Ako spárovať chytrý náramok s mobilom? NÁVOD

19.4.2023 12:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Rozhodli ste sa začať športovať a dostali ste fitness náramok? Aby ste ho mohli používať mali by ste vedieť ako spárovať chytrý náramok s vašim mobilným telefónom. Neviete čo robiť keď fitness náramok nejde spárovať s mobilom?

Chytré náramky alebo aj fitnes náramky sú dnes „povinnou výbavou“ každého aj rekreačného športovca. Vďaka nim viete koľko kalórií ste spálili, koľko krokov ste prešli a aj to ako rýchlo vám pri cvičení bije srdce. Ak ste si fitnes náramok zaobstarali aj vy mali by ste vedieť ako spárovať chytrý náramok s telefónom. Poradíme vám aj čo robiť ak Mi Band 6 nejde spárovať prípadne ako sprevádzkovať fitness náramok.

 

Ako spárovať fitness náramok

Medzi najpoužívanejšie náramky patria zariadenia mi Band. Postup spárovanie iných značiek fitness náramkov je takmer rovnaký. Takže, ako spárovať fitness náramok s mobilom?

Ako prvé si stiahnite do mobilného telefónu aplikáciu Mi Fit. Ak máte inú značku náramku vyberte si aplikáciu, ktorá ho podporuje.


 

Aplikácia Mi Fit

Ako nainštalovať Mi Fit? Po stiahnutí app Mi Fit stačí ak aplikáciu spustíte. Mi Fit aplikácia má v súčasnosti nový názov – Zepp Life. Ak ste túto aplikáciu používali ešte pred jej premenovaním, v telefóne sa len zmenil jej názov a pribudlo pár funkcií, ktoré využijete ak máte vyššiu radu fitness náramku. Po otvorení aplikácie je potrebné vytvoriť si Xiaomy konto. Zaregistrujte sa a vytvorte si ho.

Na mobilnom telefóne zapnite funkciu Bluetooth a otvorte aplikáciu. Aby ste mohli spárovať náramok mi Band 5 alebo inú verziu držte ho blízko telefónu. V aplikácii vyberte čo chcete spárovať (náramok, hodinky, váhu,...). Po chvíľke bude náramok spárovaný, na čo vás upozorní jemným vibrovaním. Následne klepnite na zariadenie v aplikácii a máte to. Spárovať chytrý náramok nie je vôbec náročné.

Spárovať chytrí náramok s mobilom inej značky je rovnako jednoduché a aj rýchle. Ak ste už spárovali v minulosti bezdrôtové slúchadlá alebo hodinky s telefónom zvládnete spárovať akýkoľvek fitness náramok. Potrebujete len mať v mobilnom telefóne aplikáciu, ktorá značku náramku podporuje.

 

Mi Band nejde spárovať

Mi Band 4 nejde spárovať? .... Mi Band 5 nejde spárovať? Problémom môže byť zlá aplikácia v mobile. Ak máte stiahnutú správnu aplikáciu skúste iný spôsob. Prejdite v aplikácii do časti Profil a nájdite tlačidlo Pridať zariadenie. Vyberte políčko s názvom Náramok. Telefón začne vyhľadávať zariadenie na spárovanie. Hneď ako sparovanie Mi Band 3 s mobilom prebehne (prípadne iný typ náramku) potvrďte spárovanie na náramku a máte to. Zároveň ide aj o spôsob ako resetovať chytrí náramok. Opätovným spárovaním sa náramok dostane do továrenského nastavenia.

 

Ako zrušiť spárovanie

Ak sa vám podarilo Mi Band 4 spárovanie s mobilom môžete v prípade potreby zariadenie aj odpárovať. V aplikácii Mi Fit prejdite do svojho profilu a klepnite na tlačidlo s názvom vášho náramku. Na spodku stránky nájdite okienko Zrušiť párovanie a kliknite naň. Zrušenie spárovania musíte pár krát potvrdiť.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni