Kompas Do MobiluKompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Kompas Do Mobilu

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

http://tools.netigen.pl/

Web programu:

http://tools.netigen.plNeznámy

Počet stiahnutí:

932x   (tento týždeň: 9x)

Operačné systémy:

10

Opis Obrázky (0) Diskusia (0) Ďalšie verzie (1)

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť. Ako funguje kompas v mobile? Rovnako ako klasický kompas - funguje na fyzikálnych základoch magnetu. Magnetické póly Zeme vytvárajú na celej zemeguli magnetické pole. Magnetometer (zariadenie, ktoré sa nachádza v mobiloch) tieto polia zanalyzuje a následne ti ručička kompasu ukáže kde je sever. Nezabúdajte, že kompas v mobile funguje na princípe magnetu a magnetických polí. Ak budete kompas v mobile app používať vyberte mobil z obalu (ak obsahuje magnet. uzatváranie), buďte mimo dosahu Wi-fi a elektronických zariadení – mohli by rušiť magnetický snímač.

Kompas do mobilu download

Kompas do mobilu app obsahuje väčšina mobilných telefónov. Ak ju váš mobil nemá môžete kompas do mobilu stiahnuť zadarmo. Stiahnutie a aj kalibrácia vám zaberú minimum času. Po stiahnutí aplikácie kompas do mobilu zdarma a jej spustení je potrebné kalibrovať magnetický senzor. Jednoduchá záležitosť, pri ktorej stačí otáčať telefónom podľa návodu v aplikácii. Kompas svetové strany – áno, s kompasom presne zistíte kde je sever. Okrem iného tieto aplikácie môžu obsahovať funkciu Zoom, ďalekohľad, alebo pri ich spustení sa zapne automaticky kamera. Vďaka kamere sa ako podklad kompasu ukáže okolie. Ak zamierite s mobilom na konkrétny smer na mobile sa zobrazí hodnota azimutu. Ak máš rád turistiku a výlety v prírode kompas do mobilu na stiahnutie zdarma by si mal určite využiť. Ešte dnes kompas do mobilu sťahuj a už zajtra sa môžeš bezpečnejšie túlať po prírode.

Kompas do mobilu Android/iPhone

Existujú rôzne verzie aplikácie kompas do mobilu. Niektoré sú zadarmo, niektoré sú platené. Tie platené obsahujú viac funkcií napríklad ti zašlú GPS súradnice. Kompas do mobilu Android download – najvhodnejšiu aplikáciu nájdete na Google Play. Ak ale používate iPhone je lepšie obhliadnuť sa v Apple Store a vyhľadať kompas do mobilu iPhone download.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Kompas Do Mobilu.

Počet nalezených starších verzí: 1

Kompas Do Mobilu 3.0

10

0 kB 22.7.2022 stáhnout zdarma


Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Kompas Do Mobilu?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2758

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2427

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2099

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1890

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1853

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1454

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1349

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1293

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

932

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

917

Freeware

ďalšie programy »logo

9323 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni