4 Najlepšie iPhone aplikácie na nahrávanie obrazovky mobilu (zadarmo)

17.1.2024 12:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Rozmýšľate ako nahrať všetko čo sa deje na obrazovke mobilného telefónu? Poradíme vám ako na nahrávanie obrazovky iPhone, a ktoré aplikácie si stiahnuť zadarmo. Nahrávanie obrazovky iPhone so zvukom? Vieme ako na to.

Ak si chcete nahrať obrazovku mobilného telefónu zistíte, že to také jednoduché nie je. Nahrávanie obrazovky iPhone a aj Android si vyžaduje aplikáciu, pomocou ktorej môžete zaznamenať všetko čo sa deje na obrazovke vášho telefónu. Takže, ak chcete vedieť ako na nahrávanie obrazovky iPhone čítajte ďalej. Dozviete sa aké aplikácie zadarmo na nahrávanie obrazovky si môžete stiahnuť a aj ako spustiť nahrávanie obrazovky.

 

iPhone nahrávanie obrazovky

Ako sme už spomínali, na nahrávanie obrazovky na iPhone potrebujete mať v zariadení aplikáciu. Niektoré vám umožnia vytvoriť kratšiu nahrávku, s inými zas môžete nahrávať neobmedzene dlho. Potrebujete nahrávanie obrazovky iPhone so zvukom? Aj to sa dá.

Ak máte novšiu verziu iPhone môžete obrazovku nahrávať aj bez aplikácie. Stačí ak v zariadení prejdete do „Nastavenia“ a následne do sekcie „Ovládacie centrum“. Teraz kliknite na tlačidlo „+“ (pridať) a kliknite na tlačidlo s obrázkami kruhov. Spustí sa odpočítavanie a začne sa nahrávať obrazovka mobilu a všetko čo na nej robíte. Ak chcete nahrať obrazovku iPhone so zvukom podržte prst na tlačidle nahrávania. Otvoria sa vám ďalšie možnosti. Vyberte z nich ikonu s mikrofónom a aktivujte ju. Všetky nahrávky sa uložia v aplikácii Fotky.


 

Record It!

Jedna z najobľúbenejších a najsťahovanejších aplikácií, s ktorou môžete nahrávať obrazovku na iPhone ale aj na Androide. Aplikácia je vhodná na nahrávanie obrazovky iPhone 11 a novších. Tento mobilný program sa jednoducho používa. Po kliknutí na ikonu nahrávania spustíte nahrávanie. Druhým kliknutím nahrávanie zastavíte.

Aplikácia Record It! obsahuje aj funkciu FaceCam, ktorá vám umožní vkladať do záznamu počas nahrávania aj to, čo práve zosníma kamera. Napríklad vašu reakciu na sledovanie videa na mobile.

 

ApowerREC: Record Screen

Vytvorenie záznamu obrazovky iPhone je s aplikáciou ApowerREC: Record Screen naozaj jednoduché. Aplikácia podporuje aj funkciu obraz v obraze, tkaže môžete do záznamu vkladať aj vlastné reakcie. Táto aplikácia vám umožní vytvárať záznam obrazovky aj so zvukom. Môžete ju tak využiť napríklad aj na nahrávanie online porád, konferencií či online prednášok. Nemusíte sa trápiť otázkou ako nahrať zvuk z obrazovky. S touto aplikáciou nahrávate displey iPhone aj so zvukom.

 

Du Recorder

Ďalšou aplikáciou na nahrávanie obrazu iPhone je Du Recorder. V tomto mobilnom programe nájdete viacero užitočných nástrojov. Okrem nahrávanie obrazovky môžete výslednú nahrávku aj upravovať, pridávať k nej hudbu či upravovať hlasitosť.

Táto aplikácia je dostupná vo viacerých verziách. Môžete ju používať aj na nahrávanie obrazovky Android a s počítačovým programom môžete nahrávať obrazovku Mac alebo Windows.

 

Videorekordér a editor

Aplikácia, ktorá využíva aj umelú inteligenciu Videorekordér a editor vám umožní nie len nahrávanie obrazovky iPhone ale aj následnú úpravu videa. V tejto aplikácii môžete pomocou AI zmeniť svoj hlas. Rovnako ako iné aplikácie na záznam obrazovky nájdete v nej aj funkciu FaceCam, ktorá vám umožní vkladať obraz do záznamu, ktorý vytvárate. Nahrávanie obrazovky iPhone, úprava videa a zdieľanie záznamu – v tejto aplikácii nájdete všetko.

Pri nahrávaní obrazovky si uvedomte, že vytvárate záznam všetkého, čo sa deje na obrazovke mobilu. Ak vám niekto zavolá, alebo vám príde sms správa bude to zaznamenané vo videu. Pokiaľ vytvárate návod na hranie hry, alebo streamujete video je lepšie vybrať si čas, keď vám nikto nevolá.

Ako streamovať obrazovku mobilu?  Nahrávanie obrazovky iPhone nie je ťažké a ak máte aplikáciu, alebo si nahrávanie spustíte v mobile môžete zaznamenávať všetko čo sa na displeji mobilu deje.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3717

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni