

Prihlásiť sa na ZOOM môžete ako účastník online stretnutia alebo stretnutie môžete aj zorganizovať. Prihlásiť sa na stretnutie môžete pomocou ID, ktoré vám prišlo mailom a vašim menom.

Ak chcete schôdzku organizovať potrebujete si vytvoriť online miestnosť a poslať všetkým účastníkom ID kód, cez ktorý sa môžu k stretnutiu pripojiť.

Možnosť nainštalovať ZOOM zadarmo urobila z tohto programu jeden z najpoužívanejších softvérov na organizovanie video hovorov, konferencií a využíva sa aj pri štúdiu. Či už ste žiakom, zamestnancom, riaditeľom alebo pedagógom túto aplikáciu určite využijete.

 

Inštalácia ZOOM pre učiteľa

 Potrebujete program ZOOM, ktorý si môžete stiahnuť aj z oficiálnej stránky Zoom.us download. Program otvorte a kliknite na „Sing Up Free“. Dostanete sa na domovskú stránku softvéru. Tu sa bude od vás vyžadovať ZOOM registrácia. Na mail, ktorý ste uviedli pri prihlasovaní vám príde overenie registrácie.

Po overení je znova potrebné vyplniť pár údajov, ako meno, priezvisko a heslo. Takto ste si vytvorili konto, z ktorého môžete organizovať stretnutia.  Stačí len kliknúť na „New Meeting“ a malú šípku kde označte položku „ use my personal meeting ID“. Zobrazí sa vám ID kód, ktorý pošlete účastníkom schôdze. Vďaka nemu sa dostanú na vami organizované stretnutie.

Ak chcete môžete si v okienku „PMI Setting“ nastaviť heslo, ktorým sa budú účastníci prihlasovať do video konferencie, ale nie je to nutné. Nezabudnite všetko uložiť „save“.

Cez ZOOM online výučbu môžete vidieť všetkých žiakov a žiaci zas vás. To ale nie je všetko. Ak potrebujete môžete prezentovať prostredníctvom ZOOM online film, video alebo obrázky v počítači.

 

Inštalácia ZOOM pre žiaka

Ako žiak na inštaláciu ZOOM návod nepotrebujete. Program si len stiahnite, zaregistrujte sa a prihláste sa na vyučovanie alebo schôdzku cez ID, ktoré vám prišlo mailom.

ZOOM PC sk prihlásenie - keď už máte aplikáciu stiahnutú môžete sa na vyučovanie alebo konferenciu prihlasovať prostredníctvom linku v maily.

 

Aplikácia ZOOM pre Windows

ZOOM Cloud Meetings má jednu veľkú výhodu. Existuje vo verziách pre rôzne platformy. Môžete si ho stiahnuť do počítačov, notebookov, mobilov a aj tabletov.

Nemusíte vyhľadávať verzie, ktoré by boli kompatibilné s konkrétnym operačným systémom Windows (napr. ZOOM download Windows 7 a pod.). ZOOM výborne funguje v najnovšom a aj v starších systémoch Windows.

Neviete ako nainštalovať ZOOM na Windows 7, ale viete ako nainštalovať ZOOM na Windows 10? Postup je rovnaký, a platí to aj pri OS Mac. Tohto programu sa nemusíte vzdávať ani keď používate Linux. Nainštalovať ZOOM v Linuxe je rovnako jednoduché ako v ktoromkoľvek inom operačnom systéme.

Nejde mi spustiť ZOOM – ak sa ZOOM nedá spustiť skúste reštartovať počítač, prípadne obnoviť ZOOM. Ak nič z toho nepomôže stále si môžete nainštalovať nový ZOOM.

Pokiaľ sa nemôžete prihlásiť na online stretnutie chyba môže byť v ID ( v kóde ktorý vám prišiel mailom). Miesto ZOOM PC prihlásenie môžete skúsiť prihlásenie ZOOM online, cez prehliadač. 

[wp-faq-schema accordion=1] 
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3717

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni