Scribus 1.5.3Pc program.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Scribus 1.5.3

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

1.5.3

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

86x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Scribus je počítačový program, ktorý spadá do tzv DTP (desktop publishing). Môžete v ňom spracovať grafický návrh napríklad veľkého letáku, alebo malej vizitky a následne ho vytlačiť. Najnovšia verzia Scribus na stiahnutie zadarmo je program, ktorý sa postará o celý proces od návrhu v počítači až po jeho tlač. Ak hľadáš jednoduchý program na tvorbu letákov alebo vizitiek tak sťahuj Scribus.

Scribus download

Scribus na stiahnutie zadarmo je ideálny program pre všetkých, ktorí sa zaoberajú tlačou vizitiek, letákov, plagátov, pozvánok ale aj časopisov a rôznych magazínov. S programom Scribus zadarmo bude ich návrh oveľa jednoduchší, prehľadnejší a rýchlejší. V softvéri Scribus zdarma si môžete navrhnúť rozloženie textu, pridať obrázky alebo grafy a vidieť ako bude výsledok vyzerať. Ak s ním budete spokojní môžete návrh vytlačiť. Jednoduchý a prehľadný nástroj na  publikovanie textov má oproti iným podobným programom pár výhod. Scribus je zadarmo a pritom dosahuje úroveň podobných platených programov. Druhou výhodou je jeho všestrannosť. PC program na publikovanie textov zadarmo vám umožní vytvoriť rôzne formáty tlače. Nezameriava sa len na konkrétne tlačivá ako napríklad program Formix SE.

Scribus Windows / Mac

Možno ste sa už pohrávali s programom na tvorbu kalendárov (napríklad Calendarpainter) skúste o trochu náročnejší program a kliknite na Scribus download. Zadarmo získate nástroj na desktop publishing bez akýchkoľvek obmedzený. Scribus zadarmo môžete používať ako dlho budete chcieť. Podporuje aj ručné kreslenie, nájdete v ňom aj nastavenia typografie a veľa ďalších funkcií. Aj keď je program jednoduchý na internete nájdete množstvo návodov, ktoré vám jeho používanie uľahčia. PC program Scribus je kompatibilný s počítačmi s Windowsom – Scribus download Windows. Verzia pre OS Mac nie je, ale určite na internete nájdete podobné programy kompatibilné s vašim počítačom.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Scribus .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Scribus .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Scribus ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2897

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2814

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2237

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1939

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1916

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1552

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1461

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1357

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1119

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

992

Freeware

ďalšie programy »logo

9373 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni