4 Najlepšie aplikácie na umelú inteligenciu zadarmo

29.11.2023 12:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Chcete si umelú inteligenciu aplikáciu stiahnuť do mobilu? Chcete aby vám AI vytvorila text, obrázok alebo len chcete zistiť ako sa s umelou inteligenciou komunikuje? Poradíme vám 4 aplikácie s umelou inteligenciou zadarmo si môžete stiahnuť.

S pojmom umelá inteligencia sa stretávame čoraz častejšie. Postupne ale isto sa stáva súčasťou rôznych programov a aplikácií. Umelá inteligencia v mobile dnes nie je ničím výnimočným. Ak rozmýšľate ako vyskúšať umelú inteligenciu stačí si stiahnuť aplikáciu do mobilu. Poradíme vám kde si písať s umelou inteligenciou aj ako na ChatGPT.

 

Umelá inteligencia

Umelá inteligencia alebo AI je v podstate schopnosť zariadení prejaviť schopnosti, ktoré sú podobné človeku. Takže, umelá inteligencia môže tvoriť, učiť sa, plánovať či uvažovať. Zariadenia s umelou inteligenciou dokážu rozlišovať prostredie, rozpoznať problém a riešiť ho. Potrebné údaje môžete zariadeniu zadať, alebo si ich zhromažďuje so senzorov (kamera, mikrofón,...).

 


Umelá inteligencia aplikácie

Aplikácie s umelou inteligenciou sú rôzne. Môžete s nimi komunikovať, písať prózu alebo pracovať s obrázkami.  Ak chcete použiť AI nemusíte si hneď sťahovať aplikáciu do mobilu. Využiť môžete umelú inteligenciu online zdarma. Aj v tomto prípade nájdete internetové stránky s AI, kde môžete tvoriť obsah, získať odpovede, komunikovať s umelou inteligenciou alebo tvoriť obrázky podľa textu. Faktom je, že umelá inteligencia zdarma má väčšinou obmedzené možnosti, a AI aplikácie obsahujú veľa reklám, ale na spoznanie to úplne postačuje.

 

Umelá inteligencia ChatGPT

Možno ste sa už stretli s umelou inteligenciou ChatGPT. Ide o umelú inteligenciu, ktorá vám zodpovie na vaše otázky, akékoľvek. Ak máte aplikáciu ChatGPT v mobilnom telefóne stačí ju otvoriť a napísať otázku. Spýtajte sa čokoľvek, AI prezrie zdroje na internete a napíše vám odpoveď. Či už chcete vedieť ako odstrániť hrdzu z oblečenie, čo kúpiť pod stromček manželovi alebo potrebujete napísať báseň. S touto  aplikáciou to bude hračka.

 

Nova AI

Umelá inteligencia chat zdarma?  Ak to hľadáte skúste ďalšiu aplikáciu s nástrojom Chat GPT Nova AI. Podobne ako Chat GPT aplikácia aj tu sa dozviete odpovede na množstvo otázok. Stačí len napísať otázku.

Ak hľadáte umelú inteligenciu aplikáciu iPhone pokojne si môžete stiahnuť app Nova AI. V App Store ju nájdete aj vo verzii pre iPhone a aj pre Android na Google Play.

 

Copyist: AI Content Writer

Umelá inteligencia dokáže napísať aj rozsiahle texty než len stručné odpovede na konkrétne otázky. Aplikácia Copyist: AI Content Writer vám vytvorí obsah na akúkoľvek tému. Umelá inteligencia text zdarma síce vytvorí ale pár chýb v ňom bude. Určite ale ide o výborný nástroj na tvorbu kreatívnejších a kvalitnejších textov, ktoré môžu prispieť k zlepšeniu obsahu. V aplikácii je množstvo nástrojov na písanie ako nástroje na sociálne siete, na písanie blogov, digitálnych reklám alebo na skriptovanie videí.

Ak hľadáte umelú inteligenciu Android aplikáciu na inšpiráciu pri písaní testov určite vyskúšajte túto aplikáciu zadarmo.

 

StarryAI – AI Art Generator

Ak dávate prednosť obrázkom a umeleckým dielam stiahnite si aplikáciu umelej inteligencie s názvom StarryAI – AI Art Generator. Ide o generátor umenia, s ktorým si môžete vytvoriť akýkoľvek obrázok. Stačí len zadať text, stručný popis toho čo má byť na obrázku nakreslené a behom pár sekúnd máte obrázok. Táto AI aplikácia je zadarmo, ale počet obrázkov na deň je obmedzený na 5 kusov.

 

Umelá inteligencia online

Ako sme už spomínali na začiatku umelú inteligenciu si môžete vyskúšať aj online. Napríklad openai.com chat alebo chat gpt-4 online patria medzi konverzačné chatbooty.  Tu si môžete písať s umelou inteligenciou, pýtať sa jej alebo jej pokojne dať vyriešiť úlohu zadarmo. Neobávajte sa, umelú inteligenciu zadarmo v slovenčine tu samozrejme nájdete. Nemusíte poznať anglický jazyk, dorozumiete sa aj po slovensky.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2539

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni