4 Najlepšie aplikácie na nahrávanie zvuku (zadarmo)

6.12.2023 12:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Neviete ako nahrať zvuk do mobilného telefónu? Ak v ňom nemáte aplikáciu na nahrávanie zvuku môžete si ju stiahnuť zadarmo. Poradíme vám, ktoré aplikácie na záznam zvuku sú najlepšie a máte ich zdarma.

Mobilný telefón v súčasnosti už dávno neslúži len na telefonovanie a posielanie správ. Využívame ho na surfovanie na internete, počúvanie hudby, písanie dokumentov, ... v podstate nahrádzajú klasické počítače. Svoj telefón ale môžete použiť aj na nahrávanie zvuku. Stačí len ak máte v mobile aplikáciu na nahrávanie zvuku.

Ak chcete vedieť ako nahrávať na mobil, ako nahrať zvuk videa alebo kam sa ukladá hlasový záznam čítajte ďalej. Poradíme vám tie najlepšie aplikácie na nahrávanie zvuku do mobilného telefónu zadarmo.

 

Aplikácie na záznam zvuku

Skôr ako sa rozhodnete stiahnuť si aplikáciu na zaznamenanie zvuku do mobilného telefónu zistite si, či ju už nemáte v zariadení. Niektorí výrobcovia tieto aplikácie automaticky pridávajú do výbavy telefónu. Pokiaľ ste v mobile nič také nenašli môžete si na záznam zvuku aplikáciu stiahnuť.


Existujú v podstate dva typy aplikácií na nahrávanie zvuku. Hlasový záznam aplikácia môže urobiť zo zvuku, ktorý počuť zvonka (váš hlas, nahrávka prednášky, rozhovoru,...). Potom sú aplikácie, ktoré môžete použiť na zaznamenanie zvuku, ktorý pochádza z telefónu. S nimi môžete nahrať napríklad hovory.

Na nahrávanie zvuku môžete použiť aj aplikácie, ktoré už pravdepodobne máte v mobilnom telefóne. Ide napríklad o WhatsApp alebo Messenger, Tieto aplikácie ale slúžia na to, aby ste nahrali zvukovú správu, ktorú následne niekomu pošlete.

 

Nahrávanie zvuku: aplikácie

Hlasový záznamník

Jednoduchá aplikácia, ktorá vám výborne poslúži na vytvorenie záznamu zvuku. App Hlasový záznamník zaznamená všetko čo potrebujete vo vysokej kvalite. S touto aplikáciou môžete nahrávať prednášky, zaznamenávať si poznámky, ktoré vás napadnú a čokoľvek čo potrebujete.

Táto aplikácia na nahrávanie zvuku je kompatibilná len s telefónmi s Androidom a môžete si ju stiahnuť zadarmo.

 

Hlasový záznamník Samsung (Samsung Voice Recorder)

Ak používate mobilný telefón Samsung môžete si stiahnuť aplikáciu, ktorá je kompatibilná práve s touto značkou. Záznam zvuku, ktorý s touto aplikáciou vytvoríte si môžete hneď vypočuť alebo upraviť. Taktiež tu nájdete aj funkciu, ktorá zvukový záznam prevedie na text a veľa ďalšieho. Počas nahrávania môžete odmietnuť hovor, môžete preskakovať tiché miesta v nahrávke či vybrať si kvalitu nahrávania.

Jedinou nevýhodou tejto aplikácie je fakt, že si ju môžete stiahnuť len do mobilných telefónov značky Samsung.

 

Diktafón

Ďalší program na nahrávanie zvuku zadarmo je Diktafón, aplikácia zadarmo. Nahrávanie zvuku Android je s touto aplikáciou rýchle a jednoduché. Využijete ju hlavne pri nahrávaní rozhovorov, keďže aplikácia dokáže rozlíšiť účastníkov rozhovoru.

Záznam zvuku na mobile môžete následne upravovať. Aj keď aplikácia obsahuje len dve funkcie sú plne postačujúce. Vystrihnete z nahrávky čo tam nechcete mať alebo jednoducho odstránite prázdne miesta v nahrávke.

 

Jednoduchý nahrávač zvuku

Ak stále rozmýšľate kde záznam zvuku Android vytvoriť vyskúšajte aplikáciu Jednoduchý nahrávač zvuku. V priebehu nahrávania sa na obrazovke zobrazuje audio stopa vizuálne.  Záznam zvuku v Androide môžete následne premenovať.

Jednoduchý nahrávač zvuku je pomerne jednoduchá aplikácií, v ktorej veľa funkcií nenájdete. Nahrávky sa nedajú posúvať a ani upravovať. Nájdete tu ale funkciu rozpoznávania hlasu, či možnosť vybrať si v akom formáte sa má nahrávka vytvoriť.

Nahrávanie zvuku pomocou aplikácie je jeden zo spôsobov ako zaznamenať zvuk. Pokiaľ si nechcete sťahovať do mobilu žiadne aplikácie môžete využiť Hlasový záznamník online. Na internete nájdete viacero webových stránok na nahrávanie zvuku online. Stačí ch len nájsť a pri nahrávaní postupovať podľa pokynov na konkrétnej stránke.

V čom nahrať zvuk na mobilnom telefóne už viete. Či sa už rozhodnete pre Hlasový záznamník k stiahnutiu alebo si vyberiete inú aplikáciu na záznam zvuku zadarmo je len na vašom rozhodnutí a preferenciách. Vyberte si aplikáciu, ktorá vám bude najlepšie vyhovovať a spĺňať vaše kritériá.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3694

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2573

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2436

Freeware

2386

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2274

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2204

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2130

Freeware

Mafia 1

PC hra.

1984

Freeware

Viber pre Pc 11.6

Jedna z najlepších aplikácií v kategórii online komunikácií má názov Viber. Používa ju takmer miliarda spokojných užívateľov nie len v mobilných telefónoch, ale aj vo svojich počítačoch. Pridajte sa k nm a užívajte si bezplatnú komunikáciu.

1949

Freeware

1935

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

IKEA 3.60.0

Nákupná aplikácia

Freeware

0 kB

Batch Translator 3.4

Preklad dlhých textov

Freeware (pro nekomerční účely)

0 kB

Ubian 2.17.1

Dopravná karta v mobile

Freeware

0 kB

Moje SPP 1.1.210026

Mobilné aplikácia

Freeware

0 kB

AI Security 27105

Antivírus do mobilu

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

eZóna SSE 1.4.13

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Allegro: Nákupy on-line 8.57.1

Nákupná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Sazkabet 5.4.3927 (b22f6db9c)

Stávkovanie cez mobil

Freeware (pro nekomerční účely)

0 kB

Freeware

0 kB

Učte sa jazyky s Duolingom

Aplikácia na výučbu jazykov

Freeware

0 kB

Sleep Monitor: Sledovanie spánku v2.6.6.1

Aplikácia na sledovanie spánku

Freeware

0 kB

Sazkabet 2.0.12.2

Stávkovanie v mobile

Freeware (pro nekomerční účely)

0 kB

Action 1.67.0

Mobilná aplikácia obchodného reťazca

Freeware

62 kB

Biedronka 2.2.0

Mobilná aplikácia obchodného reťazca

Freeware

87 kB

Mi Fitness 3.24.0i

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Paint the Flag 2.2.2

Hra do mobilu

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9237 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 1 dnom