Ako na GENEROVANIE OBRÁZKOV UMELOU INTELIGENCIOU

12.1.2023 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Umelá inteligencia a obrázky? Áno, dnes vám umelá inteligencia vytvorí obrázky presne podľa popisu. Čo je umelá inteligencia, ako funguje a ako na generovanie obrázkov umelou inteligenciou? Poradíme vám kde a ako na to.

Chceš kresliť obrázky, ale nejde ti to? Nie každý je v tomto smere nadaný. Ak ale zapojíte do generovania obrázkov umelú inteligenciu pôjde vám to jedna radosť. Umelá inteligencia Generátor obrázkov vám vytvorí množstvo originálnych a jedinečných umeleckých diel, ktoré nikde inde neuvidíte.

Možno sa zaoberáte myšlienkou či existuje umelá inteligencia prípadne ako funguje umelá inteligencia. Ak rozmýšľate ako funguje generátor umenia ani sa netrápte. Stačí ak viete, že na vytvorenie obrázka postačí popísať čo chcete nakresliť. Vytvoriť umelú inteligenciu sa vám síce asi nepodarí, ale môžete mať od umelej inteligencie umenie.

Ako sa programuje umelá inteligencia? Existuje niečo ako strojové učenie, čo je vlastne schopnosť programu učiť sa. Toto často AI využíva. Ak chcete poznať akú má umelá inteligencia definíciu najlepšie urobíte ak si to vyhľadáte na Google. Umelá inteligencia Google vám tých definícií zobrazí veľa. Základom ale je, vykonávať samostatne úlohy v zložitom prostredí bez usmerňovania užívateľa a zlepšovať sa učením a skúsenosťami.

 


Umelá inteligencia obrázky

V súčasnosti umelá inteligencia dokáže naozaj veľa. Dokonca ju nájdete aj v oblasti umenia. Vytvoriť obrázok za pomoci umelej inteligencie je so správnym programom alebo aplikáciou rýchle a jednoduché. Aplikácia umelá inteligencia vám vytvorí obrázok podľa vášho želania.

 

Generátor obrázkov umelá inteligencia

Nemusí ísť vždy o aplikácie, generátor obrázkov AI nájdete aj na webových stránkach. Niektoré vám umožnia vytvoriť obrázok zadarmo, niekde sa musíte najskôr zaregistrovať a iné sú spoplatnené.

 

Night Cafe

Obrázky umelá inteligencia vytvára podľa vášho želania. Jednou z nich je aj Night Cafe. Na tejto webovej stránke stačí napísať čo chcete aby umelá inteligencia maľovala. Následne počkáte pár sekúnd a obrázok, ktorý AI namaľovala si môžete stiahnuť.

 

DALL – E - 2

DALL-E je ďalšia umelá inteligencia na obrázky. Táto stránka vytvára realistické obrázky v rôznom štýle, môžete do nich pridávať objekty, zvýrazňovať štetcom konkrétne veci na obrázku. AI obrázky môžete rozširovať či nasnímať už existujúci obrázok a vytvoriť jeho rôzne variácie. Ak chcete umelá inteligencia fotky zmení podľa vášho želania.  

Aby ste ale DALL-E-2 mohli používať musíte sa tam registrovať.

 

RunwayML

Umelá inteligencia obrázky online vytvorí aj na stránke RunwayML, ktorá využíva modely strojového učenia. Čo to je strojové učenie? V podstate je to podoblasť umelej inteligencie, ktorá umožňuje programu učiť sa. Jednoduchý obrázok od tohto programu nečakajte. Používa sa hlavne na animáciu a úpravu videí.

 

Lensa AI

Umelá inteligencia a fotografie? Aplikácia Lensa AI vytvorí z vašej fotografie avatar. Aplikácia vás zobrazí tak ako vás vidí umelá inteligencia. Táto aplikácia je ale spoplatnená. Zadarmo si môžete aplikáciu vyskúšať len na týždeň. Pokiaľ ale chcete len upravovať fotky aplikáciu Lensa môžete používať zadarmo.

 

Dawn

Ďalšia aplikácia kde umelá inteligencia a foto idú dokopy. Stačí len vložiť do aplikácia Dawn svoju selfi a nechať AI aby sa prejavila. O pár sekúnd uvidíte aké fotky umelá inteligencia vytvorila.

Umelá inteligencia dnes dokáže vytvoriť nádherné obrazy. Tie si môžete dokonca kúpiť. Či dáte prednosť digitálnej forme, alebo si dielo vytlačíte záleží len od vás a toho akému umeniu dávate prednosť. 
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2335

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni