4 najlepšie univerzálne aplikácie pre chytré hodinky zadarmo

23.8.2023 12:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Viete aké aplikácie pre chytré hodinky sa oplatí stiahnuť do mobilného telefónu? Poradíme vám univerzálne aplikácie zadarmo, ktoré by vo vašom zariadení nemali rozhodne chýbať.

Chytré alebo aj inteligentné hodinky sú v súčasnosti bežné. Väčšina ľudí si bez nich už nevie predstaviť bežný deň. Ak ste majiteľom chytrých hodiniek aj vy a rozmýšľate aké aplikácie si stiahnete poradíme vám. Je jedno či hľadáte aplikácie pre chytré hodinky z Číny alebo iné. Poradíme vám najlepšie univerzálne aplikácie pre chytré náramky a hodinky.

 

Univerzálne aplikácie pre chytré hodinky

Nie všetky aplikácie, ktoré máte v mobilnom telefóne môžete ovládať prostredníctvom hodiniek. Pri výbere vhodnej apky si preto vyberajte tie, ktoré fungujú aj vo vašich chytrých hodinkách. Napríklad aplikácia na hodinky Armodd nemusí fungovať v hodinkách Xiaomi a opačne.

Skôr ako začnete hľadať najlepšie aplikácie pre chytré hodinky je dôležité vedieť ako spárovať hodinky s mobilom. Len tak budete môcť aplikácie v mobile spárovať s hodinkami.


 

Zepp Life

Aplikácia pre chytré hodinky Xiaomi Zepp Life je jednou z obľúbených apiek a nemala by chýbať ani u vás. Čo je Zepp Life? Ide o aplikáciu, ktorá kontroluje vaše zdravie, kvalitu spánku, zaznamenáva množstvo kalórií, ktoré ste spálili športom, počíta kroky, meria tep srdca a veľa ďalšieho.

Táto aplikácia pre chytré hodinky je v slovenčine takže sa nemusíte obávať, že jej nebudete rozumieť. Okrem toho sa táto aplikácia dá jednoducho spárovať aj s váhou, vďaka čomu budete mať prehľad nie len o svojej hmotnosti ale aj o množstve tukov, svalov alebo vody v tele. Pre tento prípad ale potrebujete aj chytrú váhu.

Ak by táto aplikácia nebola kompatibilná s vašimi hodinkami môžete si stiahnuť množstvo iných podobných aplikácií ako Runtastic, Strava alebo Google Fit.

 

Shazam

Ak hľadáte vhodnú aplikáciu pre hudbu určite si stiahnite Shazam. Táto aplikácia vám umožní zistiť priamo na chytrých hodinkách názov piesne a jej interpreta, tiež vám umožní prehrávať hudbu a pridávať skladby do playlistu.

Aj keď ide o vhodnú aplikáciu pre hodinky Smart Watch ale aj iné na prehrávanie hudby môžete v nej sledovať aj videá z YouTube.

 

Google Keep

Ak často organizujete a plánujete zíde sa vám aplikácia Google Keep. S touto aplikáciou môžete priamo na smart hodinkách vytvárať poznámky, zoznamy úloh, nastaviť si upozornenia a veľa ďalšieho.

 

Strava

Aplikácia Strava je vhodná pre športovcov ale  zíde sa aj rekreačným športovcom. Ide o najlepšiu aplikáciu pre chytré hodinky, ktorá slúži ako tréningový denník, počíta prejdené kilometre, nájdete v nej športové výzvy a funguje aj ako sociálna sieť. Aplikácia Strava spája všetkých športovcov, ktorí používajú inteligentné hodinky a vy tak svoje výkony môžete porovnávať s inými.

Ako stiahnuť aplikáciu do hodiniek? – aplikáciu stiahnite do mobilného telefónu, ak je kompatibilná s vašimi hodinkami a máte chytré hodinky spárované s telefónom aplikácia sa spáruje automaticky.

Jedinou nevýhodou chytrých hodiniek je fakt, že každá značka má vlastné aplikácie. Určite si ale stiahnite aplikácie zamerané na zdravie a šport. Vďaka nim budete mať prehľad o vašom zdraví, spánku, hmotnosti a športových výkonoch. Niektoré aplikácie fungujú vo viacerých tipoch inteligentných hodiniek.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3854

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3625

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2830

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2621

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2615

Freeware

2537

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2450

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2329

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2303

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2172

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 6 dni