Ako spárovať bezdrôtové slúchadlá? NÁVOD

13.3.2023 12:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Bezdrôtové slúchadlá sú jednoducho in. Ak ich máte aj vy a neviete ako spárovať bezdrôtové slúchadlá s mobilným telefónom poradíme vám. Vieme ako spárovať slúchadlá s mobilom, počítačom alebo aj vašim televízorom.

Bezdrôtové slúchadlá bez najmenších pochybností vytláčajú slúchadlá s káblom. Sú pohodlnejšie a nijako nás neobmedzujú v pohybe. Aby ste ale mohli bezdrôtové slúchadlá bez problémov používať musíte ich spárovať so zariadením. Poradíme vám ako spárovať bezdrôtové slúchadlá s telefónom.

Ak viete ako spárovať bezdrôtové slúchadlá môžete ich používať bez obmedzení. Môžete tak pripojiť bezdrôtové slúchadlá k PC 4 alebo spárovať bezdrôtové slúchadlá s TV. Ako na to?

Ako spárovať bezdrôtové slúchadlá s mobilom

Či už chcete vedieť ako spárovať slúchadlá Marshall alebo inú značku spárujte ich medzi sebou. Skôr sa do ich spárovania s mobilom alebo PC nepúšťajte. Pokiaľ chcete spárovať AirPods podrobný návod ako na to si prečítajte tu.

Ako spárovať bezdrôtové slúchadlá medzi sebou

Spárovanie bezdrôtových slúchadiel sa môže v závislosti od značky zariadenie mierne líšiť. Návod ako na to by ste mali nájsť v manuáli. Ak ste to v návode nenašli postupujte nasledovne.


Vypnite Bluetooth na mobilnom telefóne (ak ho máte zapnutý). Teraz nájdite na nabíjacom puzdre slúchadiel tlačidlo, ktoré dlho podržte. Ak tlačidlo na puzdre nie je určite sa nachádzajú tlačidlá na slúchadlách (na každom jedno), stlačte ich. Poslednou možnosťou je vybrať slúchadlá z puzdra čím sa môže párovací proces začať.

Keď sa bezdrôtové slúchadlá medzi sebou spárujú môže sa zmeniť intenzita blikania LED svetla alebo budete počuť zvukový signál (v závislosti od značky  slúchadiel).

Následne môžete pripojiť bezdrôtové slúchadlá k iPhone, počítaču alebo inému zariadeniu. Postup je pomerne jednoduchý.

Podržte tlačidlo zapnutia na slúchadlách (na puzdre alebo na slúchadlách). Tlačidlo držte kým nezačnú diódy blikať. Teraz zapnite Bluetooth na mobilnom telefóne. Hneď ako sa zobrazí upozornenie na nové Bluetooth zariadenie v mobile kliknite naň a máte to. V zozname zariadení slúchadlá spoznáte podľa názvu výrobcu. Ak chcete spárovať bezdrôtové slúchadlá Xiaomi uvidíte ich názov v zozname zariadení a za ním slovo buds alebo heaphones.

Ako spárovať bezdrôtové slúchadlá s notebookom

Spárovať bezdrôtové slúchadlá s PC alebo notebookom nie je ťažké. Po spárovaní slúchadiel medzi sebou zapnite na počítači Bluetooth a kliknite na možnosť „Pridať zariadenia Bluetooth“. Zo zoznamu zariadení vyberte položku s názvom slúchadiel.

Ako spárovať slúchadlá s televíziou

Ak rozmýšľate ako fungujú bezdrôtové slúchadlá k televízii nemusíte sa už viac trápiť. Na pripojenie slúchadiel k TV bez slúchadlového výstupu použite položku v TV „Zvukový výstup“. Položte zapnuté slúchadlá blízko televízora a v TV kliknite na „Zoznam slúchadiel“. Z ponuky vyberte vaše slúchadlá a aktivujte párovanie.

Čo robiť keď mi nefunguje jedno bezdrôtové slúchadlo? Tento problém sa stáva dosť často. Vyberte slúchadlo z ucha a vložte ho do puzdra, chvíľu počkajte, zapnite ho a počkajte kým sa znova nespáruje s mobilom. Potom by už malo fungovať. Tiež môžete skontrolovať, či ide zvuk do oboch slúchadiel.

Bluetooth slúchadlá nejdú spárovať – problém môže byť v Bluetooth, uistite sa, že je zapnutý. Problém môže byť aj v nenabitých slúchadlách.

Bluetooth slúchadlá nejdú spárovať s PC – umiestnite slúchadlá v puzdre blízko k PC. Slúchadlá pri spárovaní musia byť čo najbližšie k zariadeniu. Druhý problém môže byť v rušení prenosu. Rušiť ho môže iný Bluetooth alebo Wi-Fi zariadenie. Ak sa od rušivých signálov vzdialite spárovanie by malo prebehnúť bez problémov.

Pripojiť bezdrôtové slúchadlá cez Bluetooth nie je ťažké a ani náročné. Stačí len držať pri párovaní slúchadlá a zariadenie blízko seba. Hneď ako slúchadlá spárujete môžete ich používať so zariadením kedykoľvek. Okamžite sa prepoja a vy sa nemusíte trápiť opätovným spárovaním.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3792

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3146

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2758

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2558

Freeware

2486

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2427

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2392

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2293

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2253

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2099

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Endless Alphabet 3.0.0

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

MAMApp 1.3.6

Mobilná aplikácia

Demo

0 kB

Tehotenstvo + 6.6.1

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Coach.me 2021.11.15.3

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

YNAB 24.7.2

Správa financií v mobile

Freeware

0 kB

Honeydue: Couples Finance 2.69

Správa financií pre páry

Freeware

0 kB

Kinobox 1.4.0

Filmová databáza v mobile

Freeware

0 kB

Art Puzzle 3.30.0

Mobilná hra

Freeware

0 kB

Enduco 6.4.0

Individuálne tréningy

Freeware

0 kB

Bird Alone 4.0

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Classify - School Planner 3.0.3

Školský plánovač

Freeware

0 kB

Paddleboard Mapa 1.0.13

Mapa s miestami na pádlovanie

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Týmuj 6.6.0

Aplikácia pre športové tímy

Freeware

0 kB

Dogo 10.1.0

Tréning psov

Freeware

0 kB

Fishsurfing 2.0.1

Sociálna sieť pre rybárov

Freeware

0 kB

Moodistory 1.3.3

Aplikácia na zaznamenávanie nálady

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9323 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni