Scalinata 10.10.2013Návrh schodov.

Hodnotenie

(4 - 1 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Scalinata 10.10.2013

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

10.10.2013

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.weto-software.comNeznámy

Počet stiahnutí:

473x   (tento týždeň: 4x)

Operačné systémy:

Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Scalinata je grafický program na návrh schodov. Stačí pár ťuknutí a môžete si navrhnúť schody aké chcete. Program je vhodný ako pre spoločnosti, ktoré sa zaoberajú výstavbou tak aj pre jednotlivcov. Najnovšia verzia Scalinata na stiahnutie zadarmo môže pomôcť projektantom, študentom, architektom a ďalším osobám, ktoré sa projektovaniu a návrhom profesionálne venujú. Ak si jedným z nich aj ty  tak program Scalinata sťahuj.

Scalinata download

Spoločnosť WETO, ktorá stojí aj za obľúbeným programom na navrhovanie krov striech „ WETO Liberta“ má v ponuke aj ďalší softvér na projektovanie schodov. Scalinata download free – tento výraz poznajú všetci, ktorí hľadajú najlepší PC program na navrhovanie schodov.  Tak ako už spomínaný program aj tento si môžete stiahnuť zadarmo. V aplikácii môžete navrhnúť rôzne typy schodov – klasické rovné, točité, rohové, dvoj, alebo trojramenné schody,... so softvérom Scalinata zdarma si môžete navrhnúť schody aké chcete so všetkým čo k tomu patrí. Program vyniká jednoduchosťou a pokojne si ho môžu stiahnuť aj začiatočníci a neskúsení užívatelia. Behom pár kliknutí budete mať s počítačovým softvérom Scalinata zadarmo naprojektované celé schodisko. V návrhu sa môžete pohybovať v bokoryse, pôdoryse, projekt môžete vytlačiť v 2D alebo 3D. Samozrejmosťou je aj návrh zábradlia, možnosť pridať stĺpiky a pod. . Scalinata na stiahnutie zadarmo obsahuje všetky funkcie, ktoré budete pri návrhoch potrebovať, ako prepočet rozmerov schodov, optimalizácia a manuálne, alebo automatické posunutie schodov.

Scalinata Windows / Mac

Grafické programy majú svojich stálych užívateľov – dizajnéri, architekti, projektanti,.... ale aj študenti a pedagógovia. Scalinata na stiahnutie zadarmo je ponuka, ktorá sa neodmieta. Program, ktorý splní nároky aj profesionálov si môžete stiahnuť aj vy. Nemusíte sa obávať žiadnych obmedzení, plná verzia Scalinata zadarmo môže byť aj vo vašom počítači. Tu a aj v prehliadači nájdete len verziu kompatibilnú s operačným systémom Windows – Scalinata download Windows free. Ak patríte k užívateľom Mac verziu softvéru Scalinata, ktorá by bežala vo vašom PC nenájdete.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Scalinata .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Scalinata .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Scalinata ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2830

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2617

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2172

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1918

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1888

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1511

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1413

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1328

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1002

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

952

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 6 dni