Tlač Obálok Visual 4.0.1.1Pc program.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Tlač Obálok Visual 4.0.1.1

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

4.0.1.1

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

http://www.rkcomputer.czNeznámy

Počet stiahnutí:

69x   (tento týždeň: 3x)

Operačné systémy:

Windows XP/7/8

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Tlač Obálok Visual je počítačový program na tlač obálok, vizitiek, etikiet či nálepiek. Adresy môžete do programu vložiť z iných programov. Ušetríte tak množstvo času a práca s programom bude oveľa jednoduchšia. Najnovšia verzia Tlač Obálok Visual na stiahnutie zadarmo sa radí medzi kancelárske programy. Využijete ho ale aj doma. Jeho využitie je ale oveľa rozsiahlejšie než len v kancelárii pri korešpondencii. Sťahuj Tlač Obálok Visual.

Tlač Obálok Visual download

Program Tlač Obálok Visual zadarmo je jednoduchý a intuitívny softvér. Moderný program s prehľadným rozhraním zabezpečí tlač nie len obálok, ale aj etikiet, vizitiek a ďalších materiálov, ktoré potrebujete vytlačiť. Program má vlastný adresár, do ktorého môžete preniesť dáta z iných programov. Ak posielate dokumenty do zahraničia isto viete, že v niektorých krajinách je rozmiestnenie adries iné ako u nás. Program Tlač Obálok Visual zadarmo rozozná krajinu a prispôsobí tomu rozloženie adresy. Medzi ďalšie výborné funkcie programu patria voliteľné typy písma, podporuje tlač na štandardných ale aj neštandardných obálkach, môžete si vybrať tlač rôznych adries na štítky a mnoho ďalšieho. Obľúbený program Tlač Obálok Visual na stiahnutie zadarmo je najobľúbenejším programom tohto typu. Ak už máte v počítači kancelársky balík programov napr. Microsoft Office 2010 isto oceníte aj program na tlač obálok zadarmo. Všetko čo v tomto programe budete chcieť vytlačiť si môžete najskôr pozrieť a v prípade potreby upraviť.

Tlač Obálok Visual Windows / Mac

Bez obáv z jazykovej bariéry môžete kliknúť na Tlač Obálok Visual download. Program je od českého vývojára R. Krausa. Softvér tak môžete mať v českom alebo slovenskom jazyku. Tento užitočný a obľúbený program si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – Tlač Obálok Visual download Windows. Softvér perfektne funguje vo Windows XP, 7 a 8. Pokiaľ nebudete s týmto programom spokojní môžete skúsiť zadarmo Formix SE.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Tlač Obálok Visual .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Tlač Obálok Visual .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Tlač Obálok Visual ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2758

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2427

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2099

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1890

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1853

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1454

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1349

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1293

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

932

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

918

Freeware

ďalšie programy »logo

9323 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni