Zoner Context4.0Zoner Context je výkonný univerzálny autorský nástroj pre elektronické publikovanie.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Zoner Context 4.0

Licencia:

Trialware

Licencia:

Trialware

Číslo verzie:

4.0

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Zoner Software s.r.o.

Web programu:

http://www.zoner.czNeznámy

Počet stiahnutí:

43x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

95/98/ME/NT/2000

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Zoner Context je výkonný univerzálny autorský nástroj pre elektronické publikovanie. Zoner Context podporuje vlastnú pokročilú hypertextovú technológiu, ktorá umožňuje jednoducho prezentovať širokú škálu dát – text a tabuľky, grafiku, kresby, obrázky a multimédiá. Nájdete tu všetko, čo budete potrebovať na vytvorenie firemných katalógov, cenníkov, populárnych a odborných publikácií, skrípt, vnútrofiremných smerníc a predpisov, publikácií zákonov a vyhlášok, elektronických časopisov, výkladových slovníkov a ďalších elektronických dokumentov. Výsledná publikácia, pripravená v Zoner Context Designeri (hypertextovom editore) môže byť skompilovaná do špeciálneho formátu multimediálnej knihy určenej pre Zoner Context Viewer. Základné charakteristiky Zoner Contextu 4 Vlastný hypertextový „WYSIWYG“ editor, rozšírené štýly odsekov, vzorové stránky a šablóny dokumentu, import a export textu z/do súboru TXT, RTF alebo zo schránky, vkladanie obrázkov JPG, TIF, PCX, BMP, TGA, WPG , ICO, MAC, WMF a GIF vrátane priehľadnosti, bitmapové pozadie stránok, aktívne oblasti bitových máp, podpora animovaných obrázkov GIF, vkladanie štvorstavových tlačidiel, stromová štruktúra obsahu, vyskakovacie (pop-up) okná register kľúčových slov systémové odskoky, kontroly hypertextových väzieb a vložených súborov, automatické generovanie matrice pre duplikáciu CD-ROM, export publikácií do HTML, korektor pravopisu, ľubovoľný vzhľad prehliadača, lupa na obrázky v prehliadači, a ďalšie... Navyše variant PROFI: fulltextové prehľadávanie s lingvistickou analýzou, väzby na externé programy, vkladanie multimediálnych prvkov – videá a zvukové súbory, reťazenie alebo rozdeľovanie dokumentov, distribúcia iných jazykových verzií. A niečo pre bezpečnosť dát: zaistenie dokumentu heslom pre editovanie i prehliadanie, komprimácia textu a grafiky v súboroch, možnosť povoliť/zakázať tlač a kopírovanie do schránky vo výslednej publikácii.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Zoner Context.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Zoner Context.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Zoner Context?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2670

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2067

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2035

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1843

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1804

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1386

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1254

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1245

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

880

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil, alebo zväčšovacie sklo na mobil sú názvy aplikácií, ktoré v mobilnom telefóne určite využijete. Princíp fungovania lupy pozná asi každý z nás. Vďaka zaoblenej šošovke sa predmet, alebo písmená pred lupou zväčšia a my ho môžeme lepšie pozorovať, alebo prečítame aj tie najmenšie písmená

795

Freeware

ďalšie programy »logo

9281 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 5 hodinami