Nájdi Mi Mobil 20.4.2Mobil app.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Nájdi Mi Mobil 20.4.2

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

20.4.2

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

http://www.android.com/find

Web programu:

http://www.android.comNeznámy

Počet stiahnutí:

126x   (tento týždeň: 8x)

Operačné systémy:

10

Opis Obrázky (0) Diskusia (0) Ďalšie verzie (1)

Nájdi mi mobil je aplikácia, s ktorou nájdete svoj stratený, alebo ukradnutý mobil. Ak telefóny často strácate, alebo vám ho už pár krát ukradli určite oceníte program, ktorý vám prezradí kde sa váš mobil nachádza. Najnovšia verzia Nájdi mi mobil na stiahnutie zadarmo je vhodná pre všetkých, ktorí sa obávajú o svoj telefón. Či už patríte medzi zábudlivcov, ktorí strácajú veci, alebo sa bojíte jeho odcudzenie táto apka je presne pre vás. Sťahuj Nájdi mi mobil a už sa nemusíš o svoj telefón obávať.

Nájdi mi mobil download

Pomocou GPS technológie môžete svoj mobilný telefón kedykoľvek nájsť. Podstatné je aby ste v ňom mali stiahnutú app Nájdi mi mobil zadarmo. Dôležité je, aby aj v mobile, ktorým svoj telefón hľadáte bola táto aplikácia a mala povolenie sledovať váš mobil. Preto kliknite na odkaz Nájdi mi mobil download ešte dnes. Pokiaľ nechcete hľadaním strateného mobilného telefónu otravovať známych alebo rodinu môžete ho vyhľadať pomocou webovej stránky. V oboch prípadoch vďaka Nájdi mi mobil zdarma zistíte, kde sa práve nachádza. Na mape sa zobrazí poloha a adresa vášho mobilu v reálnom čase. Vždy keď sa stratený, alebo ukradnutý mobil pohne z posledného miesta dostanete na telefón aktualizáciu o jeho novej polohe. App Nájdi mi mobil na stiahnutie zadarmo by ste pre každý prípad mali mať.

Nájdi mi mobil Android / iPhone

Túto aplikáciu môžete používať aj v prípade ak potrebujete zistiť kde sú vaše deti, alebo ďalší členovia rodiny.  Vďaka GPS zistíte kde sa práve nachádzajú. Ak vaše deti strácajú mobil s touto apkou ho nájdete. Vďaka nej budete vedieť vždy, kde ho zabudli alebo kde sa nachádza ak im ho niekto ukradol. Nájdi mi mobil download Android – aplikácia bude perfektne fungovať v mobiloch s androidom. Ak hľadáte rovnako šikovnú aplikáciu pre iPhone na internete isto nájdete vhodnú alternatívu. Stačí len zadať do prehliadača výraz Nájdi mi mobil download iPhone a vybrať si tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Nájdi Mi Mobil .

Počet nalezených starších verzí: 1

Nájdi Mi Mobil 3.0

10

0 kB 7.7.2022 stáhnout zdarma


Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Nájdi Mi Mobil ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1919

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1890

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1513

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1417

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1330

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1013

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

954

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni