4 Najobľúbenejšie aplikácie pre tehotné ženy

17.4.2024 12:00  | 
DownloadWik.com

Kategórie: PORADCA

Aplikácií pre tehotné je množstvo. Ktorá z nich je najlepšia aplikácia pre tehotné ženy? Poradíme vám tie naj aplikácie na tehotenstvo zadarmo.

Aplikácie v mobilnom telefóne meníme podľa našich záujmov a aktuálnych potrieb. Existuje aj pár aplikácií pre tehotné ženy a ženy, ktorým sa práve narodilo dieťatko. Aplikácie pre tehotné obsahujú množstvo zaujímavých informácií, ktoré budúce mamičky istotne ocenia. Niektoré vám povedia čo sa deje s vašim telom, iné zas ako plod rastie. Najlepšie aplikácie pre tehotné ženy nájdete v našom článku.

Tehotenské aplikácie

Vybrať najlepšiu tehotenskú aplikáciu môže byť ťažšie. Každá z nich obsahuje niečo iné a má aj iné funkcie. Každému môže vyhovovať iná. Vyskúšajte ich viacero a rozhodnite sa, ktorá vám najviac vyhovuje. Jedno odporúčanie vám ale dáme hneď. Vyberte si tehotenskú aplikáciu v slovenčine. Tehotenské aplikácie zadarmo zvyknú obsahovať reklamy. Ak vám reklamy prekážajú je možné si aplikáciu zakúpiť. Často tým získate prístup aj k ďalším funkciám. Dajte si ale pozor, nie všetky využijete a platili by ste za ne zbytočne.

Mamio

Mamio je tehotenská aplikácia, ktorá spája všetky mamičky. Či už dieťa máte alebo ste tehotná v tejto aplikácii nájdete množstvo rád od iných mamičiek. Čo je Mamio už viete. Ako Mamio funguje? V podstate ide o miesto, kde si môžete s inými mamičkami písať, zoznámiť sa a aj požiadať o radu. Aplikáciu Mamio si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom a aj do iPhone zadarmo.

Tehotenstvo +

Ak hľadáte najlepšiu tehotenskú aplikáciu na svete určite nájdete app Tehotenstvo + (aplikácia Tehotenstvo plus) Táto tehotenská aplikácia zadarmo obsahuje množstvo rád a článkov v slovenskom alebo českom jazyku. Nájdete v nej interaktívne 3D modely vývoja dieťaťa, rady na starostlivosť o matku, počítadlo kopnutí, časovač kontrakcií, tehotenský kalendár, nákupný zoznam pre dieťa, výpočet termínu pôrodu,... V aplikácii Tehotenstvo + je aj cvičenie pre tehotné, rady na stravovanie a aj zmenu životného štýlu.


MAMApp

MAMApp je tehotenská aplikácia do mobilu od českých vývojárov. Na jej vývoji spolupracovali aj gynekológovia a pôrodníci. Ide o sprievodcu tehotenstvom, v ktorom nájdete kompletné informácie o asi všetkom čo sa týka tehotenstva. Od harmonogramu tehotenských vyšetrení s vysvetlivkami, cez zdravotný denník, záznam pohybov plodu až po nonstop podporu týmu aplikácie. Aplikácia MAMApp je tehotenská aplikácia zdarma na 4 týždne. Potom si môžete aplikáciu zakúpiť a používať ju tak bez reklám. Pokiaľ vám reklamy nevadia, môžete apku používať ďalej.

Záznamník dojčenia detí

Nejde priamo o aplikáciu pre tehotné ale skôr o aplikáciu pre čerstvé mamičky. Táto aplikácia sa vám určite zíde hneď ako sa dieťa narodí. V aplikácii Záznamník dojčenia detí nájdete množstvo užitočných funkcií. Môžete si tu zaznamenávať dojčenie alebo aj kŕmenie z fľaše. To ale nie je jediné. Nájdete tu aj možnosť zaznamenávať frekvenciu prebaľovania, spánku či hmotnosť dieťaťa. Môžete si zaznačiť aj prechádzky, teplotu dieťaťa a aj lieky, ktoré ste mu dali. Vďaka týmto funkciám budete vedieť ako váš drobček rastie, koľko zjedol a ako často spí. Túto aplikáciu využijete aj neskôr, keď dieťa podrastie a začne jesť pevnú stravu. Výhodou aplikácie Záznamník dojčenia detí je aj fakt, že v nej môžete vytvoriť dva účty. Či už pre prípad, že sa vám narodili dvojičky alebo máte deti skoro po sebe.

Najlepšia aplikácia pre tehotné ženy môže byť pre každú ženu iná. Vyskúšajte ich niekoľko a rozhodnite sa pre aplikáciu na tehotenstvo, ktorá vám najlepšie vyhovuje.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni