5 NAJLEPŠÍCH HIER PRE DETI na Android: Hry na mobil a tablet

7.12.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Rozmýšľate aké hry pre deti na Android si stiahnuť? Hry pre deti by mali nie len byť zábavná ale aj poučné, mali by v nich rozvíjať kreativitu a aj logické myslenie. Poradíme vám, ktoré hry pre deti na Android stiahnuť.

Deti a  hry – téma, ktorá vyvoláva množstvo otáznikov. Dovoliť deťom hrať hry na mobilnom telefóne, tablete alebo počítači či nie? Pravdou je, že dnes sú digitálne hry súčasťou moderného detstva. Ak vyberiete vhodné hry pre deti na Android nemusíte sa ničoho obávať. Hrami sa deti môžu aj niečo priučiť. Dôležité ale je, aby hra dieťa bavila. Android hry pre 8 ročné deti nie sú vhodné pre mladšie a opačne.

 

Hry pre deti na Android

Dnes nie je žiadny problém nájsť detské hry na Android. Dôležité je vybrať pre deti hry, ktoré sú určené pre jeho vekovú kategóriu. Android hry pre deti 3 roky sú vhodné pre malé deti, s týmto typom hier by ste ale nepochodili u 5 – 6 ročných detí. S hrou sa môže dieťa aj niečomu priučiť. Preto by vo vašom mobile nemali chýbať vzdelávacie hry pre deti Android, vďaka ktorým sa dieťa môže aj niečo naučiť.

Hry pre deti na mobil zadarmo môžu deti naučiť počítať, spoznať písmenká, naučiť sa cudzí jazyk (základy) alebo sa len zabaviť. Android hry pre deti 7 rokov a viac zas môžu u detí zlepšiť ich logické uvažovanie, podporiť ich fantáziu a kreativitu alebo im pomôcť zlepšiť sa v cudzom jazyku či matematike. Aké sú teda najvhodnejšie a najlepšie hry pre deti Android?


 

Máša a medveď

Rozmýšľate ako sa hrať s deťmi 3 roky? Zahrajte sa s nimi hru Máša a medveď. Táto hra je vhodná pre deti od 2 do 9 rokov. Hra deti naučí čo robiť ak niečo chcú. Môžete s Mášou nazbierať v lese bobule aby ste mohli uvariť chutný lekvár. Budete počítať lietajúce motýle na lúke alebo budete musieť navariť večeru.

 

Abeceda pre deti

Hľadáte nejaké Android hry pre deti 5 ročné a staršie? Skúste hru Abeceda pre deti. Android hry pre deti môžu dieťa aj niečo naučiť. V tejto náučnej hry pre deti sa dieťa naučí abecedu a spozná písmenká. V aplikácii nájdete slovenskú abecedu. Každé písmenko je doplnené obrázkom aby si dieťa lepšie zapamätalo písmenko.

 

Pou

Android hry pre najmenších môžu naučiť deti zábavnou formou starostlivosti. Pou je mobilná hra, kde sa deti musia starať o mimozemšťana, ktorý sa volá Pou. Musíte ho nakŕmiť, umývať a aj sa s ním hrať.

 

Pony Style Box

Google Play hry pre deti nájdete aj množstvo hier so zvieratkami. Jednou z nich je aj Pony Style Box, zábavná a kreatívna hra s poníkmi. Deti si v hre vyzdobujú svojho poníka presne podľa svojich predstáv.

 

Candy Crush Saga

Hry pre najmenších na Android sú zábavné a poučné. Logika a šikovnosť sa spája v hre Candy Crush Saga. Ide o výbornú Android hru pre deti od 4 rokov ale s obľubou ju hrajú aj staršie deti či dospelí ľudia. Ide o klasickú hru „spoj tri“ kde je úlohou zoskupiť tri a viac rovnakých predmetov dokopy. V tejto hre nájdete samé sladkosti, cukríky či lízanky, takže, hor sa do spájania.

 

Android hry pre deti

Hry pre deti na Android zadarmo síce môžete získať ale väčšinou obsahujú aj reklamy. Ako hrať hry bez reklám? Ak vás reklamy otravujú obzrite sa po hrách, ktoré si musíte zakúpiť, alebo si zakúpte vyššiu verziu hry. Mali by ste sa reklám zbaviť.

Ak siahnete po online hrách pre deti nemusíte si nič sťahovať. Počítajte ale s tým, že ak dieťa hra veľmi zaujme bude míňať vaše mobilné dáta.

Nezabúdajte ale, že zábavné hry pre deti v miestnosti nemusia byť len hry v mobilnom telefóne alebo tablete. Pohybové hry pre deti sú rovnako dôležité ako výučbové aplikácie, ktoré hravou formou deti niečo naučia. Existuje množstvo hier, ktoré sa môžete hrať aj doma.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3854

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3686

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2626

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2625

Freeware

2537

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2453

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2310

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2175

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni