Kitchendraw 6.5Návrh kuchyne.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Kitchendraw 6.5

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

6.5

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

http://www.kitchendraw.comNeznámy

Počet stiahnutí:

70x   (tento týždeň: 2x)

Operačné systémy:

Win Vista, Win XP, Win 8, Win 2000

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

KitchenDraw je program na navrhovanie interiéru, konkrétne na projektovanie kuchyne. Pohodlne s ním ale zvládnete aj návrh kúpeľne. Skôr než sa pustíte do reálnej prerábky skúste si kuchyňu navrhnúť v tomto programe. Najnovšia verzia KitchenDraw na stiahnutie zadarmo vám umožní popustiť uzdu fantázie a zariadiť si jednu z najdôležitejších miestností domu podľa vlastných predstáv. Sťahuj KitchenDraw a uplatni svoje dizajnérske umenie.

KitchenDraw download

Počítačový program KitchenDraw na stiahnutie zadarmo môžete využiť na navrhovanie kuchyne či kúpeľne. Na ovládanie jednoduchý CAD program vám ušetrí množstvo času, nervov a aj financií, ktoré by ste na nové zariadenie kuchyne minuli. Navrhnite si s ním kuchyňu, virtuálne ju zariaďte a keď budete spokojní viete aké zariadenie si v obchode vybrať. Kliknúť na KitchenDraw download môžete aj v prípade, že má vaša kuchyňa atypický tvar – oblé steny, stĺpy, schody, alebo šikmý strop. Všetky prvky v programe sú nastavené paralelne (3D perspektíva, odhad, výška,...). Aj tá najmenšia oprava sa tak prejaví všade – ako v nákrese tak aj vo výslednom projekte. Ak máte radi programy, ktoré vás vtiahnu do sveta interiérového dizajnu isto poznáte program SketchUp. Ten vám umožní virtuálne zariadiť izby, rozmiestniť v nich nábytok, zmeniť farbu stien a pod. KitchenDraw je špeciálny nástroj na navrhovanie kuchýň a kúpeľní.

KitchenDraw Windows / Mac

KitchenDraw zadarmo sa radí medzi grafické programy (CAD programy). V programe môžete využiť aj funkciu vytvoriť si vlastný katalóg stolárskych výrobkov. Ak sa vám zdá, že program má málo funkcií môžete si ich rozšíriť alebo prispôsobiť. Grafický program KitchenDraw si môžete vyskúšať zadarmo. Ak sa vám práca na ňom zapáči môžete si zakúpiť licenciu. Pokiaľ vám nebude vyhovovať môžete si stiahnuť iný program na navrhovanie 3D interiéru. Napríklad pCon.Planner, ktorý si môžete stiahnuť a  používať zadarmo bez obmedzenia. Skúšobnú verziu tohto programu na navrhovanie interiéru si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – KitchenDraw download Windows.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Kitchendraw .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Kitchendraw .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Kitchendraw ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2573

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

1910

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1800

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

1796

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1755

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1337

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1178

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1177

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

833

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil, alebo zväčšovacie sklo na mobil sú názvy aplikácií, ktoré v mobilnom telefóne určite využijete. Princíp fungovania lupy pozná asi každý z nás. Vďaka zaoblenej šošovke sa predmet, alebo písmená pred lupou zväčšia a my ho môžeme lepšie pozorovať, alebo prečítame aj tie najmenšie písmená

740

Freeware

ďalšie programy »logo

9237 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 1 dnom