Ako nainštalovať Android Auto? NÁVOD

17.11.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Android Auto je šikovná aplikácia pre všetkých šoférov. Prepojte svoj telefón so systémom auta a každá cesta bude bezpečnejšia. Ovládajte mobil prostredníctvom aplikácie. Poradíme vám kde apku stiahnuť a ako ju prepojiť s autom.

Používanie mobilného telefónu počas šoférovania je nie len zakázané ale aj nebezpečné. Ak ale máte v mobile stiahnutú aplikáciu Android Auto môžete telefón obsluhovať bez toho aby ste ho chytili do ruky. Môžete sa venovať vedeniu vozidla a zároveň mať telefón „po ruke“. Chcete vedieť kde stiahnuť aplikáciu Android Auto? A viete ako aktivovať Android Auto?

 

Aplikácia do auta

Android Auto je najpoužívanejšou aplikáciou, s ktorou môžete prepojiť automobil s telefónom. Okrem aplikácie ale potrebujete aj auto, ktoré túto službu podporuje. Následne si stačí aplikáciu Android Auto stiahnuť do mobilného telefónu a prepojiť ju s automobilom.

 


Ako nainštalovať Android Auto

Rozmýšľate ako nainštalovať Android Auto do mobilu? Možno ste počuli, že Android Auto nie je v našej zemi dostupná. Pravdou je, že si aplikáciu môžete stiahnuť z Google Play, alebo na to využite našu stránku. Keď máte aplikáciu stiahnutú nájdite ju v telefóne.

Android Auto bezdrôtové pripojenie? Áno, dá sa to, ale nie je to možné v každom aute a nie s hocijakým telefónom. Telefóny so systémom Android 11 by ste už prostredníctvom 5GHz Wi-Fi siete mali prepojiť bezdrôtovo bez problémov. Takže, ako na bezdrôtové Android Auto už viete. Nie vždy to ale môže fungovať. V tom prípade majte po ruke USB kábel.

 

Android Auto inštalácia

Aplikáciu do systému auta inštalovať nemusíte. Hneď ako telefón prepojíte so systémom auta zobrazí sa na obrazovke nápis Android Auto a sprístupnia sa vám niektoré aplikácie z mobilného telefónu. Môžete ich teraz ovládať cez obrazovku auta.

Ak chcete túto aplikáciu plnohodnotne využívať mali by ste mať v mobile aplikácie do auta, ktoré určite využijete. Dajte si ale pozor aké aplikácie sťahujete. Nie všetky sú s Android Auto kompatibilné. Ktoré aplikácie sú kompatibilné s Android Auto?

Množstvo aplikácií kompatibilných s Android Auto neustále rastie. Určite vám ale budú fungovať aplikácie ako Google Mapy, Waze (navigácie), Spotify (hudba) či pre majiteľov elektromobilov app DriveZSE. Výber záleží od vás.

 

Android Auto nejde nainštalovať

Problém môže byť s verziou operačného systému Android v mobilnom telefóne. Ak máte staršiu verziu aplikácia vám fungovať nebude. Ak máte nový telefón s najnovšou verziou Androidu a nejde nainštalovať Android Auto skúste telefón reštartovať. Problém môže byť aj v nedostatku miesta na aplikáciu (vymažte nepotrebné aplikácie z mobilu).

V mobiloch s Android 10 by ste už túto aplikáciu mali mať. Stačí ju len nájsť. Kde je v telefóne Android Auto? Ak aplikáciu nevidíte prezrite si systémové nastavenia a všetky nainštalované aplikácie. Pokiaľ ju stále nemôžete nájsť jednoducho na internete nájdite výraz Android Auto download a aplikáciu si stiahnite.

Ako nainštalovať Android Auto apk v staršom mobile? V staršom mobile budete potrebovať inštalačný balík apk. (napr. APKMirror). Po jeho stiahnutí môžete  inštalovať Android Auto, spustiť apku a prepojiť ju s automobilom.

 

Android Auto a CarPlay

Ak používate iPhone ponúka sa vám otázka „Čím nahradiť Android Auto?“. Aj pre majiteľov týchto mobilných telefónov existuje aplikácia, ktorá prepojí telefón s automobilom. Ide o aplikáciu CarPlay.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2335

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni