Stp Viewer 2009Prehliadač 3D CAD modelov.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Stp Viewer 2009

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

2009

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

107x   (tento týždeň: 1x)

Operačné systémy:

Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

STP Viewer je program na prehliadanie 3D modelov vo formáte STEP. STP súbory obsahujú trojrozmerné dáta, ktoré sa ukladajú do formátov Standard for Exchange of Product Data, teda do formátu STEP. Najnovšia verzia STP Viewer na stiahnutie zadarmo je program, s ktorým otvoríte všetky STP súbory. Ide o nástroj pre profesionálov, ktorý si môžete teraz stiahnuť zadarmo. Sťahuj STP Viewer

STP Viewer download

Profesionálny program na prezeranie 3D projektov vytvorených v CAD programe STP Viewer zdarma. V tomto programe nájdete nástroje a funkcie, ktoré profesionáli v takýchto programoch očakávajú. Ak sa radíte medzi začiatočníkov, alebo menej skúsených užívateľov nájdete v STP Viewer na stiahnutie zdarma nájdete nápovedu. Zaujímavosťou STP Viewer zdarma je stromový náhľad. Môžete tak vidieť všetky značky, ktoré sú v 3D projekte použité. Značky môžete skryť alebo odokryť, prípadne si prezrieť projekt po častiach. S prehliadačom 3D modelov STP Viewer zdarma môžete objekt priblížiť, vzdialiť, prezrieť si ho z každej strany (rotovať), alebo pridať tieň. Program ovládate prostredníctvom myši alebo kláves. Ak potrebujete perfektný program na otváranie súborov .stp tento by ste si mali určite stiahnuť.

STP Viewer Windows / Mac

Pracujete s CAD programami? Potom isto máte v počítači vhodný program, ktorý ste si s najväčšou pravdepodobnosťou museli zakúpiť. Ak ale potrebujete len 3D modely vytvorené v CAD programe pozrieť a skontrolovať nemusíte si program kupovať. Jednoducho kliknite na STP Viewer download a získate prehliadač 3D modelov. Program so všetkými funkciami a nástrojmi získate úplne zadarmo bez akýchkoľvek obmedzení. Softvér na prezeranie 3D modelov je kompatibilný s počítačmi s operačným systémom Windows – STP Viewer download Windows. Perfektne funguje aj v starších operačných systémoch. Výborný program na otváranie súborov vytvorených v CAD programe je aj DWG Viewer zadarmo.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Stp Viewer .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Stp Viewer .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Stp Viewer ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2758

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2427

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2099

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1890

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1853

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1454

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1349

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1293

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

932

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

918

Freeware

ďalšie programy »logo

9323 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni