Ako funguje TINDER? Prezradíme!

20.12.2023 12:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Jedna z najznámejších zoznamovacích aplikácii je Tinder. Ak ste o nej už počuli isto rozmýšľate ako Tinder funguje, ako sa tam registrovať a aj aká je cena Tinder. Všetko čo potrebujete vedieť vám prezradíme v článku.

Tinder je zoznamovacia aplikácia, ktorú využívajú milióny ľudí na celom svete. Ak hľadáte vhodnú internetovú zoznamku skúste sa zoznámiť práve cez Tinder. Táto aplikácia patrí medzi najobľúbenejšie na svete a teda možnosť, že sa s niekým zoznámite práve tu je dosť vysoká. Ako funguje aplikácia Tinder vám prezradíme teraz, teda ak chcete vedieť ako to na Tindri chodí.

 

Zoznamka Tinder ako funguje

Zoznamovanie prostredníctvom aplikácie nie je novinkou. Určite poznáte app Badoo alebo Yoomee.   App Tinder je ale v niečom iná, a aj preto patrí medzi najsťahovanejšie na svete. Funguje na princípe párovania. Keď si aplikáciu otvoríte musíte sa do nej zaregistrovať, vyplniť si profil, zadať používateľské meno, vek a vložiť fotku. Pridajte zopár informácií o sebe, o tom čo máte radi, čo radi robíte a hotovo.

Aplikácia Tinder čo to je už viete. Túto zoznamovaciu aplikáciu využíva už cca 60 miliónov ľudí vo viac ako 190 krajinách sveta. Z toho sú viac ako dve tretiny muži. Dajte si ale pozor, nie všetci aj naozaj sú slobodní.


 

Ako funguje Tinder zdarma

Teraz sa môžete začať zoznamovať. Človeka, ktorý sa vám páči a zaujal vás jeho profil posuniete doprava. Ak sa vám osoba nepáči posuniete ju doľava. Potiahnutie doľava je anonymné, takže osoba, o ktorú nemáte záujem nevie, že o ňu nemáte záujem.

Ako funguje Tinder poloha? Aplikácia vám ponúkne na výber z profilov, ktoré sú vo vašom okolí, preto je dôležité pri prihlasovaní sa zadať vašu polohu.

Ako funguje match na Tinderi - Zhoda nastáva v momente keď sa dvaja užívatelia navzájom posunú doprava a dajú si like, teda, „páči sa mi“. Ak sa dve osoby zhodnú a navzájom si dajú lajk môžu začať komunikovať – chatovať. Väčšina ľudí je ale na tejto aplikácii za účelom reálneho zoznámenia sa, takže si pokojne môžete dohodnúť stretnutie.

Tinder lajky zadarmo bez obmedzenia máte ak si zakúpite vyššie verzie tejto aplikácie: Tinder Plus, Tinder Gold alebo Tinder Platinum.  Zakúpením týchto verzií Tinder získate prístup aj k ďalším funkciám. Môžete vrátiť späť profil osoby, ktorý ste odsunuli doľava. Svoje rozhodnutie môžete s predplatným kedykoľvek zmeniť.

Pri predplatnom Tinder Gold a Tinder Platinum máte k dispozícii aj 5 super lajkov za týždeň alebo môžete zmeniť svoju polohu aby ste zvýšili šance na zoznámenie sa.  Ak sa rozhodnete pre ponuku Tinder Boost stane sa váš profil raz za mesiac na 30 minút najpopulárnejší vo vašom okolí.

 

Ako zistiť kto mi dal lajk na Tinderi?

Ak rozmýšľate ako na Tinder zistiť lajk, teda, kto vám ho dal stačí zakúpiť si predplatné aplikácie Gold alebo Platinum.

Ak sa rozhodnete pre Tender Platinum môžete dokonca poslať správu osobe, ktorá vás zaujala skôr ako jej dáte lajk. Až následne sa môžete rozhodnúť či zhodu s ňou potvrdíte alebo nie.

 

Tinder cena

Zoznamovaciu aplikáciu určite využijete na zoznámenie aj vo verzii zadarmo. Pokiaľ ale chcete mať prístup k viacerým funkciám môžete si ju predplatiť.

Ceny Tinder sa dosť líšia v závislosti od toho či máte viac alebo menej ako 28 rokov a aj od dĺžky predplatného. Tinder Platinum vás môže stáť cca 27 dolárov ak ho budete obnovovať každý mesiac ale aj 9 dolárov ak si ho predplatíte na rok. Za Tinder plus na rok zaplatíte cca 4,50 dolárov. Pri mesačnom predplatnom vás bude stáť necelých 14 dolárov.

Ako funguje Tinder už viete. Keďže ide o najväčšiu aplikáciu na zoznamovanie je veľká šanca, že sa tu aj s niekým naozaj zoznámite. Tinder recenzie sú rôzne a počítajte s tým, že nie každý uvedie v profile pravdu. V tomto sa tento program veľmi nelíši od iných zoznamovacích aplikácií.

Či sa rozhodnete pre platenú verziu alebo zostanete pri verzii zadarmo záleží len od vás a od toho ako veľmi sa chcete zoznámiť. Ako funguje platený Tinder sme vám prezradili. Máte k dispozícii viac funkcií a môžete využiť aj nástroje na zviditeľnenie svojho profilu.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3717

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni