7 najlepších hier na mobil zadarmo!

16.8.2023 12:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Najlepšia hra na mobil môže byť aj zadarmo. Pri hľadaní top hry na mobil sa môžete orientovať podľa rôznych hodnotení a rebríčkov. Predstavíme vám najlepšie hry na mobil, ktoré si môžete stiahnuť zdarma a zahrať kedykoľvek.

V každom mobilnom telefóne dnes nájdete aj množstvo hier. Keďže tieto zariadenia disponujú dostatočným miestom v pamäti môžete si stiahnuť aj náročnejšie hry. Najlepšie hry na mobil dnes nemusia stáť veľa. A niektoré z nich si môžete stiahnuť aj zadarmo. Pripravili sme pre vás zoznam najlepších hier zdarma na mobil.

 

Najlepšie hry na mobil zdarma

Pri výbere dobrej hry na mobil sa môžete orientovať podľa viacerých parametrov. Kým pre niekoho sú najlepšie hry na mobil bez Wi-Fi pre iného to môžu byť najlepšie multiplayer hry na mobil. Výbornou kategóriou sú aj najlepšie offline hry na mobil. Aby ste ich mohli hrať nepotrebujete pripojenie na internet, nemusíte tak míňať mobilné dáta a hru si zahráte aj keď ste mimo dosahu internetu. Pokiaľ ale dávate prednosť hrám pre viacerých hráčov mali by ste hľadať najlepšie hry na mobil online. Aby ste ich mohli hrať je potrebné aby ste boli pri hraní pripojení na internet.

Pri hľadaní top hry na mobil sa môžete orientovať podľa rôznych hodnotení a rebríčkov: najlepšie hry na mobil 2023, najlepšie hry na mobil 2022, najlepšie logické hry na mobil či najlepšie hry pre deti Android.


 

Fruit Ninja

Mobilná  hra Fruit Ninja patrí medzi najlepšie hry na Android a aj iPhone. Milá a zo začiatku nenáročná hra vás dostane. Základom hry je nasekať lietajúce ovocie na drobné kúsky skôr ako stihne padnúť na zem. Ovocie rozseknete jednoduchým potiahnutím prsta po obrazovke mobilu. Dajte si ale pozor, okrem ovocia lietajú aj bomby a tým sa radšej vyhnite.

 

Angry Birds Classic

Ak hľadáte najlepšie offline hry na mobil zdarma určite natrafíte na Angry Birds Classic. Ide o starú klasiku, ktorá nikdy neomrzí. V tejto mobilnej hre stoja proti sebe dva druhy zvieratiek – vtáci a prasiatka. Odveký súboj, kde sa vtáci snažia získať ukradnuté vajcia od prasiatok si určite zamilujete.

Nejde len o najobľúbenejšiu hru na mobil ale aj o najlepšiu stratégiu na Android a iPhone. Každá úroveň je ťažšia a ťažšie a okrem presnej mušky na zničenie prasiatok a ich opevnenia budete potrebovať aj logické myslenie.

 

Craftsman: Build Craft

Ak radi budujete, staviate a chcete v hre uplatniť  aj svoju fantáziu obzrite sa po najlepších budovateľských hrách na mobil. Jednou z nich je aj hra Craftsman: Build Craft. Aj keď ide o jednoduchú hru, kde budete stavať a budovať domy alebo zámky vyžaduje sa vaša fantázia. Len vďaka nej si môžete postaviť naozaj výnimočnú stavbu. V tejto mobilnej hre je viac herných režimov a aj vďaka nim ide o jednu z najlepších mobilných hier s perfektnou grafikou.

 

2048

Nemusíte hľadať najlepšie hry na mobil v slovenčine alebo češtine ak ide o logickú hru 2048. Táto populárna hra na mobil si nevyžaduje žiadne znalosti jazyka, preverí ale vaše matematické nadanie. V hre len spájate dlaždice s rovnakým číslom spolu. Hneď ako ich spojíte zobrazí sa nová dlaždica s ich súčtom. Aby ste vyhrali potrebujete získať dlaždicu s číslom 2048.

Ako vidíte najlepšie offline mobilné hry nemusia byť plné násilia, naháňačiek alebo adrenalínu. Niekedy vám aj logické hry dajú poriadne zabrať.

 

Call of Duty

Máte radi akčné hry? Medzi najlepšie online hry na mobil patrí hra Call of Duty. Nedajte sa zmiasť, nejde len o počítačovú verziu. Túto hru si už môžete stiahnuť aj do mobilného telefónu. Najlepšia akčná hra na mobil zadarmo si vyžaduje tímového ducha nakoľko ide o multiplayer a vy ste členom tímu. Táto hry si vyžaduje pripojenie na internet, v opačnom prípade nebudete môcť hrať.

 

Fishdom

Jednoduchá ale zábavná hra, v ktorej sa v podstate staráte o rybičky má názov Fisfdom. Na začiatku dostanete prázdne akvárium. Hraním hier získavate financie, za ktoré si môžete nakúpiť nie len rybičky ale aj rôzne predmety do akvária.

Aj keď nejde o hru s najlepšou grafikou nájdete tu príjemné prostredie, ktoré si môžete dotvoriť podľa vlastnej fantázie. Okrem hier, kde nahráte financie na kúpu rybičiek je v hre aj množstvo minihier. Vďaka nim získate viac financií, rôzne bonusy a určite veľa zábavy.

 

Pokemon Go

Klasika, ktorá nikdy neomrzí. Najlepšia mobilná hra pre deti Pokemon Go ich prinúti ísť von a hľadať pokémonov. Hneď ako si pár pokémonov nájdeš a chytíš začneš ich trénovať. Následne ich môžeš postaviť do súbojov proti iným pokémonov.

Najhranejšie hry na mobil môžu byť aj zadarmo. Pri ich výbere sa orientujte hlavne podľa recenzií ale aj vlastných preferencií. Či už dáte prednosť najlepším strategickým hrám na mobil alebo sa rozhodnete pre najlepšie platené hry na mobil záleží od vás.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3692

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2564

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2427

Freeware

2379

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2268

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2200

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2125

Freeware

Viber pre Pc 11.6

Jedna z najlepších aplikácií v kategórii online komunikácií má názov Viber. Používa ju takmer miliarda spokojných užívateľov nie len v mobilných telefónoch, ale aj vo svojich počítačoch. Pridajte sa k nm a užívajte si bezplatnú komunikáciu.

1946

Freeware

Mafia 1

PC hra.

1945

Freeware

1929

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

eZóna SSE 1.4.13

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Allegro: Nákupy on-line 8.57.1

Nákupná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Sazkabet 5.4.3927 (b22f6db9c)

Stávkovanie cez mobil

Freeware (pro nekomerční účely)

0 kB

Freeware

0 kB

Učte sa jazyky s Duolingom

Aplikácia na výučbu jazykov

Freeware

0 kB

Sleep Monitor: Sledovanie spánku v2.6.6.1

Aplikácia na sledovanie spánku

Freeware

0 kB

Sazkabet 2.0.12.2

Stávkovanie v mobile

Freeware (pro nekomerční účely)

0 kB

Action 1.67.0

Mobilná aplikácia obchodného reťazca

Freeware

62 kB

Biedronka 2.2.0

Mobilná aplikácia obchodného reťazca

Freeware

87 kB

Mi Fitness 3.24.0i

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Paint the Flag 2.2.2

Hra do mobilu

Freeware

0 kB

Road of Mahjong 1.0.1

Logická mobilná hra

Freeware

0 kB

Phoenix 2 6.3.8

Akčná hra do mobilu

Freeware

0 kB

Imprint: Learn Visually 2.6.1

Vzdelávacia mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Microsoft CoPilot

Náhrada za app ChatGPT

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WowMouse 0.16.0

Hodinky ako myš PC

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9231 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni