4 Najlepšie programy na nahrávanie obrazovky na PC (zadarmo)

27.12.2023 12:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Programy na nahrávanie obrazovky PC môžu byť užitočnými pomocníkmi. Využijete ich vždy keď potrebujete vytvoriť záznam obrazovky, nahrať online hru alebo video, ktoré práve sledujete. Niektoré vám umožnia vytvárať prezentácie či návody.

Vytváranie printscreenov, alebo fotiek obrazovky počítača nemusí vždy stačiť. Ak potrebujete zaznamenať čo sa deje na obrazovky je dobré mať na to vhodný nástroj. Program na nahrávanie obrazovky počítača vám umožní zaznamenať všetko čo sa deje na monitore vášho PC. Následne môžete s nahrávkami nakladať ako len chcete.

 

Ako nahrať obrazovku na PC?

Ako vytvoriť printscreen viete ale nestačí vám to? Ak rozmýšľate ako sa nahráva obrazovka na PC mali by ste vedieť, že bez programu to nepôjde. Program na nahrávanie plochy PC je užitočný softvér, ktorý sa vám môže kedykoľvek zísť. Program na snímanie obrazovky zaznamená všetko čo sa deje na obrazovke PC. Ako nahrať video z obrazovky? Ako streamovať obrazovku?

Na nahrávanie obrazovky Android alebo na nahranie videa z obrazovky iPhone  potrebujete aplikácie kompatibilné s vašim zariadením. V tomto článku si ale predstavíme programy na nahrávanie obrazovky PC.


 

Najlepší program na nahrávanie obrazovky

Program na nahrávanie obrazovky môže mať množstvo funkcií, ale nemusí. V závislosti od toho môžete mať program zadarmo alebo si ho musíte zakúpiť. Existuje ale množstvo programov na nahrávanie obrazovky so zvukom zdarma.

 

Screen Video Recorder

Ak hľadáte free program na nahrávanie obrazovky určite vyskúšajte softvér Screen Video Recorder. S týmto softvérom môžete nahrávať celú obrazovku alebo len jej časť. Dokonca s ním môžete nahrávať aj záznamy z web kamery.

Tento program si môžete zadarmo vyskúšať. V demo verzii budete môcť vyskúšať všetky funkcie programu. Všetky videá, ktoré v tomto programe vytvoríte sa uložia vo formátoch AVI alebo WMV.

 

Bandicam

Program na nahrávanie obrazovky PC Bandicam je výborný nástroj na zaznamenanie všetkého čo sa deje na monitore počítača. Či už potrebujete nahrať hru, ktorú hráte, video, ktoré sledujete, hovory cez Skype, alebo čokoľvek iné. Okrem iného môžete v programe nastaviť nahrávanie dopredu či kresliť do videa. Tento nástroj využijete pri vytváraní návodov a tutoriálov.

Bandicam je program na snímanie obrazovky zdarma na skúšobnú dobu. Ak vám bude vyhovovať musíte si ho následne zakúpiť.

 

Camtasia Studio

Program na nahrávanie videa z obrazovky Camtasia Studio si môžete zdarma vyskúšať. Okrem vytvorenie záznamu obrazovky PC môžete v tomto programe vytvorené videá aj upravovať. Záznamy, ktoré v programe Camtasia Studio vytvoríte môžete ukladať vo formátoch WMV, MP4, MOV alebo AVI.

 

Free Scan Recorder

Ak hľadáte jednoduchý program na nahrávanie obrazovky zadarmo pre Windows stiahnite si Free Scan Recorder. Tento program pre snímanie obrazovky zaznamená do vytvoreného videa aj váš komentár, preto je vhodný aj na tvorbu prednášok, návodov a tutoriálov. Môžete s ním nahrávať filmy, videoklipy ale aj online hry.  

Ako nahrať videá? Programy na nahrávanie obrazovky so zvukom, alebo bez neho si môžete stiahnuť a vyskúšať zadarmo. Nahrávanie obrazovky PC s nimi je naozaj jednoduché a ich ovládanie je intuitívne. Záznamy obrazovky, ktoré prostredníctvom nich vytvoríte sa uložia v počítači. Ak potrebujete záznam upraviť (strih, orezanie, spájanie,...) môžete tak urobiť priamo v programe (ak má potrebné funkcie) alebo ich môžete upraviť v inom programe na to určenom.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni