Ako funguje SPOTIFY? (Zdarma a Premium)

8.11.2023 12:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Rozmýšľate ako funguje Spotify? Neviete či využívať Spotify zdarma alebo si zakúpiť Spotify Premium? Poradíme vám nie len koľko stojí Spotify ale aj ako predplatné zaplatiť.

Ak chcete počúvať hudbu cez mobilný telefón určite na to využijete streamovacie služby. Jednou z nich je aj Spotify. Ak teraz rozmýšľate čo je Spotify a ako túto službu získať prečítajte si náš článok ďalej. Povieme vám ako funguje Spotify zdarma, ako funguje Spotify Premium a aj čo ponúka Spotify.

 

Ako funguje Spotify

Spotify je hudobná streamovacia služba, ktorá vznikla v roku 2008. Od tých čias si jej aplikáciu stiahli milióny užívateľov a v súčasnosti sa radí medzi tie najlepšie. Nemusíte rozmýšľať ako dostať hudbu na Spotify. Nájdete v nej knižnicu s viac ako 50 miliónmi skladieb. Môžete si tak vypočuť konkrétne skladby ale aj celé albumy od umelcov.

Počúvanie hudby cez mobilný telefón je možné zadarmo ale môžete si aj zaplatiť predplatné: Spotify Premium. Platená verzia ponúka viac výhod, o ktorých si povieme nižšie. Táto streamovacia služba ponúka viac druhov predplatného. Môžete si tak vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje.


 

Spotify zdarma

Ako mať Spotify zdarma? Jednoducho si stiahnite aplikáciu služba a môžete  hneď začať počúvať hudbu. Prehrávanie skladieb je náhodné a vy ho nemôžete ovplyvniť. Zároveň musíte v Spotify free počítať aj s reklamami. Ďalšou nevýhodou je, že hudbu môžete počúvať len ak ste pripojení na internet, teda online.

 

Spotify Premium

Ak chcete mať Spotify bez reklám budete si musieť za službu zaplatiť. Okrem nerušeného počúvania hudby si budete môcť vychutnať ďalšie výhody. Lepšia kvalita zvuku a prehrávanie skladieb až do 320 kbt/s sú len časťou výhod, ktoré so Spotify Premium získate. Môžete si sťahovať skladby a počúvať ich offline, vytvárať si playlisty  a vyberať si z knižnice skladby, ktoré chcete prehrať.

Cena Spotify Premium je 6,49 € mesačne. Prvé tri mesiace máte Spotify Premium zdarma. Počas nich môžete predplatné deaktivovať.

 

Spotify Duo

Ďalším druhom predplatného je Spotify Duo. Ako funguje Spotify Duo? Rovnako ako Spotify Premium len predplatné je zakúpené pre dve osoby. Cena predplatného je v tomto prípade 8,99 € mesačne.

 

Spotify Family

Z ohľadom na cenu sa vám môže oplatiť Spotify Family. Tento typ predplatného zahŕňa až 6 prémiových účtov. Ako funguje Spotify Family? Každý účet funguje samostatne. Výhody rodinného predplatného ocenia hlavne rodičia, ktorí môžu nastaviť rodičovskú ochranu pre svoje deti. Deti sa tak nedostanú k nevhodnej hudbe ale zo zvyšku si môžu vybrať skladbu ktorú chcú. V. rámci skupiny vám umožní Spotify zdielať playlisty.

O tom, kto bude toto predplatné využívať rozhoduje správca účtu. Ten rozpošle pozvánky na e-mailové adresy. Pozvánky je potrebné akceptovať a následne potvrdiť e-mailovú adresu (Spotify Family kontrola adresy).

 

Spotify pre umelcov

Ako funguje Spotify pre umelcov? Hneď ako zverejníte prvú skladbu môžete túto službu využívať na svoje prezentovanie. Spotify for Artist je ideálna funkcia pre začínajúcich umelcov. Môžete si tu vytvoriť profil a vzhľad a prezentovať tu svoje skladby.

Ako funguje Spotify zdarma a ako funguje Spotify Premium už viete. V každom prípade sa ale musíte do služby registrovať a vytvoriť si profil. Ak sa rozhodnete pre Premium bude vás isto zaujímať ako sa platí Spotify. V aplikácii po prihlásení na svoj účet prejdite do položky „GET PREMIUM“ kde si môžete vybrať spôsob platby (platobnou kartou alebo PayPal).

Streamovaciu službu si predplácate. Koľko sa platí za Spotify záleží od formy predplatného ,ktorú ste si zvolili. Kedykoľvek ale môžete predplatné zrušiť. V tom prípade sa dozviete do kedy máte službu predplatenú a môžete používať Spotify Premium. Po uplynutí môžete Spotify používať zadarmo.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3718

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni