4 Najobľúbenejšie aplikácie pre rozvoj a rast osobnosti

24.4.2024 12:00  | 
DownloadWik.com

Kategórie: PORADCA

Rozvoj a rast osobnosti, zlepšenie kondičky či zmiernenie stresu, ... aplikácií, ktoré vám s týmto pomôžu je množstvo. Predstavíme vám tie najlepšie aplikácie, ktoré by ste mali rozhodne vyskúšať.

Pokiaľ chcete držať trend s novinkami je dôležité zamerať sa na osobný rozvoj a rast osobnosti. Je jedno či chcete zlepšiť svoju kondičku, začať sa zdravšie stravovať alebo sa naučiť cudzí jazyk, svoje znalosti a aj zručnosti môžete kedykoľvek posunúť. V tomto článku vám predstavíme aplikácie pre osobný rozvoj, aplikácie, ktoré vám pomôžu rásť.

Aplikácie pre osobný rozvoj

Je množstvo spôsobov na osobný rozvoj. Nech už sa váš cieľ dotýka fyzičky, zdravia, spánku alebo vedomostí môžete si stiahnuť vhodnú aplikáciu, ktorá vám s tým pomôže. Aplikácie na sebarozvoj vás správne nasmerujú, pomôžu vám v začiatkoch, motivujú vás a pomôžu vám vytvoriť správne návyky. Pri výbere aplikácie na zmenu života sa zamerajte na takú, ktorá vám pomôže zmeniť konkrétnu časť života či už to je z psychického alebo fyzického rozvoja.

Tréning formou 30 dňovej výzvy

Ak chcete získať kondičku, alebo zhodiť pár kíl zíde sa vám aplikácia, ktorá vám v tomto aspekte osobného rozvoja pomôže. App Tréning formou 30 dňovej výzvy vám s tým pomôže. Skôr ako sa do cvičenia pustíte nastavte si náročnosť cvičení. Tréningy sú zamerané na precvičenie celého tela ale aj na konkrétne časti. Aplikácia vám nedovolí zabudnúť na cvičenie. Pripomenie vám, že je čas si zacvičiť. Nájdete v nej aj inštruktážne videá. Ktoré vám pomôžu vykonať každý cvik správne.

Aplikácia Tréning formou 30 dňovej výzvy je zameraný na vybudovanie návyku na cvičenie. Ako budete vidieť svoje pokroky budete sa tešiť na ďalší a ďalší tréning. Zvyšovanie kondičky alebo zhadzovanie nadbytočných kilogramov pôjde s touto aplikáciou jednoduchšie.


Moodistory

Aplikácia Moodistory slúži na zaznamenávanie vašej nálady. Táto motivačná aplikácia vám pomôže zistiť aké sú vaše spúšťače dobrej alebo zlej nálady. V aplikácii nájdete aj denník, kde si môžete zapisovať všetko, čo vašu náladu ovplyvnilo. Ak nemáte čas alebo chuť písať denník môžete využiť nástroje aplikácie. V nich nájdete v 10 kategóriách viac ako 180 udalostí alebo aktivít, ktoré popisujú čo ste robili. Stačí len kliknúť a máte to. S app Moodistory budete mať v mobile analytický nástroj, s ktorým môžete zistiť čo vám náladu zmení. Vďaka týmto záznamom sa budete vedieť vyhnúť spúšťačom zlej nálady.

Audible

Aplikácia Audible obsahuje množstvo audiokníh a podcastov. Zamerajte sa na motivačné knihy a rozhovory a prednášky, ktoré vám pomôžu rozvíjať osobnosť a budovať sebadôveru. Výhodou tejto aplikácie je, že knihy nemusíte čítať a môžete ich počúvať. Vypočujte si motivačnú reč v aute cestou z práce, alebo doma, kde môžete relaxovať a meditovať. V app Audible nájdete knihy, ktoré si môžete stiahnuť zadarmo alebo zakúpiť za malý poplatok.

VOS: Duševné zdravie & Denník

Táto aplikácia je zameraná na duševné zdravie. Sleduje vaše nálady a emócie a nájdete v nej množstvo nástrojov na boj s depresiami či úzkosťami. Na vývoji VOS: Duševné zdravie & Denník spolupracovali psychológovia z celého sveta takže vám vie analyzovať výsledky a navrhne vám najlepšie riešenie na vaše problémy. Ak máte túto apku nemusíte hľadať motivačné citáty, aplikácia vám ich poskytne. Nájdete tu aj dychové cvičenia, denník, meditácie,... Aplikácia vám pomôže cítiť sa lepšie, zmierniť stres či depresie.

Táto aplikácia vám navrhne, čo máte robiť aby ste mali lepšiu náladu a pomôže vám zlepšiť ju ak sa cítite mizerne. Nájdite si v nej nástroje, ktoré vám zlepšia náladu a budete sa vďaka nim cítiť lepšie.

Ako sme už spomínali, existuje množstvo aplikácií na plnenie cieľov, ktoré ste si dali alebo motivačných aplikácií. Niektoré aplikácie dokážu sledovať vaše návyky a pomôžu vám vytvoriť nové, zdravšie.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3794

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3158

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2762

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2558

Freeware

2486

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2434

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2393

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2294

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2253

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2100

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Hry pre 2 ročné batoľatá 2.74

Mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Endless Alphabet 3.0.0

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

MAMApp 1.3.6

Mobilná aplikácia

Demo

0 kB

Tehotenstvo + 6.6.1

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Coach.me 2021.11.15.3

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

YNAB 24.7.2

Správa financií v mobile

Freeware

0 kB

Honeydue: Couples Finance 2.69

Správa financií pre páry

Freeware

0 kB

Kinobox 1.4.0

Filmová databáza v mobile

Freeware

0 kB

Art Puzzle 3.30.0

Mobilná hra

Freeware

0 kB

Enduco 6.4.0

Individuálne tréningy

Freeware

0 kB

Bird Alone 4.0

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Classify - School Planner 3.0.3

Školský plánovač

Freeware

0 kB

Paddleboard Mapa 1.0.13

Mapa s miestami na pádlovanie

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Týmuj 6.6.0

Aplikácia pre športové tímy

Freeware

0 kB

Dogo 10.1.0

Tréning psov

Freeware

0 kB

Fishsurfing 2.0.1

Sociálna sieť pre rybárov

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9324 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni