Personalis2.5.2Zefektívnenie náboru pracovníkov (recruitment management) Personalis je vhodný pre personálne agentúry, au-pair agentúry aj personálne oddelenie firiem, využiteľný od malých firiem až po veľké korporácie.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Personalis 2.5.2

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

2.5.2

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

YAN Design & Development

Počet stiahnutí:

33x   (tento týždeň: 5x)

Operačné systémy:

95/98/ME/NT/2000/XP/2003

Opis Obrázky (0) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Zefektívnenie náboru pracovníkov (recruitment management) Personalis je vhodný pre personálne agentúry, au-pair agentúry aj personálne oddelenie firiem, využiteľný od malých firiem až po veľké korporácie. Je postavený na 3-vrstvovej technológii (klient, server, databáza) pre vysoký výkon, podporuje väčšinu známych operačných systémov (Microsoft Windows, Linux, Solaris, MacOS X, FreeBSD, OpenBSD, atď.). Funkcie a vlastnosti: -WWW technológia - žiadne inštalácie klientov, stačí internetový prehliadač -jednoducho ovládateľné príjemné užívateľské prostredie, možnosti prispôsobenia (eskalácia, notifikácia, užívateľské polia, úpravy dátovej tabuľky) -vysoká bezpečnosť (vlastné bezpečnostné knižnice, profily, podrobné užívateľské práva) -jednoduchá integrácia s vašou WWW prezentáciou -otvorený systém pre integráciu napr. s Crystal Reports -podpora aj implementácia v rámci celého sveta -prezentácia produktu k dipozícii na stiahnutie -akákoľvek lokalizácia Program je zadarmo pre akademické inštitúcie av jednoužívateľskej verzii aj pre komerčné využitie. --- YAN Design & Development

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Personalis.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Personalis.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Personalis?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2669

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2031

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2021

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1843

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1803

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1382

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1254

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1239

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

878

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil, alebo zväčšovacie sklo na mobil sú názvy aplikácií, ktoré v mobilnom telefóne určite využijete. Princíp fungovania lupy pozná asi každý z nás. Vďaka zaoblenej šošovke sa predmet, alebo písmená pred lupou zväčšia a my ho môžeme lepšie pozorovať, alebo prečítame aj tie najmenšie písmená

794

Freeware

ďalšie programy »logo

9278 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni