4 najlepšie Android aplikácie na nahrávanie obrazovky mobilu (zadarmo)

3.1.2024 12:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Každý z nás sa raz stredne s potrebou nahrať obrazovku mobilu. Bez vhodného programu to ale nepôjde. Poradíme vám ako na nahrávanie obrazovky, aké aplikácie na nahrávanie obrazovky Android sú najlepšie a navyše zadarmo.

Vedieť ako na Android nahrávanie obrazovky sa vám môže kedykoľvek zísť. Či už potrebujete niekomu vysvetliť ako si má nastaviť aplikácie v mobile alebo zapnúť konkrétnu službu. Stačí ak nahráte všetko čo robíte na svojom mobile a vytvoríte tak videonávod podľa ktorého môže postupovať iná osoba.

Nahrávanie obrazovky mobilu nie je náročné a nepotrebujete na to ani odborné znalosti. Stačí ak máte v mobilnom telefóne aplikáciu, ktorá vám to umožní. Či už chcete vedieť ako na nahrávanie obrazovky Honor, ako na nahrávanie obrazovky Xiaomi, či nahrávanie obrazovky Samsung a12 (a13, a21, alebo a40).

 

Nahrávanie obrazovky Android

Ak používate mobilný telefón s Android 10 (a novší) nepotrebujete na nahrávanie obrazovky žiadnu aplikáciu. Tento systém už obsahuje nástroj, na jej nahrávanie.


Prstom z hornej časti obrazovky si otvorte ponuku a nájdite v nej ikonu nahrávanie obrazovky mobilu. Ak na nej podržíte chvíľu prst dostanete sa do nastavení nahrávania. Tu si môžete vybrať kvalitu záznamu, orientáciu obrazovky, frekvenciu snímok alebo zvukový vstup. Nahrávanie obrazovky so zvukom Android môžete hneď ako všetko nastavíte. Ešte raz vyvolajte ponuku a na ikonu nahrávania obrazovky len kliknite. Kliknutím na červené tlačidlo nahrávanie spustíte a ak naň kliknete počas nahrávanie zastavíte ho. Počas nahrávania robte na telefóne čokoľvek čo potrebujete zaznamenať. Všetko sa nahráva až kým nahrávanie nevypnete.

 

Natáčanie obrazovky Android

Nahrávanie obrazovky Android 10 je jednoduché nakoľko je v ňom nástroj na nahrávanie. Pokiaľ ale máte starší mobil alebo v ňom túto funkciu nemáte môžete vytvoriť záznam obrazovky pomocou aplikácie. Ako nahrať obrazovku v mobile?  Poradíme vám vhodné aplikácie na vytvorenie záznamu obrazovky mobilu zadarmo.

 

AZ Screen Recorder

Aplikácia AZ Screen Recorder vám umožní nahrávať obrazovku vo FullHD a QHD rozlíšení. Nahrávanie môžete v aplikácii pozastaviť kliknutím a ďalším kliknutím zas pokračovať v nahrávaní. Nahrávať môžete bez časového obmedzenia a nájdete v nej aj nástroje na rýchlu úpravu videa.

 

Mobizen Screen Recorder

Ak rozmýšľate ako nahrať obrazovku so zvukom Android stiahnite si aplikáciu Mobizen Screen Recorder zadarmo. Tento mobilný program umožní prepojiť telefón s iným zariadením, takže môžete sledovať na PC, tablete alebo notebooku čo sa deje na obrazovke mobilu. Aplikácia má jednoduché a prehľadné rozhranie, takže nahrávanie obrazovky mobilu je naozaj jednoduché. Nahrávky po pripojení mobilu s PC môžete upravovať, kopírovať alebo aj uložiť.

 

DU Recorder

Aplikácia na nahrávanie obrazovky DU Recorder obsahuje množstvo funkcií, s ktorými môžete nahrávať záznam obrazovky aj so zvukom a následne nahrávku upravovať. Natočiť video obrazovky s týmto programom je vďaka prehľadnému a intuitívnemu rozhraniu rýchle a jednoduché. Túto aplikáciu si môžete stiahnuť aj vo verziách pre počítače. Takže ak hľadáte vhodný program na nahrávanie obrazovky PC vyskúšajte DU Recorder.

 

REC.

Poslednou aplikáciu na nahrávanie obrazovky Androidu, ktorú si môžete stiahnuť z Google Play je app Rec. Ide síce o staršiu aplikáciu, ale stále sa radí medzi obľúbené. Mobilný program vám umožní nahrávať videá v dĺžke až 1 hodiny aj so zvukom. Zvuk sa zaznamenáva cez mikrofón. Taktiež si môžete nastaviť ako dlho sa má obrazovka mobilu nahrávať. Ak potrebujete ukončiť nahrávanie skôr stačí zatriasť mobilným telefónom.

Nahrávanie obrazovky so zvukom je vďaka vhodným aplikáciám vhodné. Ak potrebujete vytvoriť video záznam z obrazovky PC prečítajte si náš článok.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3717

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni