Ako pridať aplikáciu na plochu telefónu – iPhone

10.4.2024 12:00  | 
DownloadWik.com

Kategórie: PORADCA

Máte v iPhone množstvo aplikácií a nechce sa vám hľadať ich v knižnici? Poradíme vám ako pridať aplikáciu na plochu iPhone a mať tak k nej jednoduchší prístup.
Ako pridať aplikáciu na plochu telefónu – iPhone

Mobilné telefóny už dávno neslúžia len na volanie či posielanie SMS. Každý z nás má v telefóne množstvo aplikácií, ktoré viac či menej využíva. Aby ste sa ku konkrétnej aplikácii rýchlo dostali je dobré ak ju máte na ploche. Aplikácie na ploche majú viacero výhod ale tou najhlavnejšou je, že sa do aplikácie dostanete rýchlo. Stačí jedno kliknutie a máte program otvorený. Ako ale dostať ikonu aplikácie na plochu?

Ako pridať aplikáciu na plochu

Pokiaľ vlastníte iPhone isto viete, že všetky aplikácie sa zhromažďujú v knižnici aplikácií iPhone. Keďže tam máte množstvo aplikácií nájsť medzi nimi tú, ktorú práve potrebujete vám zaberie dosť času. Ak viete ako pridať aplikáciu na plochu iPhone budete mať prístup k aplikácii hneď ako zapnete mobil.

Pripnúť aplikáciu na plochu v iPhone je jednoduché a aj pomerne rýchle. Ak ste si už aplikáciu stiahli nájdete ju v knižnici aplikácií. Otvorte ju a nájdite aplikáciu, ktorú chcete pridať na plochu. Podržte na nej prst až kým sa nevytvorí kopia, ktorá sa zobrazí na ploche. Pridať ikonu na plochu môžete aj viac krát. Môžete tak mať prístup k jednej aplikácii z každej stránky v mobile.

Pridať aplikáciu na plochu iPhone môžete aj inak. V zariadení môžete nastaviť aby sa novo stiahnuté aplikácie pridávali hneď na plochu. Stačí len knižnicu aplikácií vypnúť. Prejdite v mobile do Nastavení a nájdite políčko Plocha. Otvorte ho a v časti Nové stiahnuté aplikácie nájdete dve možnosti. Vyberte si či sa aplikácie majú pridávať na plochu alebo sa majú ponechať v knižnici aplikácií. V závislosti od toho čo vyberiete sa aplikácie budú zhromažďovať buď v knižnici alebo sa na iPhone ikony zobrazia hneď po stiahnutí apky na ploche.


iPhone ikony na ploche

Ak sa vám zobrazujú aplikácie na ploche môže sa stať, že v nich stratíte prehľad. Aby ste sa lepšie orientovali v aplikáciách môžete si ich rozmiestniť na plochu. Stačí ak položíte prst na ikonu aplikácie a chvíľu podržíte, následne môžete s ikonou pohybovať. Umiestnite ikonu tam, kde ju chcete mať a pustite. Ak ich máte naozaj veľa môžete si vytvárať zložky na ploche. Podržte prst na jednej aplikácii a prejdite s ňou na ikonu druhej aplikácie. Týmto spôsobom vytvoríte zložku, ktorú môžete aj pomenovať. Týmto spôsobom ušetríte veľa miesta na ploche mobilu. Do zložky môžete pridať viacero aplikácií. Najlepšie je ak do jednej zložky dáte aplikácie, ktoré majú niečo spoločné, napríklad si vytvoríte zložku s hrami alebo s komunikačnými aplikáciami.

Ako pridať aplikáciu na plochu Samsung

Ak máte mobil Galaxy máte v ňom dve obrazovky: domovskú a obrazovku aplikácií. Otvorte obrazovku aplikácií a podržte ikonu aplikácie, ktorú chcete dať na domovskú stránku. Vyberte položku Pridať na domovskú stránku a máte to. Aplikáciu, ktorú ste vybrali sa zobrazí na domovskej stránke.

Plochu mobilného telefónu si môžete prispôsobiť vlastným potrebám. Môžete pridať kontakt na plochu iPhone, vytvoriť zložky s viacerými aplikáciami alebo aj pridať stránku na plochu. Ak vám na iPhone alebo Android zmizla ikona aplikácie pravdepodobne ste ju vymazali a s tým zmizla aj ikona. Problém môže byť aj v zmene rozloženia plochy a umiestňovania ikon. Ak ste ho zmenili môžu vám niektoré ikony zmiznúť. V tomto prípade musíte aplikáciu pridať na plochu znova.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni