Microsoft Excel Viewer 12.0.6504Pc program.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Microsoft Excel Viewer 12.0.6504

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

12.0.6504

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.microsoft.comNeznámy

Počet stiahnutí:

98x   (tento týždeň: 8x)

Operačné systémy:

Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Microsoft Excel Viewer je počítačový program na odváranie tabuliek vytvorených v Excely. Pokiaľ tabuľky nevytvárate, ale potrebujete do nich nahliadnuť tento program vám to umožní. Nepotrebujete investovať do kancelárskych balíkov programov,  len preto aby si mohli konkrétny súbor prezrieť. Najnovšia verzia Microsoft Excel Viewer na stiahnutie zadarmo vám umožní tabuľku otvoriť, prezrieť a vytlačiť bez toho aby ste mali v počítači inštalovaný Microsoft Excel. Sťahuj Microsoft Exel Viewer a nebudeš potrebovať na prehliadanie tabuliek celý kancelársky balík programov.

Microsoft Excel Viewer download

Ak pracujete s tabuľkami isto máte v počítači inštalovaný program na ich tvorenie. Najznámejším je program Excel, ktorý je súčasťou kancelárskeho balíka programov Microsoft Office. Ak tabuľky len potrebujete otvoriť nemusíte si sťahovať tento program. Microsoft Excel Viewer na stiahnutie zadarmo otvorí akýkoľvek súbor vytvorení v Microsoft Office Excel  2007 a 2003. Program si poradí aj so súbormi vytvorenými v starších verziách Excelu: Microsoft Excel 2002, 2000 a 1997.  Stiahnutím Microsoft Excel Viewer zdarma získate program, s ktorým môžete otvárať tabuľky, vytlačiť ich alebo dáta z tabuliek kopírovať do iných programov. Kancelárske balíky programov Microsoft môžete zadarmo používať len na istý čas, následne si ich musíte zakúpiť. Pokiaľ ale hľadáte len softvér, ktorý vám súbory v tomto programe otvorí a dovolí prezrieť stiahnite si Microsoft Excel Viewer zadarmo. Je to prehliadač dokumentov vytvorených v programe Excel, ktorý vám umožní dokument otvoriť, prezrieť, vytlačiť alebo skopírovať.

Microsoft Excel Viewer Windows / Mac

Prehliadač súborov zadarmo Microsoft Excel Viewer je program, ktorý si poradí so súbormi vytvorenými v Excely. Program je kompatibilný s operačným systémom Windows. Nemusíte vyhľadávať výraz Microsoft Excel Viewer download Windows, ale môžete si ho hneď teraz stiahnuť tu. V tomto programe tabuľku neupravíte a ani nevytvoríte. Na to už potrebuje program Excel. Môžete si ale tabuľku skopírovať a upraviť ju v programe, ktorý máte v počítači už inštalovaný a úpravu tabuliek podporuje – napríklad aj v LibreOffice.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Microsoft Excel Viewer .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Microsoft Excel Viewer .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Microsoft Excel Viewer ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2626

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2175

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1919

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1890

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1513

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1416

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1329

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1007

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

954

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni