Ako NAINŠTALOVAŤ SKYPE?

7.4.2021 9:21  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Skype je jeden z najpoužívanejších komunikačných programov na svete. Používa sa na chatovanie, ale aj volanie či video hovory. Ako nainštalovať Skype a využívať jeho funkcie zadarmo? Vieme ako na to.

Skype je komunikačná aplikácia, ktorú poznajú milióny užívateľov na svete. Umožní vám komunikovať s priateľmi, rodinou, kolegami či známymi zadarmo kedykoľvek budete chcieť. Znie to lákavo a určite by ste chceli vedieť ako nainštalovať Skype na Windows 7 (alebo W10), do tabletu alebo do mobilu Možno si myslíte, že na vzájomnú komunikáciu vám postačí mobilný telefón, ale pravdou je, volanie a aj posielanie SMS je spoplatnené. Skype môžete používať úplne zadarmo. Postačí vám len mať tento program v počítači a pripojenie na internet. Určite vás teraz bude zaujímať ako sa dostať na Skype. Máte dve možnosti. Buď si softvér stiahnete do počítača (mobilného telefónu), alebo budete používať Skype online.

 

Skype inštalácia do PC

Program Skype si môžete stiahnuť aj s našej stránky. Či si chcete nainštalovať nový Skype, alebo ste program už používali a chcete mať staršiu verziu záleží len na vašom rozhodnutí. Staršia verzia Skype je vhodná do počítačov, ktoré majú staršie operačné systémy. Ak neviete, ktorá verzia je staršia stačí v prehliadači vyhľadať výraz napr. Skype download Windows 7 Stiahnuť a nainštalovať Skype zadarmo môžete do mobilných telefónov, počítačov, notebookov alebo tabletov. Ak chcete prostredníctvom programu aj telefonovať je dobré aby zariadenie malo mikrofón a reproduktor (slúchadlá). Pokiaľ vám bude stačiť funkcia chatovania, posielania správ, obrázkov či videí slúchadlá a mikrofón veľmi nevyužijete. Inštalácia Skype je v každom zariadení rovnaká. Nemusíte vyhľadávať návod na to ako nainštalovať Skype do notebooku, prípadne ako nainštalovať Skype v Linux. Vždy je potrebné stiahnuť si verziu programu pre váš operačný systém, spustiť inštaláciu a prihlásiť (alebo si vytvoriť nový účet) sa do programu.

 


Skype online bez inštalácie

Aby ste mohli prostredníctvom Skype komunikovať nie je potrebné sťahovať program do počítača. Skype online je služba, ktorú môžete využiť vždy, keď sa chcete spojiť s priateľmi či známymi. Stačí ak si otvoríte stránku web.skype.com a prihlásite sa prostredníctvom emailu, telefónneho čísla alebo  účtu Skype. Pokiaľ ste na Skype ešte neboli a nemáte tu vytvorený účet je potrebná Skype registrácia. Vyplníte pár údajov, prihlasovacie meno, mail a heslo a registrácia je dokončená. Registrácia je dôležitá a je dobré si heslo zapamätať. Skype online tak budete môcť používať aj keď budete pri cudzom počítači, ktorý nemá tento program inštalovaný.

 

Ako nainštalovať Skype do počítača?

V prvom rade je potrebné si program stiahnuť. Hneď ako ho máte v počítači môžete Skype nainštalovať. Hneď na začiatku je potrebné zvoliť jazyk, v ktorom má program fungovať. Nemusíte tak v prehliadači vyhľadávať konkrétny výraz „inštalácia Skype slovensky zdarma“. Program podporuje množstvo jazykov, ktoré môžete v nastaveniach v programe kedykoľvek zmeniť. Ak chcete vedieť ako nainštalovať Skype na Windows 10, alebo do starších verzií operačného systému nemusíte čítať množstvo návodov. Postup je všade rovnaký. Počas inštalácie Skype si môžete zvoliť kde sa má program nainštalovať, či sa má spustiť pri štarte pc alebo ho pripnúť na plochu. Tiež si môžete vybrať či chcete používať Skype aj na volanie na telefónne čísla zobrazené v prehliadači. Samotná inštalácia Skype do PC môže trvať pár minút. Keď sa inštalácia dokončí zobrazí sa ponuka na prihlásenie do programu. Skype.sk prihlásenie môžete využiť ak už máte vytvorený účet a chcete sa naň prihlásiť. Pokiaľ účet nemáte je potrebná registrácia Skype. Vyplníte pár údajov, potvrdíte to všetko kliknutím na odkaz, ktorý vám príde na email a môžete začať chatovať.

 

Ako nainštalovať Skype do mobilu?

Komunikačný program si môžete stiahnuť aj ako aplikáciu do mobilného telefónu. V Google Play, alebo App Store vyhľadajte aplikáciu kompatibilnú s vašim mobilným telefónom, stiahnite si ju a inštalujte. Nainštalovať Skype do mobilu zadarmo môžete rovnako ako do počítača. Nezabudnite si stiahnuť kompatibilnú verziu pre svoj mobil. Inštalácia Skype Android inštalácia Skype iPhone je rovnaká. V oboch prípadoch sa po inštalácii programu môžete prihlásiť do svojho účtu, alebo si môžete založiť nový. Rovnakým spôsobom môžete nainštalovať Skype do tabletu. Nejde mi spustiť Skypeinštalácia Skype je jednoduchá ale aj napriek tomu sa môže stať, že sa nedá spustiť. Problém môže byť v starej verzii programu. Staršie verzia Skype nefungujú vo Windows 10. V tomto prípade si stiahnite novšiu verziu Skype. Problém môžete vyriešiť aj aktualizáciou Skype, prípadne reštartovaním programu. Ak nič z toho nefunguje je potrebné preinštalovať Skype. Obnoviť Skype – ak v programe nie ste stále prihlásení a využívate ho len občas je potrebné pamätať si k nemu prihlasovacie údaje (meno a heslo). Ak heslo zabudnete nie je problém ho obnoviť. Na mail, ktorý ste uviedli pri zakladaní účtu si nechajte poslať nové heslo na obnovenie Skype (ide skôr o zmenu hesla). Len tak sa dostanete zas k svojmu účtu. Skype for Business – táto verzia programu je ideálna pre podnikateľov. Rozdiel medzi touto verziou a klasickým Skype je hlavne v prihlasovaní sa do účtu. Rozmýšľať nad tým ako nainštalovať Skype for Business nemusíte ak používate Office 365. Ak nemáte účet v Office 365 Skype for Business nemôžete používať.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3717

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni