Pošta A KanceláriaPošta nie je len budova, do ktorej chodíte vyplácať účty, posielať listy či balíky, ale aj program, ktorý si môžete stiahnuť. Pošta a kancelária je počítačový program, ktorý vás od behania na poštu môže značne oslobodiť. V tomto kancelárskom balíku nájdete všetky dokumenty, ktoré by ste inak zháňali

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Pošta A Kancelária

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

http://www.posta-kancelaria.skNeznámy

Počet stiahnutí:

456x   (tento týždeň: 11x)

Operačné systémy:

Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Pošta nie je len budova, do ktorej chodíte vyplácať účty, posielať listy či balíky, ale aj program, ktorý si môžete stiahnuť. Pošta a kancelária je počítačový program, ktorý vás od behania na poštu môže značne oslobodiť. V tomto kancelárskom balíku nájdete všetky dokumenty, ktoré by ste inak zháňali len na klasickej pošte. Vypisovanie rôznych formulárov, podacích lístkov na list či balík, vyplňovanie poštových poukážok či vypisovanie obálok sú záležitosti, ktoré robíte prevažne ručne. Zaberie to množstvo času. Ak ale najnovšia verzia Pošta a kancelária je vo vašom počítači ušetríte nie len čas, ale aj nervy. Poštový poukaz na účet, alebo poštový poukaz na iban? V programe nájdete formuláre, ktoré môžete čitateľne a prehľadne vyplniť. Následne stačí len kliknúť na poštový poukaz na účet tlač a zaniesť ho na poštu. Vyhnete sa tak zdĺhavému vypĺňaniu tlačiva na pošte.

Pošta a kancelária stiahnuť

Program Pošta a kancelária na stiahnutie vám okrem poštových formulárov ponúka oveľa viac. Tlač hotových obálok a formulárov, správa kontaktov v adresári, tvorba textových dokumentov a formulárov a hromadná tlač. Aplikácia Pošta a kancelária stiahnuť sa oplatí nie len domácim užívateľom, ale aj živnostníkom, ktorí často chodia na poštu. Potrebné poukážky a formuláre máte takto vždy v počítači. Program Pošta a kancelária si môžete na 30 dní vyskúšať zadarmo. Je v českom aj slovenskom jazyku. Po uplynutí tejto doby si môžete program zakúpiť.

Pošta a kancelária Windows

Teraz si môžete program Pošta a kancelária stiahnuť zadarmo na 30 dní (Pošta a kancelária download free trial). Po uplynutí tejto doby je potrebné (ak chcete program aj naďalej vlastniť) zaplatiť. Skúšobná 30 – dňová plná verzia Pošta a kancelária na stiahnutie je zadarmo. Pošta a kancelária cena sa pohybuje okolo 25 euro. Po zakúpení licencie môžete program používať dva roky. Kliknutím na Pošta a kancelária Windows download free môžete aplikáciu používať len istú dobu. Ak ale stále hľadáte na internete pojem postova poukazka a pod. tlačiť je lepšie mať tento program stále po ruke. Program Pošta a kancelária Mac download zatiaľ na internete nenájdete.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Pošta A Kancelária.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Pošta A Kancelária.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Pošta A Kancelária?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1919

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1890

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1513

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1417

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1330

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1013

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

954

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni