Ako inštalovať obchod Google Play?

18.2.2020 7:42  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Google Play je výbornou voľbou ak chcete do svojho počítača, notebooku či mobilného telefónu stiahnuť pár aplikácií zadarmo, filmy, hudbu, časopisy alebo si pozrieť televízne vysielanie. Šikovná apka – čo poviete?

Google Play je výbornou voľbou ak chcete do svojho počítača, notebooku či mobilného telefónu stiahnuť pár aplikácií zadarmo, filmy, hudbu, časopisy alebo si pozrieť televízne vysielanie. Šikovná apka – čo poviete?

Stolové počítače, notebooky, tablety a mobilné telefóny sú súčasťou každodenného života. Všetky tieto zariadenia si každý z nás prispôsobuje svojim potrebám. Sťahovaním rôznych hier, hudby, aplikácií a programov si prácu na týchto zariadeniach výrazne zjednodušíme. Odkiaľ tieto aplikácie a programy získať tak, aby fungovali vo vašom počítači perfektne? Skúste Obchod Play zdarma. Nájdete tam všetko čo potrebujete.

 

Čo je obchod Google Play?

Stiahnuť si dnes akúkoľvek aplikáciu nie je problém. Problém je, odkiaľ aplikáciu sťahujete. Neoverené a pochybné zdroje vám s aplikáciou môžu ponúknuť aj vírus, ktorý môže váš počítač znefunkčniť. Pri sťahovaní tiež musíte brať ohľad aj na kompatibilitu programu s vašim operačným systémom a internetovým prehliadačom. Medzi najčastejšie používané internetové prehliadače patrí Google Chrome. Ak ho používate aj vy môžete si svoj počítač vylepšiť o množstvo aplikácií, ktoré získate z Google Play. Obchod Google Play stiahnuť zadarmo si môže každý, kto chce do počítača inštalovať rôzne aplikácie. Google Play od spoločnosti Google je platforma, kde nájdete množstvo aplikácií ale aj digitálny obsah ako filmy, hudba, časopisy alebo televízne relácie. Nájdete tu takmer všetko čo potrebujete – zadarmo, alebo za menší poplatok. Stačí len vedieť čo hľadáte


  • Google Play TV
  • Google Play Filmy
  • Google Play Movies
  • Google Play Games
  • a množstvo ďalších kategórií.

Prehľadné rozhranie, jednoduché vyhľadávanie a vysoká obľúbenosť obchodu Google Play sú dôvody, pre ktoré by ste si mali Obchod Google Play stiahnuť do mobilu a aj do svojho počítača. 

 

Ako Google Play stiahnuť?

Program Google play APK by mal byť povinnou výbavou každého internetového zariadenia,  nie vždy tomu ale tak je. Pokiaľ ho vo svojom zariadení nemáte mali by ste si túto aplikáciu stiahnuť čo najskôr. Obchod Google Play download free je síce lákavá a výhodná ponuka, ale dávajte si pozor z akej stránky ju sťahujete. Pokojne sa môže stať, že si stiahnete hacknutú aplikáciu z neznámej stránky. Ak si stiahnete staršiu verziu môže sa stať, že Obchod Google Play sa opakovane zastavuje. Aktualizácia prebieha v pozadí a automaticky, ale ak z nejakého dôvodu sa program neaktualizuje musíte si vyhľadať novú verziu a stiahnuť ju znova. Stará aplikácia by sa mala automaticky prepísať. Bez tohto sa ale zaobídete ak si prezriete Obchod Google Play aktualizácia a stiahnete si najnovšiu verziu. Takže, obchod Google Play na stiahnutie do počítačov je výhodou pre vás -  Obchod Play PC. V dobe smartfónov je ale výhodné stiahnuť obchod Google Play do mobilu. Aplikáciu môžete stiahnuť priamo do mobilného telefónu, alebo najskôr do počítača a následne káblom do mobilu. Aby ste mohli plnohodnotne Obchod Play android používať musíte v mobilnom telefóne povoliť inštaláciu z neznámych zdrojov (položka „nastavenie“ a „zabezpečenie“ Tu povolíte „neznáme zdroje“). 

 

Inštalovať obchod Goole Play zadarmo

Stiahnutím Google Play Store App instal sa ale proces neskončil. Potrebné je Obchod Play inštalovať. Nie je to zložité a zvládnete to veľmi rýchlo. Stačí ak viete kde sa aplikácia stiahla. Ak chcete využívať všetky služby Google Play inštalácia je potrebná. Ako nainštalovať Google Play? Stačí na aplikáciu len ťuknúť, počkať kým sa načíta - Google play login a máte to. Rovnako ako ste aplikáciu nainštalovali môžete obchod Googla Play odinštalovať. Bola by to ale škoda a vy by ste tak prišli o overený a spoľahlivý zdroj množstva aplikácií. Pokiaľ máte s aplikáciou problémy, dlho sa otvára – Google Play login, alebo sa zasekáva a nefunguje správne pokojne prejdite do aplikácií a kliknite na obchod Google Play odinštalovať. Následne si môžete obchod Google Play stiahnuť zadarmo znova. 

 

Obchod Google Play APP

Aplikácia obchod Play zdarma má pre každého používateľa počítačov a mobilných telefónov veľké plus. Overený zdroj, kvalitné a funkčné aplikácie, ktoré môžete získať zadarmo, alebo za malý poplatok. Radi trávite voľný čas hraním? Google Play hry zadarmo, nájdete ich tu nepreberné množstvo v rôznych kategóriách. Potrebujete svoj mobilný telefón vylepšiť o pár aplikácií? Obchod Play Instagram, Obchod Play Messenger, Obchod Play Viber a pod. Nájdete tu aj programy, vďaka ktorým nestratíte kontakt s rodinou a priateľmi nech ste kdekoľvek na svete. Pre milovníkou áut a šoférovania aplikácia Google Play skrýva výbornú aplikáciu Android Auto Google Play. Prostredníctvom zrkadlenia obrazovky mobilného telefónu budete môcť počas jazdy jedným ťuknutím. Pravdaže, že musíte mať aj vozidlo, ktoré túto službu podporuje. Táto aplikácia ale nemusí fungovať vo všetkých telefónoch. Google ju na Slovensku zatiaľ nepodporuje.

[wp-faq-schema accordion=1]  
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3717

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni