Xplore 2017Tvorba katalógov.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Xplore 2017

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

2017

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.spinso.comNeznámy

Počet stiahnutí:

75x   (tento týždeň: 1x)

Operačné systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Xplore je počítačový program na tvorbu katalógov. Nejde o návrh tlačených katalógov, ale o internetové katalógy. Ak podnikáte a hľadáte ideálny program, ktorý by bol jednoduchý, prehľadný a vyhovoval vašim nárokom skúste tento softvér. Najnovšia verzia Xplore na stiahnutie zadarmo je výborný program na vytvorenie digitálneho katalógu. Nepotrebujete žiadne vedomosti z programovania, tento program zvládnu aj začiatočníci – sťahuj Xplore.

Xplore download

Ak sa pohrávate s myšlienkou vytvoriť digitálny katalóg a prostredníctvom neho ponúkať verejnosti svoj tovar skúste to cez program Xplore zdarma. Jednoduchý a prehľadný program zvládnu aj začiatočníci.  Môžete v ňom upravovať vzhľad a prispôsobiť si ho svojim požiadavkám. Jednoducho a rýchlo v ňom upravíte ceny, vložíte kódy, či popis, vymeníte obrázky či ponúknete návštevníkom špeciálne zľavy a akcie. Príjemné užívateľské rozhranie je ideálne pre maloobchodné predajne, ktoré môžu prostredníctvom Xplore na stiahnutie prezentovať svoj tovar. V programe Xplore sa nemusíte obmedzovať. Môžete v ňom zobraziť množstvo produktov, pridať rozsiahlejší popis produktu či pridať viac obrázkov konkrétneho tovaru. Jednotlivý môžete zoradiť do skupín čím bude katalóg oveľa prehľadnejší.

Xplore Windows / Mac

Možno ste si už skúšali navrhnúť vlastný kalendár, alebo ste rozmýšľali nad založením vlastného časopisu (program Scribus). Ak si chcete vytvoriť vlastný katalóg a dostať sa tak do povedomia širšej verejnosti stiahnite si program Xplore. Program ale nie je zadarmo. Xplore zdarma si môžete zadarmo vyskúšať na istú dobu. Následne je jeho používanie spoplatnené. Platí sa ročné predplatné. Cena Xplore je 60 dolárov na rok. Tento program si môžete stiahnuť (skúšobnú a aj plnú verziu) do počítačov s operačným systémom Windows – Xplore download Windows.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Xplore .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Xplore .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Xplore ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2758

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2427

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2099

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1890

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1853

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1454

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1349

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1293

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

932

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

918

Freeware

ďalšie programy »logo

9323 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni