Ako dobiť PayPal? NÁVOD

24.3.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

PayPal je internetový platobný systém, ktorý využívajú milióny ľudí z celého sveta. Ak túto službu využívate, alebo chcete využívať na zaplatenie služieb a tovaru z e-shopov využívať aj vy mali by ste vedieť ako dobiť PayPal.

PayPal je internetový platobný systém, ktorý sa teší veľkej obľube na celom svete. Ak rozmýšľate nad tým ako PayPal funguje je to pomerne jednoduché.  Každý účet v PayPal sa identifikuje cez e-mailovú adresu. Na svoj účet sa tak prihlasujete cez e-mail a heslo, ktoré ste pri registrácii uviedli. Keďže prostredníctvom tohto internetového systému môžete rýchlo a bezpečne platiť za tovar a služby isto chcete vedieť ako dobiť Paypal.

 

Ako dobiť Paypal

Bez dostatku financií na PayPal účte si toho veľa nenakúpite. Preto je dobré vedieť ako si PayPal dobiť.

Dobiť PayPal účet môžete niekoľkými spôsobmi. V minulosti bolo možné dobiť PayPal kartou. Dnes už financie z debetnej alebo kreditnej karty na PayPal poslať nejde. Stále vám ale zostáva dosť ďalších spôsobov ako dobiť peniaze na PayPal. Takže, ako dobiť PayPal bez karty?


 

Ako dobiť PayPal z účtu

Financie môžete na účet PayPal poslať zo svojho bežného účtu, ktorý máte v banke. Môže to ale pár dní trvať.

  • prihláste sa do PayPal a kliknite na „Pridať kartu alebo účet“
  • zvoľte možnosť „Priradenie bankového účtu“
  • vypíšte IBAN a všetko potvrďte

To ale nie je všetko. Behom pár dní si PayPal overí nový účet. Odošle naň dve platby, ktoré si následne aj vezme späť. Následne sa vás služba opýta o aké sumy išlo. Po správnej odpovedi je účet overení. Celý tento proces ale môže pár dní trvať. Hneď potom môžete poslať z účtu peniaze na PayPal. Stačí sa len prihlásiť do svojho PayPal účtu, kliknúť na políčko „Peňaženka“ a vybrať možnosť „Previesť peniaze“. Z ponuky vyberte možnosť „Pridať peniaze k zostatku“, vyplňte potrebné údaje a po zvolení sumy, ktorú chcete previesť kliknite na „Pridať“.

ČSOB a PayPal? Ak ste si prepojili svoj účet v banke s PayPal môžete prevádzať ľubovoľné sumy peňazí z bankového účtu aj okamžite. Využíva sa na to služba Trustly. Stačí len vo svojom účte PayPal kliknúť na „Pridať prostriedky s použitím služby Trustly). Trustly platba je dostupná klientom väčšiny bánk na Slovensku. Peniaze takto môžete previesť nie len z vyššie spomínanej ČSOB ale aj z mBank, Slovenskej sporiteľne, Prima Banky, OTP Banky, VÚB alebo z Poštovej Banky. Výhodou tejto transakcie je okamžité dobitie PayPal účtu.

 

Ako dobiť PayPal cez SMS

Dobiť peniaze na PayPal môžete aj prostredníctvom SMS. Potrebujete na to ale sprostredkovateľa, (službu GoPay), ktorá za vás túto transakciu vykoná. Vy len zadáte sumu, ktorú chcete poslať. Aby ste mohli poslať peniaze z GoPay na PayPal je potrebné aby ste mali oba účty prepojené.

Previesť peniaze na účet PayPal môžete aj prostredníctvom paysafecard. Aby ste si mohli dobiť PayPal cez Paysafecard musíte si najskôr zakúpiť kupón paysafecard, dobiť ním online peňaženku Neteller alebo Skrill a následne cez ne dobiť PayPal.

Dobiť PayPal cez mobil je celkom jednoduché. Stačí ak v ňom máte aplikáciu Skrill. Ak máte v online peňaženke dostatok financií môžete ich odoslať aj na PayPal. V podstate si účet na PayPal dobíjate prostredníctvom aplikácie v mobile.

 

Prevod z účtu na účet

Poslednou možnosťou ako dobiť PayPal je, prevod financií z jedného PayPal účtu na druhý. Môžete o to požiadať kamaráta, ktorý tu má tiež účet a následne mu dať peniaze v hotovosti. Rovnako môžete odoslať peniaze zo svojho účtu aj vy. Pri prevode peňazí zadávate miesto čísla účtu (ako to je pri bankových transakciách) e-mailovú adresu. V minulosti boli PayPal poplatky za túto službu 2 eurá, dnes je to už zadarmo.

 

Ako si vybrať peniaze z PayPal?

Na PayPal nemusíte peniaze len posielať, môžete si ich odtiaľ aj vybrať. Vo svojom PayPal účte kliknite na „Zostatok dostupný na účte“ a kliknite na „Prevod peňazí“. Vyberte, na ktorý účet sa majú peniaze poslať a výber potvrďte.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3716

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni