Norec Extra 3.1.0.8Normovanie jedla.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Norec Extra 3.1.0.8

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

3.1.0.8

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

165x   (tento týždeň: 3x)

Operačné systémy:

Win XP, Win 2000, Win 98

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

NoRec Extra je program, ktorý využijú hlavne majitelia reštaurácií, závodné kuchyne a zariadenia, kde sa veľa a pravidelne varí. S týmto programom môžete normovať jedlá v akomkoľvek množstve. Nastavte si v ňom ceny surovín, zistite koľko čoho potrebujete a začnite variť. Najnovšia verzia NoRec Extra na stiahnutie zdarma je normovací program jedál, ktorý obsahuje aj stovky receptov, ku ktorým môžete pridať aj tie vlastné.  Vložené recepty sú vytvorené presne podľa platných štátnych stravovacích noriem. Sťahuj NoRec Extra.

NoRec Extra download

NoRec Extra na stiahnutie je program, s ktorým môžete jednoducho a rýchlo vytvoriť normy na jedlá. Vďaka tomu nájde uplatnenie v rôznych hoteloch, penziónoch, závodných či školských jedálňach a ďalších zariadeniach kde sa stravuje. Hľadáte dobré recepty, ktoré by spĺňali stanovené normy? S programom NoRec Extra zadarmo ich nájdete. Samotný softvér ich obsahuje niekoľko stoviek. Nájdete tu možnosť normovať jedlo podľa množstva a veľkosti normy. Nechýba ani zoznam surovín s cenami s možnosťou ich úpravy, tvorba výdajok či zálohovanie  celého programu. Samozrejmosťou programu na normovanie jedla NoRec Extra je aj kalkulačka, daňová kalkulačka a kalendár. Jednotlivé recepty môžete vytlačiť, exportovať do formátu HTML alebo pridať medzi vlastné recepty, prípadne pridať do programu vlastný recept. Viacero receptov nájdete aj v app Fridge Chef.

NoRec Extra Windows / Mac

Kliknutím na NoRec Extra zdarma získate program na skúšobnú dobu. Máte tak čas na to aby ste osobne zistili ako sa vám s ním pracuje. Ak si tento šikovný normovací program obľúbite isto vás bude zaujímať cena NoRec Extra. Skôr ako sa po nej obzriete určite si program poriadne vyskúšajte. Normovací program NoRec Extra zadarmo a aj plnú verziu si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – NoRec Extra download Windows. Program dobre funguje aj v starších verziách systému.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Norec Extra .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Norec Extra .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Norec Extra ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2830

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2615

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2172

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1918

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1888

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1511

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1413

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1328

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1002

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

952

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 6 dni