Rozpis1.0 StandardProgram Rozpis slúži na generovanie rozpisov smien pracovníkov na pracoviskách s nepretržitou prevádzkou alebo s prevádzkou v smenách.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Rozpis 1.0 Standard

Licencia:

Trialware

Licencia:

Trialware

Číslo verzie:

1.0 Standard

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

CTlabs spol. s r.o.

Web programu:

http://www.ctlabs.czNeznámy

Počet stiahnutí:

0x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

95/98/ME/NT/2000/XP

Opis Obrázky (0) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Program Rozpis slúži na generovanie rozpisov smien pracovníkov na pracoviskách s nepretržitou prevádzkou alebo s prevádzkou v smenách. Program je určený pre malé kolektívy všade tam, kde sa pracuje na smeny, cez víkendy a vo sviatkoch. Ide napríklad o lekárov a zdravotné sestry v nemocniciach, liečebniach či iných zdravotných zariadeniach, pracovníkov reštauračných a ubytovacích zariadení, kolektívy benzínových čerpacích staníc a podobne. Vlastnosti: - Generovanie mesačného rozpisu smien až pre 15 pracovníkov - Definícia vlastných smien na základe rôznych parametrov (začiatok a koniec smeny, počet hodín v smene, počet pracovníkov v smene atď.) - Možnosť vytvorenia databázy pravidiel, podľa ktorých prebieha generovanie rozpisu (6 základných typov pravidiel s voliteľnými parametrami a váhou pre každé pravidlo) - Možnosť vytvorenia databázy vzorov k definícii postupnosti smien dodržiavanej pri generovaní - Ručné priradenie smien - Databáza pracovníkov, dovoleniek a sviatkov - Zobrazenie a tlač vygenerovaných mesačných rozpisov - Zobrazenie a tlač prehľadu dovoleniek - Zobrazenie a tlač mesačného prehľadu odpracovaných hodín a smien pre jednotlivých pracovníkov i celý kolektív - Zobrazenie a tlač tabuľkového prehľadu odpracovaných smien za dané obdobie na optimalizáciu pravidiel generátora

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Rozpis.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Rozpis.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Rozpis?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2670

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2067

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2035

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1843

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1804

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1386

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1254

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1245

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

880

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil, alebo zväčšovacie sklo na mobil sú názvy aplikácií, ktoré v mobilnom telefóne určite využijete. Princíp fungovania lupy pozná asi každý z nás. Vďaka zaoblenej šošovke sa predmet, alebo písmená pred lupou zväčšia a my ho môžeme lepšie pozorovať, alebo prečítame aj tie najmenšie písmená

795

Freeware

ďalšie programy »logo

9281 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 7 hodinami