4 Najlepšie aplikácie na nahrávanie zvuku (zadarmo)

6.12.2023 12:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Neviete ako nahrať zvuk do mobilného telefónu? Ak v ňom nemáte aplikáciu na nahrávanie zvuku môžete si ju stiahnuť zadarmo. Poradíme vám, ktoré aplikácie na záznam zvuku sú najlepšie a máte ich zdarma.

Mobilný telefón v súčasnosti už dávno neslúži len na telefonovanie a posielanie správ. Využívame ho na surfovanie na internete, počúvanie hudby, písanie dokumentov, ... v podstate nahrádzajú klasické počítače. Svoj telefón ale môžete použiť aj na nahrávanie zvuku. Stačí len ak máte v mobile aplikáciu na nahrávanie zvuku.

Ak chcete vedieť ako nahrávať na mobil, ako nahrať zvuk videa alebo kam sa ukladá hlasový záznam čítajte ďalej. Poradíme vám tie najlepšie aplikácie na nahrávanie zvuku do mobilného telefónu zadarmo.

 

Aplikácie na záznam zvuku

Skôr ako sa rozhodnete stiahnuť si aplikáciu na zaznamenanie zvuku do mobilného telefónu zistite si, či ju už nemáte v zariadení. Niektorí výrobcovia tieto aplikácie automaticky pridávajú do výbavy telefónu. Pokiaľ ste v mobile nič také nenašli môžete si na záznam zvuku aplikáciu stiahnuť.


Existujú v podstate dva typy aplikácií na nahrávanie zvuku. Hlasový záznam aplikácia môže urobiť zo zvuku, ktorý počuť zvonka (váš hlas, nahrávka prednášky, rozhovoru,...). Potom sú aplikácie, ktoré môžete použiť na zaznamenanie zvuku, ktorý pochádza z telefónu. S nimi môžete nahrať napríklad hovory.

Na nahrávanie zvuku môžete použiť aj aplikácie, ktoré už pravdepodobne máte v mobilnom telefóne. Ide napríklad o WhatsApp alebo Messenger, Tieto aplikácie ale slúžia na to, aby ste nahrali zvukovú správu, ktorú následne niekomu pošlete.

 

Nahrávanie zvuku: aplikácie

Hlasový záznamník

Jednoduchá aplikácia, ktorá vám výborne poslúži na vytvorenie záznamu zvuku. App Hlasový záznamník zaznamená všetko čo potrebujete vo vysokej kvalite. S touto aplikáciou môžete nahrávať prednášky, zaznamenávať si poznámky, ktoré vás napadnú a čokoľvek čo potrebujete.

Táto aplikácia na nahrávanie zvuku je kompatibilná len s telefónmi s Androidom a môžete si ju stiahnuť zadarmo.

 

Hlasový záznamník Samsung (Samsung Voice Recorder)

Ak používate mobilný telefón Samsung môžete si stiahnuť aplikáciu, ktorá je kompatibilná práve s touto značkou. Záznam zvuku, ktorý s touto aplikáciou vytvoríte si môžete hneď vypočuť alebo upraviť. Taktiež tu nájdete aj funkciu, ktorá zvukový záznam prevedie na text a veľa ďalšieho. Počas nahrávania môžete odmietnuť hovor, môžete preskakovať tiché miesta v nahrávke či vybrať si kvalitu nahrávania.

Jedinou nevýhodou tejto aplikácie je fakt, že si ju môžete stiahnuť len do mobilných telefónov značky Samsung.

 

Diktafón

Ďalší program na nahrávanie zvuku zadarmo je Diktafón, aplikácia zadarmo. Nahrávanie zvuku Android je s touto aplikáciou rýchle a jednoduché. Využijete ju hlavne pri nahrávaní rozhovorov, keďže aplikácia dokáže rozlíšiť účastníkov rozhovoru.

Záznam zvuku na mobile môžete následne upravovať. Aj keď aplikácia obsahuje len dve funkcie sú plne postačujúce. Vystrihnete z nahrávky čo tam nechcete mať alebo jednoducho odstránite prázdne miesta v nahrávke.

 

Jednoduchý nahrávač zvuku

Ak stále rozmýšľate kde záznam zvuku Android vytvoriť vyskúšajte aplikáciu Jednoduchý nahrávač zvuku. V priebehu nahrávania sa na obrazovke zobrazuje audio stopa vizuálne.  Záznam zvuku v Androide môžete následne premenovať.

Jednoduchý nahrávač zvuku je pomerne jednoduchá aplikácií, v ktorej veľa funkcií nenájdete. Nahrávky sa nedajú posúvať a ani upravovať. Nájdete tu ale funkciu rozpoznávania hlasu, či možnosť vybrať si v akom formáte sa má nahrávka vytvoriť.

Nahrávanie zvuku pomocou aplikácie je jeden zo spôsobov ako zaznamenať zvuk. Pokiaľ si nechcete sťahovať do mobilu žiadne aplikácie môžete využiť Hlasový záznamník online. Na internete nájdete viacero webových stránok na nahrávanie zvuku online. Stačí ch len nájsť a pri nahrávaní postupovať podľa pokynov na konkrétnej stránke.

V čom nahrať zvuk na mobilnom telefóne už viete. Či sa už rozhodnete pre Hlasový záznamník k stiahnutiu alebo si vyberiete inú aplikáciu na záznam zvuku zadarmo je len na vašom rozhodnutí a preferenciách. Vyberte si aplikáciu, ktorá vám bude najlepšie vyhovovať a spĺňať vaše kritériá.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni