Ako nahrať FOTKY NA INSTAGRAM cez počítač? Jednoduchý NÁVOD

27.10.2021 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Chcete dostať fotky z PC na Instagram? Nahrať fotky na Instagram cez počítač môžete viacerými spôsobmi. Vyberte si jeden z nich a vkladajte fotky priamo z počítača. Nemusíte ich presúvať z PC do mobilu, ale rovno vkladať z PC na IG.

Instagram jej jednou z najpopulárnejších sociálnych sietí a isto na nej máte účet aj vy. Aj napriek celosvetovej obľúbenosti má pár chýb a jednou z nich sú fotky. Ako nahrať fotky na Instagram či ako pridať viac fotiek na Instagram cez PC sú problémy, ktoré trápia viacero užívateľov tejto siete. Nemusíte preto zrušiť účet na tejto sociálnej sieti. Ak ale viete ako na to nemusí to byť problém. Takže, ako nahrať fotky na Instagram z PC?

Ako nahrať fotky na Instagram

Na sociálnu sieť Instagram sa dali dlhý čas vkladať fotky len cez mobilný telefón. Má to svoje výhody, práve vytvorenú selfí môžete hneď zavesiť. Pridať fotku na Instagram z mobilu vie dnes už každý, rovnako ako pridať príspevok na Instagram. Čo ale ak máte perfektnú fotku v počítači a chcete vedieť ako pridať fotku na IG cez počítač.

Najlepší spôsob aký vám napadne je presunúť fotografiu do mobilu a prostredníctvom aplikácie Instagramu ju zavesiť na sieť. Ide o dosť zdĺhavý proces, ktorý nemusí každému vyhovovať. Hlavne v prípade ak si chcete fotky upraviť. Ak presúvate fotky z mobilu do počítača kde ich v Photoshope upravíte a následne upravené fotky zas presuniete do mobilu aby ste ich vložili na IG zaberie to dosť času.

Aplikácia Instagram na PC

Aj keď je aplikácia Instagramu vhodná len pre mobilné telefóny môžete si ju stiahnuť aj do počítača. Program Instagram do PC síce nenájdete ale ak viete ako na to môžete mať mobilnú verziu tejto aplikácie v počítači. Potrebujete len Android emulátor, ktorý umožní aby aplikácia Instagram fungovala aj vo vašom počítači.


Jedným z dobrých programov na emulovanie prostredia Androidu vo vašom PC je program BlueStacks. Hneď ako si ju stiahnete a nainštalujete môžete si stiahnuť app Instagram do počítača. Otvorte ju cez menu emulátora a postupujte ako pri aplikácii Instagram v mobilnom telefóne. Takto ste v podstate získali Instagram mobilnú verziu na PC.

Aplikácia Instagram do PC

Ak používate operačný systém Windows 10 môžete si stiahnuť do PC aplikáciu Instagram (Instagram na PC download). Nájdete ju vo Windows Store, ale nie je dokonalá. Pridanie fotiek na Instagram cez tento program nemusí vždy fungovať. Záleží to od zariadenia.

Ako pridať fotky na Instagram cez PC

Treťou možnosťou je využiť Facebook. Prepojte svoj FB účet s IG a zapnite si Facebook Creator Studio. Kliknite na ikonu Instagramu a vyberte možnosť „CreatePost“. Teraz vyberte z počítača fotku, ktorú chcete vložiť na svoj účet. Kliknutím na ikonu orezania alebo človeka  môžete fotku orezať, označiť používateľov a pod. Po skončení úprav kliknite na „Publikovať“ a hotovo. O pár sekúnd bude vaša fotka na Istagrame. Takto môžete pridávať viac fotiek na Instagram cez PC.

Týmto spôsobom môžete vložiť fotku na Instagram cez Mac. Dôležité je aby ste mali zriadený aj FB účet, bez ktorého to nepôjde.

Spôsobov ako nahrať fotku na Instagram cez PC je niekoľko. Záleží len od vás, ktorý si vyberiete. V závislosti od spôsobu môžete fotky upraviť ale môžete dať fotku na Instagram bez orezania.

Zaplňte svoj účet na Instagrame množstvom fotiek bez toho aby ste ich museli presúvať z počítača do mobilného telefónu. Dá sa to viacerými spôsobmi a stačí ak si jeden z nich vyberiete.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3718

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni